KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Shotokan Cup 2006 - 07.10.2006

şehir Rychnov nad Kněžnou (CZE)
Ülke Çek Cumhuriyeti
Organizasyon Sokol Vamberk
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 27
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 6
Puanlama 6-4-2


Beğenilme:
55.00%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 25x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay -11 yas
1. kata bay -11 yas Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata bay -11 yas Grzegorz Zgieb KKS Tora Legnica POL POL
3. kata bay -11 yas Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kata bay -11 yas Patryk Szarek KK Nidan Zawadzkie POL POL
kata bayan -12 yas
1. kata bayan -12 yas Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata bayan -12 yas Liana Ponyová Arkádia Galanta SVK SVK
3. kata bayan -12 yas Florentyna Grenda KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata bayan -12 yas Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bay 12-13 yas
1. kata bay 12-13 yas Aljaž Vesenjak KK Trbovlje SLO SLO
2. kata bay 12-13 yas Krystian Malecki KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata bay 12-13 yas Mateusz Kaczka KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bay 12-13 yas Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata bayan 12-13 yas
1. kata bayan 12-13 yas Jagoda Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata bayan 12-13 yas Veronika Flaškarová Arkádia Galanta SVK SVK
3. kata bayan 12-13 yas Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kata bayan 12-13 yas Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
kata bay 14-15 yas
1. kata bay 14-15 yas Timotej Umek Slovenya SLO SLO
2. kata bay 14-15 yas Ziga Rozina KK Trbovlje SLO SLO
3. kata bay 14-15 yas Bartłomiej Barański KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bay 14-15 yas Karol Remisz KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kata bayan 14-15 yas
1. kata bayan 14-15 yas Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 14-15 yas Patrycja Bensz KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Katarzyna Pfajfer KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata bayan 14-15 yas Petra Šímová Sokol Blatná CZE CZE
kata bay 16-17 yas
1. kata bay 16-17 yas Adrian Kubiak KS Krotosz Krotoszyn POL POL
2. kata bay 16-17 yas Dawid Wojczyk KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata bay 16-17 yas Maciej Misiak KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kata bay 16-17 yas Maciej Piesyk KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kata bayan 16-17 yas
1. kata bayan 16-17 yas Alicja Krymovska UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata bayan 16-17 yas Magdalena Mazajczyk UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata bayan 16-17 yas Silwia Belza UKS Shodan Zduny POL POL
3. kata bayan 16-17 yas Nina Posebal KK Trbovlje SLO SLO
kata bay 18-20 yas
1. kata bay 18-20 yas Gábor Olle Arkádia Galanta SVK SVK
2. kata bay 18-20 yas Václav Hloušek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kata bay 18-20 yas Damian Banach KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kata bay 18-20 yas Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kata bayan 18-20 yas
1. kata bayan 18-20 yas Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata bayan 18-20 yas Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bayan
1. kata bayan Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kata bayan Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kata bay veterans -47 yas
1. kata bay veterans -47 yas Jaroslaw Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
2. kata bay veterans -47 yas Bohumil Husák Karate Fitness Řepy CZE CZE
3. kata bay veterans -47 yas Jiří Dvořák Karate Fitness Řepy CZE CZE
3. kata bay veterans -47 yas Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kata bay veterans +47 yas
1. kata bay veterans +47 yas Ladislav Lux Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
2. kata bay veterans +47 yas Stanislaw Nowiski KKS Tora Legnica POL POL
3. kata bay veterans +47 yas Ryszard Kliszewski KKS Tora Legnica POL POL
kata takýmlar bayan -15 yas
1. kata takýmlar bayan -15 yas UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
kata takýmlar bay 14-15 yas
1. kata takýmlar bay 14-15 yas KK Trbovlje (SLO) SLO SLO
2. kata takýmlar bay 14-15 yas Nidan Zawadzkie (POL) POL POL
3. kata takýmlar bay 14-15 yas KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kata takýmlar bay 16-17 yas
1. kata takýmlar bay 16-17 yas KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kata takýmlar bayan 16-17 yas
1. kata takýmlar bayan 16-17 yas UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
2. kata takýmlar bayan 16-17 yas KK Trbovlje (SLO) SLO SLO
KUMITE
kumite bay -11 yas -30kg
1. kumite bay -11 yas -30kg Boris Nevrly Lav Pula CRO CRO
2. kumite bay -11 yas -30kg Wiktor Adamski UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bay -11 yas -30kg Tomáš Dušánek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay -12 yas -35kg
1. kumite bay -12 yas -35kg Dominik Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay -12 yas -35kg Ondřej Dušek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -35kg Mikolaj Nalewajko KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kumite bay -12 yas -40kg
1. kumite bay -12 yas -40kg Jan Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay -12 yas -40kg Jakub Hála Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite bay -12 yas +40kg
1. kumite bay -12 yas +40kg Jáchym Kopecký SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -12 yas +40kg Miloslav Hladík Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
kumite bayan -12 yas -35kg
1. kumite bayan -12 yas -35kg Veronika Hodková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan -12 yas -35kg Michaela Caklová Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Barbora Černá SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -12 yas -35kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan -12 yas +35kg
1. kumite bayan -12 yas +35kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan -12 yas +35kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -40kg
1. kumite bay 12-13 yas -40kg Aljaž Vesenjak KK Trbovlje SLO SLO
2. kumite bay 12-13 yas -40kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Daniel Kopecký SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -40kg Štěpán Křováček SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -50kg
1. kumite bay 12-13 yas -50kg Artur Kujawski KS Krotosz Krotoszyn POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -50kg Dariusz Sworeń KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Fryderyk Grenda KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -50kg Radek Jirges SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 12-13 yas -60kg
1. kumite bay 12-13 yas -60kg Mateusz Kaczka KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite bay 12-13 yas -60kg Jan Adámek SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Mateusz Konarski KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite bay 12-13 yas -60kg Pavel Suchánek KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -40kg
1. kumite bayan 12-13 yas -40kg Natalia Szponder KK Nidan Zawadzkie POL POL
2. kumite bayan 12-13 yas -40kg Jagoda Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -40kg Martina Janečková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 12-13 yas -50kg
1. kumite bayan 12-13 yas -50kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas -50kg Iga Butrym KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas -50kg Anna Olejnik UKS Shodan Zduny POL POL
kumite bayan 12-13 yas +50kg
1. kumite bayan 12-13 yas +50kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 12-13 yas +50kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 12-13 yas +50kg Maja Britvic Lav Pula CRO CRO
kumite bay 14-15 yas -45kg
1. kumite bay 14-15 yas -45kg Petr Pech SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -45kg Dawid Nalewajko KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kumite bay 14-15 yas -55kg
1. kumite bay 14-15 yas -55kg Timotej Umek Slovenya SLO SLO
2. kumite bay 14-15 yas -55kg Jakub Vejvoda SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Mateusz Gmyrek KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bay 14-15 yas -55kg Dariusz Mlynarz UKS Shodan Zduny POL POL
kumite bay 14-15 yas -65kg
1. kumite bay 14-15 yas -65kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas -65kg Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas -65kg Michal Fiala SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kumite bay 14-15 yas +65kg
1. kumite bay 14-15 yas +65kg Jan Tobola SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 14-15 yas +65kg Stanislav Krtek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Karol Remisz KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite bay 14-15 yas +65kg Daniel Vach SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -45kg
1. kumite bayan 14-15 yas -45kg Eva Lálová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas -45kg Nikola Glosová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas -55kg
1. kumite bayan 14-15 yas -55kg Tamara Uroševič Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan 14-15 yas -55kg Ivana Hordějčuková (Veverková) SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Kateřina Erbenová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas -55kg Lucie Sainerová KARATEDO Němčice CZE CZE
kumite bayan 14-15 yas +55kg
1. kumite bayan 14-15 yas +55kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Škorpilová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Barbora Holubovská SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 14-15 yas +55kg Dagmar Smolová Sokol Blatná CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -55kg
1. kumite bay 16-17 yas -55kg Pavel Veverka SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -55kg Jakub Kroulík SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -55kg Jiří Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -60kg
1. kumite bay 16-17 yas -60kg Filip Brož SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bay 16-17 yas -60kg Adrian Kubiak KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Jan Němec SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -60kg Maciej Piesyk KS Krotosz Krotoszyn POL POL
kumite bay 16-17 yas -65kg
1. kumite bay 16-17 yas -65kg Robert Zilizi Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -65kg Jakub Kotásek SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -70kg
1. kumite bay 16-17 yas -70kg Milan Hajdák Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay 16-17 yas -70kg Michal Klauda SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Maciej Misiak KS Krotosz Krotoszyn POL POL
3. kumite bay 16-17 yas -70kg Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay 16-17 yas -75kg
1. kumite bay 16-17 yas -75kg Dawid Wojczyk KS Krotosz Krotoszyn POL POL
2. kumite bay 16-17 yas -75kg Tomáš Chalupník Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bayan 16-17 yas -51kg
1. kumite bayan 16-17 yas -51kg Tamara Uroševič Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan 16-17 yas -51kg Jelena Uroševič Lav Pula CRO CRO
kumite bayan 16-17 yas -57kg
1. kumite bayan 16-17 yas -57kg Magdalena Mazajczyk UKS Shodan Zduny POL POL
kumite bayan 16-17 yas +57kg
1. kumite bayan 16-17 yas +57kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 16-17 yas +57kg Petra Sedláčková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Silwia Belza UKS Shodan Zduny POL POL
3. kumite bayan 16-17 yas +57kg Alicja Krymovska UKS Shodan Zduny POL POL
kumite bay 18-20 yas -65kg
1. kumite bay 18-20 yas -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -65kg Richard Tesař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Damian Banach KK Nidan Zawadzkie POL POL
3. kumite bay 18-20 yas -65kg Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -70kg
1. kumite bay 18-20 yas -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -70kg Lukáš Muladi Sokol Vítkovice CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Jan Haněl TJ Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -70kg Tomáš Hynek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -75kg
1. kumite bay 18-20 yas -75kg Kristián Czuczor Arkádia Galanta SVK SVK
2. kumite bay 18-20 yas -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Tomáš Chalupník Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite bay 18-20 yas -75kg Ondřej Charvát Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
kumite bay 18-20 yas -80kg
1. kumite bay 18-20 yas -80kg Tomáš Braun Sokol Vítkovice CZE CZE
2. kumite bay 18-20 yas -80kg Václav Daněk KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -53kg
1. kumite bayan 18-20 yas -53kg Jelena Uroševič Lav Pula CRO CRO
2. kumite bayan 18-20 yas -53kg Tamara Uroševič Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan 18-20 yas -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas -60kg
1. kumite bayan 18-20 yas -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas -60kg Michaela Kazdová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bayan 18-20 yas +60kg
1. kumite bayan 18-20 yas +60kg Zuzana Hepnarová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan 18-20 yas +60kg Pavla Šimková TJ Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite bayan 18-20 yas +60kg Petra Punnerová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
kumite bay -65kg
1. kumite bay -65kg Miloš Brádle SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bay -65kg Ondřej Satrapa Samuraj Havlíčkův Brod CZE CZE
3. kumite bay -65kg Robert Rugier KKS Tora Legnica POL POL
kumite bay -70kg
1. kumite bay -70kg Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite bay -70kg Jan Haněl TJ Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite bay -70kg Lukáš Muladi Sokol Vítkovice CZE CZE
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg Milan Lorenc Karate Polička CZE CZE
2. kumite bay -75kg Luboš Felgr SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite bay -75kg Jiří Krütta Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
3. kumite bay -75kg Štěpán Příhoda Karate Polička CZE CZE
kumite bay -80kg
1. kumite bay -80kg František Doleček Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
2. kumite bay -80kg Tomáš Boček T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
3. kumite bay -80kg Petr Mareš Sokol Choceň CZE CZE
3. kumite bay -80kg Jan Matoušek Sokol Choceň CZE CZE
kumite bay +80kg
1. kumite bay +80kg Evžen Šopa Sokol Choceň CZE CZE
2. kumite bay +80kg Petr Muladi Sokol Vítkovice CZE CZE
3. kumite bay +80kg Tomáš Boček T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
3. kumite bay +80kg Jiří Trunec Sokol Choceň CZE CZE
kumite bayan -53kg
1. kumite bayan -53kg Lucie Paulišová T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
2. kumite bayan -53kg Lucie Strnadová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kumite bayan -53kg Jelena Uroševič Lav Pula CRO CRO
kumite bayan -60kg
1. kumite bayan -60kg Petra Gabrielová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite bayan -60kg Alena Bajerová Karate Zábřeh na Moravě CZE CZE
kumite bayan +60kg
1. kumite bayan +60kg Pavlína Kubečková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite bayan +60kg Pavla Šimková TJ Sokol Šumperk CZE CZE
3. kumite bayan +60kg Valerija Lukani Lav Pula CRO CRO
3. kumite bayan +60kg Eliška Oravcová T.J. Sokol Pardubice I. CZE CZE
kumite bay veterans (+35 yas) OPEN
1. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Rudolf Oliva Lav Pula CRO CRO
2. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Stanislaw Nowiski KKS Tora Legnica POL POL
3. kumite bay veterans (+35 yas) OPEN Jiří Dvořák Karate Fitness Řepy CZE CZE
kumite takýmlar bay 16-17 yas
1. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas SKBU Trutnov CZE CZE
3. kumite takýmlar bay 16-17 yas SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite takýmlar bayan 16-17 yas
1. kumite takýmlar bayan 16-17 yas Lav Pula CRO CRO
2. kumite takýmlar bayan 16-17 yas UKS Shodan Zduny (POL) POL POL
kumite takýmlar bay
1. kumite takýmlar bay SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
2. kumite takýmlar bay Karate Polička CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Sokol Vítkovice CZE CZE
3. kumite takýmlar bay Sokol Choceň CZE CZE
kumite takýmlar bayan
1. kumite takýmlar bayan SKBU Trutnov CZE CZE
2. kumite takýmlar bayan Sokol Pardubice CZE CZE

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
12.10.2019
29.09.2018
30.09.2017
17.09.2016
26.09.2015
27.09.2014
05.10.2013
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır