KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Budapest Open 2010 - 25.09.2010 - 26.09.2010

Město Budapešť
Stát Maďarsko
Kluby na medailových pozicích 60
Státy na medailových pozicích 21
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
68.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 30x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (8-9)
1. kata ml. žáci (8-9) Andrej Grosschmit ŠŠK Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (8-9) Miloš Lacika Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata ml. žáci (8-9) Bazarov Babamurat Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (8-9) Balázs Vécsei Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Daniel Havlíček Rapid Bratislava SVK SVK
2. kata ml. žáci (10-11) Michal Šarišský Vukabu SVK SVK
3. kata ml. žáci (10-11) Oleksander Antonyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kata ml. žáci (10-11) Julian Enrik Smoliga Rapid Bratislava SVK SVK
kata ml. žákyně (8-9)
1. kata ml. žákyně (8-9) Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kata ml. žákyně (8-9) Zsófia Baranyi Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kata ml. žákyně (8-9) Katarína Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
3. kata ml. žákyně (8-9) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Lana Jovanović Impuls Ponte Rosso SRB SRB
2. kata ml. žákyně (10-11) Simona Prpičová KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Viktória Andrášiová Vukabu SVK SVK
3. kata ml. žákyně (10-11) Emma Janeková MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Dominik Jankech Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kata st. žáci (12-13) Attila Bartincki Olimpic ROM ROM
3. kata st. žáci (12-13) Balász Nagy Maďarsko HUN HUN
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
2. kata st. žákyně (12-13) Patricija Mierkalne Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata st. žákyně (12-13) Viktoria Hieber Senshi KC HUN HUN
3. kata st. žákyně (12-13) Anna Kreshchenko Ukrainian Team UKR UKR
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Daniil Ufimtsev Goju-Ryu RUS RUS
2. kata dorostenci (14-15) Ján Borecký Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata dorostenci (14-15) Szabolcs Koch Sporting Budo Budapest HUN HUN
3. kata dorostenci (14-15) Lukáš Meňuš Karate Kachi Nitra SVK SVK
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Laura Timea Sterck Maďarsko HUN HUN
2. kata dorostenky (14-15) Laura Servilová Vukabu SVK SVK
3. kata dorostenky (14-15) Marija Larisa Agafonova Baltijas Karate Club LAT LAT
3. kata dorostenky (14-15) Marike Tache Maďarsko HUN HUN
kata muži
1. kata muži Jakub Debrecenyi VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata muži Matěj Urík Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kata muži Magdy Allam Alentag EGY EGY
3. kata muži Michal Toure Hanko Kai Senica SVK SVK
kata ženy
1. kata ženy Dorota Balciarova KK Nové Zámky SVK SVK
2. kata ženy Katarína Longová Rapid Bratislava SVK SVK
3. kata ženy Džulijana Popović Postojna SLO SLO
3. kata ženy Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
KUMITE
kumite ml. žáci (8-9) -32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Matúš Hudec ZZO Čadca SVK SVK
2. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Balázs Vécsei Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Georgiy Buzmakov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (8-9) -32kg Vadim Zhornyk Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žáci (8-9) +32kg
1. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Illya Bozhenko Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Balázs Vécsei Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Konstantin Andreev Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci (8-9) +32kg Georgiy Karahyaur Ukrainian Team UKR UKR
kumite ml. žáci -34kg
1. kumite ml. žáci -34kg Levente Kovacs Fighter club HUN HUN
2. kumite ml. žáci -34kg Artur Žurek Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite ml. žáci -34kg David Bajde Student Zagreb CRO CRO
3. kumite ml. žáci -34kg Tomáš Fuzer Vukabu SVK SVK
kumite ml. žáci -40kg
1. kumite ml. žáci -40kg Ľuboš Džačovský Vukabu SVK SVK
2. kumite ml. žáci -40kg Andrii Zaveryuha Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Volodymyr Atamanchuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci -40kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žáci +40kg
1. kumite ml. žáci +40kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +40kg Serafym Sych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci +40kg Dmytro Shumarov Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žáci +40kg Wojciech Wisniewski Harasuto Karate Klub POL POL
kumite ml. žákyně (8-9) -30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Arina Zolota Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Madalina Stan Petrosani ROM ROM
3. kumite ml. žákyně (8-9) -30kg Silvia Zelinková Kumade Topoľčany SVK SVK
kumite ml. žákyně (8-9) +30kg
1. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Sára Slobodová KK Detva SVK SVK
2. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Anna Vakhovska Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Zsófia Benkö Dynamic KSE Budapest HUN HUN
3. kumite ml. žákyně (8-9) +30kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite ml. žákyně -34kg
1. kumite ml. žákyně -34kg Marcela Langová Kumade Topoľčany SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -34kg Miruna Malanta Petrosani ROM ROM
3. kumite ml. žákyně -34kg Romana Gáboríková KK Detva SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -34kg Luna Hamer Medimurje CRO CRO
kumite ml. žákyně -40kg
1. kumite ml. žákyně -40kg Timea Trokšiarová MŠK Žiar nad Hronom SVK SVK
2. kumite ml. žákyně -40kg Veronika Dujavová Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Alexandra Hamšíková CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ml. žákyně -40kg Miriama Kozmová KK Farmex Nitra SVK SVK
kumite ml. žákyně +40kg
1. kumite ml. žákyně +40kg Dóra Czagány Dynamic KSE Budapest HUN HUN
2. kumite ml. žákyně +40kg Rebeka Vidová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Saskia Adamová Vukabu SVK SVK
3. kumite ml. žákyně +40kg Mateja Rumplin KK Nedelišće CRO CRO
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Marek Vlasák KK ŠK Real Klub Trenčín SVK SVK
2. kumite st. žáci -45kg Deniel Hübner Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg István Benedek Pest-Budai SKC HUN HUN
3. kumite st. žáci -45kg Ferdinánd Tamás Maďarsko HUN HUN
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Dmytro Korniychuk Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite st. žáci -52kg Ján Bogár KK Taiyo Kolárovo SVK SVK
3. kumite st. žáci -52kg Attila Bartincki Olimpic ROM ROM
3. kumite st. žáci -52kg Erik Erdész Vukabu SVK SVK
kumite st. žáci +52kg
1. kumite st. žáci +52kg Dávid Kostolník Vukabu SVK SVK
2. kumite st. žáci +52kg Iulian Halmai Crisul Negru ROM ROM
3. kumite st. žáci +52kg Mohammed Ayoub Palestina PSE PSE
3. kumite st. žáci +52kg Bence Vásárhelyi Wado SE HUN HUN
kumite st. žákyně -43kg
1. kumite st. žákyně -43kg Réka Emese Kiss Maďarsko HUN HUN
2. kumite st. žákyně -43kg Lina Yanevych Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite st. žákyně -43kg Ceistabel Costea Crisul Negru ROM ROM
3. kumite st. žákyně -43kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Nóra Lakatos Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Aicha Baussebaa Maďarsko HUN HUN
3. kumite st. žákyně -50kg Hana Kuklová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Mia Horvat Šarić KK Nedelišće CRO CRO
2. kumite st. žákyně +50kg Zsuzsanna Kunos Hegyvidék HUN HUN
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Tímea Pál Dynamic KSE Budapest HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tamás Derzsi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Lénárd Himpli Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Daniel György Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Zsolt Varga Maďarsko HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Péter Sánta Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Viktor Kovács Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Márk Csizmadia Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Norbert Péter Kono Karate Klub HUN HUN
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Yegor Koryagin Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Gábor Hárspataki Nóva HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Árpád Rusóczky Fighter club HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ashley Taylor Jihoafrická republika SAR SAR
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Nórbert Szilva Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Kamil Nowak Harasuto Karate Klub POL POL
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Daniil Ufimtsev Goju-Ryu RUS RUS
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Dmytro Kandyba Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Emanuel Stefanescu Petrosani ROM ROM
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Csaba Földesi Maďarsko HUN HUN
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Robert Gerlei Fighter club HUN HUN
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Lilien Vajda Goju-Kai Budapest HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Jelena Bužanić KK Nedelišće CRO CRO
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daryna Tarasyuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Daniela Závatzká Vukabu SVK SVK
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anastasiya Vanzhura Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kornélia Linkeschová Vukabu SVK SVK
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Shcherbakova Ukrainian Team UKR UKR
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Renáta Vivien Györiványi Maďarsko HUN HUN
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Maryna Zelinska Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Szabina Báncsó Ganz-Kesjár KK Budaörs HUN HUN
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Miroslava Kopúňová KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Lorand Kapdebo Fighter club HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -55kg Markus Mannonen Finsko FIN FIN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Viktor Csonka Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -55kg Norbert Kovács Maďarsko HUN HUN
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Döme Szegedi Fighter club HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) -61kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -61kg István Antal Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -61kg Križan Pezer KK Samobor Anindol CRO CRO
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg László Szakonyi Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -68kg Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vladislav Lapa Ukrainian Team UKR UKR
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
2. kumite junioři (16-17) -76kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
3. kumite junioři (16-17) -76kg Michal Palkovič Karate Kachi Nitra SVK SVK
3. kumite junioři (16-17) -76kg Oleksandr Stepashko Ukrainian Team UKR UKR
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Ádám Virág Maďarsko HUN HUN
2. kumite junioři (16-17) +76kg Michał Bąbos Bonsai Tomaszów Maz. POL POL
3. kumite junioři (16-17) +76kg Dmytrii Maksymenko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite junioři (16-17) +76kg Oleksii Obihod Ukrainian Team UKR UKR
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Anastasiya Vanzhura Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Anna Kucsera Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Zsófia Hermann Fighter club HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -48kg Marigona Mehmeti Vukabu SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Alentag EGY EGY
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Kamila Himpli Maďarsko HUN HUN
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Lior Ben-Aroch Izrael ISR ISR
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Simona Lacová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Hanna Keresztúri Maďarsko HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Ingrid Suchánková KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Földesiová KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Fruzsina Varga Goju-Kai Budapest HUN HUN
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Nikola Bartha Fighter club HUN HUN
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Tatyana Filipova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Olena Ryabova Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Patricia Tátošová Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Dmytro Negaturov Ukrainian Team UKR UKR
2. kumite muži U21 -68kg Richard Dobrotka CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži U21 -68kg Zoltán Köhegyi Fighter club HUN HUN
3. kumite muži U21 -68kg Andrey Kovalchuk Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Máté Munkácsy Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži U21 -78kg Yafim Vodkov Izrael ISR ISR
3. kumite muži U21 -78kg Oleksandr Dojuk Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite muži U21 -78kg Adam Lieskovský Rapid Bratislava SVK SVK
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Alejandro Mellado Munoz Chile CHL CHL
2. kumite muži U21 +78kg Shane Moss INDEPENDANT SAR SAR
3. kumite muži U21 +78kg Gabriel Kaleta Vukabu SVK SVK
3. kumite muži U21 +78kg Valtteri Keinänen Finsko FIN FIN
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Alentag EGY EGY
2. kumite ženy U21 -53kg Réka Molnár Kowax HUN HUN
3. kumite ženy U21 -53kg Barbora Botunová Vukabu SVK SVK
3. kumite ženy U21 -53kg Aya Mohammed Alentag EGY EGY
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Emma Aronen Finsko FIN FIN
2. kumite ženy U21 -60kg Petra Palásti Fighter club HUN HUN
3. kumite ženy U21 -60kg Klaudia Csák Goju-Kai Budapest HUN HUN
3. kumite ženy U21 -60kg Johanna Hyvarinen Finsko FIN FIN
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Helena Kuusisto Finsko FIN FIN
2. kumite ženy U21 +60kg Dominika Tatarová CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Radka Lipovská Vukabu SVK SVK
3. kumite ženy U21 +60kg Anastasiya Stepashko Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Abdulla Dalloul Katar QAT QAT
2. kumite muži -60kg Ottó Horváth Maďarsko HUN HUN
3. kumite muži -60kg Douglas Santos Brose Brazílie BRA BRA
3. kumite muži -60kg Mohamed Rabie Alentag EGY EGY
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Kalvis Kalnins Lotyšsko LAT LAT
2. kumite muži -67kg Yves Martial Tadissi Kono Karate Klub HUN HUN
3. kumite muži -67kg Marek Granát KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži -67kg Ádám Kovács Maďarsko HUN HUN
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Sándor Lengyel Fighter club HUN HUN
2. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Firmani Chile CHL CHL
3. kumite muži -75kg Róbert Hargitay Koroibosz RSE HUN HUN
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Klaudio Farmadín KK Farmex Nitra SVK SVK
2. kumite muži -84kg Andrej Harničár CMK Banská Bystrica SVK SVK
3. kumite muži -84kg Younus Alaraaj Katar QAT QAT
3. kumite muži -84kg Ivan Drozd Ukrainian Team UKR UKR
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Nuno Manuel Dias Portugalsko POR POR
2. kumite muži +84kg Filip Prešinský KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite muži +84kg Mauro Moscoso Chile CHL CHL
3. kumite muži +84kg Yevhen Motovylin Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Monika Višňovská Karate Kachi Nitra SVK SVK
2. kumite ženy -50kg Natalija Styrchak Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -50kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Alentag EGY EGY
3. kumite ženy -50kg Lucia Kováčiková CMK Banská Bystrica SVK SVK
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Loris Afra Izrael ISR ISR
2. kumite ženy -55kg Viktória Semaníková KK Farmex Nitra SVK SVK
3. kumite ženy -55kg Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -55kg Oksana Xashchyjan Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Dagmara Kubinská KK Ekonóm Trenčín SVK SVK
2. kumite ženy -61kg Fruzsina Lassingleitner Maďarsko HUN HUN
3. kumite ženy -61kg Mirela Hurko Ukrainian Team UKR UKR
3. kumite ženy -61kg Anita Serogina Ukrainian Team UKR UKR
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Lucelia Ribeiro Brazílie BRA BRA
2. kumite ženy -68kg Claudia Rivas Chile CHL CHL
3. kumite ženy -68kg Lucia Langošová Vukabu SVK SVK
3. kumite ženy -68kg Ivana Višňovská Karate Kachi Nitra SVK SVK
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Ana-Marija Čelan Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy +68kg Jana Koribaničová Vukabu SVK SVK
3. kumite ženy +68kg Mary Louise Jamieson Jihoafrická republika SAR SAR
3. kumite ženy +68kg Anastasiya Stepashko Ukrainian Team UKR UKR
kumite team muži
1. kumite team muži Chile CHL CHL
2. kumite team muži Chile CHL CHL
3. kumite team muži Maďarsko HUN HUN
3. kumite team muži Maďarsko HUN HUN
kumite team ženy
1. kumite team ženy Slovensko SVK SVK
2. kumite team ženy Goju-Kai Budapest (HUN) HUN HUN
3. kumite team ženy Ukrainian Team (UKR) UKR UKR
3. kumite team ženy Chile CHL CHL

Související turnaje:

Turnaj Datum
GP Slovakia 2013 14.04.2013
Harasuto Cup 2013 02.03.2013-03.03.2013
Budapest Open 2012 15.09.2012-16.09.2012
GP Slovakia 2012 15.04.2012
Harasuto Cup 2012 03.03.2012-04.03.2012
Grand Prix Croatia 2012 21.01.2012-22.01.2012
Budapest Open 2011 17.09.2011-18.09.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk