KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

German Open 2010 - 18.09.2010 - 19.09.2010

şehir Erfurt
Ülke Almanya
Organizasyon DKV
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 29
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 16
Puanlama 180-120-60-30-15


Beğenilme:
66.30%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 23x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
KATA
kata bay
1. kata bay Vu Duck Minh Dack Fransa FRA FRA
2. kata bay Jakub Tesárek Çek Cumhuriyeti CZE CZE
3. kata bay Pasi Hirvonen Finlandiya FIN FIN
3. kata bay Tobias Portugall GKD Dortmund GER GER
5. kata bay Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
5. kata bay Jan Urke Almanya GER GER
7. kata bay John Gardiner Ishinryu ENG ENG
7. kata bay Kenichi Sato Budokan Kaiserslautern GER GER
kata bayan
1. kata bayan Sandy Scordo Fransa FRA FRA
2. kata bayan Mirna Šenjug Hırvatistan CRO CRO
3. kata bayan Sabrina Haas Judokan Frankfurt GER GER
3. kata bayan Nathalie Sousa Hollanda NED NED
5. kata bayan Federica Bellazzo İtalya ITA ITA
5. kata bayan Franziska Krieg Almanya GER GER
7. kata bayan Kerstin Merkert Dokan Berlin GER GER
7. kata bayan Denise Pawlowsky Almanya GER GER
kata takýmlar bay
1. kata takýmlar bay Çek Cumhuriyeti CZE CZE
2. kata takýmlar bay Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bay Avusturya AUT AUT
3. kata takýmlar bay KV Hessen GER GER
5. kata takýmlar bay KV Limburg (GER) GER GER
5. kata takýmlar bay Fonteney Karate Shotokan (FRA) FRA FRA
kata takýmlar bayan
1. kata takýmlar bayan USV Erfurt (GER) GER GER
2. kata takýmlar bayan Fransa FRA FRA
3. kata takýmlar bayan Rusya RUS RUS
3. kata takýmlar bayan KK Tempo Zagreb (CRO) CRO CRO
KUMITE
kumite bay -60kg
1. kumite bay -60kg Alexander Heimann Almanya GER GER
2. kumite bay -60kg Douglas Santos Brose Brezilya BRA BRA
3. kumite bay -60kg Shemsi Aslani Switzerland SUI SUI
3. kumite bay -60kg Ricardo Giegler Almanya GER GER
5. kumite bay -60kg Yassine Boujaaba Sauvergarde Karate Club FRA FRA
5. kumite bay -60kg Stephan Rewohl KV Sachsen - Anhalt GER GER
7. kumite bay -60kg Thomas Dannheimer Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bay -60kg Casper Lidegaard Danimarka DEN DEN
kumite bay -67kg
1. kumite bay -67kg Thomas Kaserer Avusturya AUT AUT
2. kumite bay -67kg Christoph Genau Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bay -67kg Dennis Bolduan Bushido Waltershausen GER GER
3. kumite bay -67kg Cedric Urru Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bay -67kg Bejtush Fetija İsviçre SUI SUI
5. kumite bay -67kg Shquiprim Salihu İsviçre SUI SUI
7. kumite bay -67kg Lorenzo Manhoef Netherlands NED NED
7. kumite bay -67kg Oniell Zuiverloon Hollanda NED NED
kumite bay -75kg
1. kumite bay -75kg René Smaal Hollanda NED NED
2. kumite bay -75kg Jonas Martin Switzerland SUI SUI
3. kumite bay -75kg Noah Bitsch Almanya GER GER
3. kumite bay -75kg Murat Sahin Switzerland SUI SUI
5. kumite bay -75kg Andre Beck Almanya GER GER
5. kumite bay -75kg Wladislaw Gumarow Almanya GER GER
7. kumite bay -75kg Andreas Bachmann Almanya GER GER
7. kumite bay -75kg Daniel Mari Fiamme Oro Roma ITA ITA
kumite bay -84kg
1. kumite bay -84kg Mario Vučić Hırvatistan CRO CRO
2. kumite bay -84kg Yannick Piersotte Federation Francophone BEL BEL
3. kumite bay -84kg Christian Grüner Almanya GER GER
3. kumite bay -84kg Yunis Nassar SC Banzai Berlin GER GER
5. kumite bay -84kg Alexej Steinle Herkules 01 Kassel GER GER
5. kumite bay -84kg Florian Weber Karateschule Sursee SUI SUI
7. kumite bay -84kg Alexandre Doucare Equipe de France Police FRA FRA
7. kumite bay -84kg Dimitri Hussin Judokan Frankfurt GER GER
kumite bay +84kg
1. kumite bay +84kg Jonathan Horne Almanya GER GER
2. kumite bay +84kg Moreno Sheppard Hollanda NED NED
3. kumite bay +84kg Abdoulaye Diop Senegal FRA FRA
3. kumite bay +84kg Nicky Le Fébre Hollanda NED NED
5. kumite bay +84kg Umut Ince KV Baden Württemberg GER GER
5. kumite bay +84kg Jean-Marc Mayer Avusturya AUT AUT
7. kumite bay +84kg Nasser Haddad Union Sportive Karate Leuze BEL BEL
7. kumite bay +84kg Daniel Vučić Hercegovina Zagreb CRO CRO
kumite bayan -50kg
1. kumite bayan -50kg Duygu Bugur Almanya GER GER
2. kumite bayan -50kg Desireé Christiansen Almanya GER GER
3. kumite bayan -50kg Bettina Plank Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan -50kg Marilena Rubini Volante İsviçre SUI SUI
7. kumite bayan -50kg Aurelie Magnin İsviçre SUI SUI
7. kumite bayan -50kg Karen Pacull Malave Karate-do Stockholm SWE SWE
kumite bayan -55kg
1. kumite bayan -55kg Sara Cardin İtalya ITA ITA
2. kumite bayan -55kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
3. kumite bayan -55kg Jana Bitsch Almanya GER GER
3. kumite bayan -55kg Ornella Nezi Lüksemburg LUX LUX
5. kumite bayan -55kg Alena Herman KV Baden Württemberg GER GER
5. kumite bayan -55kg Christina Hoffmann Heiligenwalder KC GER GER
7. kumite bayan -55kg Larissa Mackert KV Baden Württemberg GER GER
7. kumite bayan -55kg Sarah Maligieri Federation Francophone BEL BEL
kumite bayan -61kg
1. kumite bayan -61kg Alisa Buchinger Avusturya AUT AUT
2. kumite bayan -61kg Noemi Kornfeld İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan -61kg Stephanie Kaup Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan -61kg Kristina Mah Avustralya AUS AUS
5. kumite bayan -61kg Claudia Gabrich Sei Wa Kai Team GER GER
5. kumite bayan -61kg Veronica Maurizzi İtalya ITA ITA
7. kumite bayan -61kg Bahija Berrouba Netherlands NED NED
7. kumite bayan -61kg Tülay Imdat Sportstudio Dietzenbach GER GER
kumite bayan -68kg
1. kumite bayan -68kg Maria Weiß Almanya GER GER
2. kumite bayan -68kg Stephanie Kofeldt Almanya GER GER
3. kumite bayan -68kg Natascha Aberer Avusturya AUT AUT
3. kumite bayan -68kg Hanina Berrouba Netherlands NED NED
5. kumite bayan -68kg Florine Allard Karaté Club de Petite Foret FRA FRA
5. kumite bayan -68kg Bettina Süess İsviçre SUI SUI
7. kumite bayan -68kg Cindy Horn Bayerischer Karate Bund GER GER
7. kumite bayan -68kg Sylvia Macaluso Karaté Club de Petite Foret FRA FRA
kumite bayan +68kg
1. kumite bayan +68kg Katie Hurry Sport Karate Academy ENG ENG
2. kumite bayan +68kg Vanesca Nortan Hollanda NED NED
3. kumite bayan +68kg Jessica Cargill İsviçre SUI SUI
3. kumite bayan +68kg Françoise Jeuris Federation Francophone BEL BEL
5. kumite bayan +68kg Monique Puscher Almanya GER GER
5. kumite bayan +68kg Alice Semellier Fransa FRA FRA
7. kumite bayan +68kg Laura Bustian Bushido Beelitz GER GER
7. kumite bayan +68kg Ciska van der Voort Hollanda NED NED

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Austrian Open 2010 09.10.2010
Italian Open 2010 09.04.2010-11.04.2010
Austrian Open 2009 24.10.2009-25.10.2009
German Open 2009 12.09.2009-13.09.2009
USA Open 2009 11.04.2009-12.04.2009
Italian Open 2009 03.04.2009-04.04.2009
Austrian Open 2008 11.10.2008-12.10.2008
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır