KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Kayıtlı yarışmalar ve sonuçları:

 

Dünya Oyunlari 2013 - 26.07.2013 - 27.07.2013

şehir Cali
Ülke Kolombiya
Organizasyon International World Games Association
Madalya pozisyonları üzerinde Kulüpler 19
Madalya pozisyonlardaki ülkeler 19
Puanlama 600-400-200


Beğenilme:
61.36%
Oy: Korkunç Kötü Ortalama İyi Mükemmel Toplam: 22x

Sporcular:
Sırası Kategori Ad Soyad Kulüp/Takım  
1. kata bay Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
1. kumite bayan -50kg Serap Özcelik Türkiye TUR TUR
1. kumite bay +84kg Jonathan Horne Almanya GER GER
1. kata bayan Sandy Scordo Fransa FRA FRA
1. kumite bay -75kg Rafael Aghayev Azerbaycan AZE AZE
1. kumite bay -60kg Andrés Felip Rendón Llanos Kolombiya COL COL
1. kumite bay -84kg Ryutaro Araga Japonya JPN JPN
1. kumite bay -67kg Jose Guillermo Ramirez Gutirrez Kolombiya COL COL
1. kumite bayan -61kg Lina Gomez Aizate Kolombiya COL COL
1. kumite bayan -55kg Lucie Ignace Fransa FRA FRA
1. kumite bayan -68kg Kayo Someya Japonya JPN JPN
1. kumite bayan +68kg Ayumi Uekusa Japonya JPN JPN
2. kumite bay -75kg Noah Bitsch Almanya GER GER
2. kumite bayan +68kg Nadege Ait Ibrahim Fransa FRA FRA
2. kumite bayan -50kg Alexandra Recchia Fransa FRA FRA
2. kumite bayan -55kg Jelena Kovačević Hırvatistan CRO CRO
2. kata bayan Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE VIE
2. kata bay Ibrahim Magdy Moussa Ahmed Mısır EGY EGY
2. kumite bay -60kg Douglas Santos Brose Brezilya BRA BRA
2. kumite bay -84kg Hany Shaker El Sayed Keshta Mısır EGY EGY
2. kumite bayan -61kg Jacqueline Factos Henao Ekvador ECU ECU
2. kumite bayan -68kg Ana Maria Escandon Kolombiya COL COL
2. kumite bay -67kg Magdy Mamdouh Mohamed Mısır EGY EGY
2. kumite bay +84kg Angel Aponte Venezuela VEN VEN
3. kata bayan Sara Battaglia İtalya ITA ITA
3. kumite bayan -68kg Cheryl Murphy USA USA USA
3. kumite bay -84kg Michael Georgios Tzanos Yunanistan GRE GRE
3. kumite bay -67kg Tsuneari Yahiro Avustralya AUS AUS
3. kumite bay +84kg Shahin Atamov Azerbaijan AZE AZE
3. kumite bayan -61kg Olga Malofeeva Rusya RUS RUS
3. kumite bayan -50kg Maria Alexiadis Avustralya AUS AUS
3. kumite bayan -55kg Yassmin Hamdy Bayoumy Attia Mısır EGY EGY
3. kata bay Ryo Kiyuna Japonya JPN JPN
3. kumite bay -60kg El Mehdi Benrouida Fas MAR MAR
3. kumite bay -75kg Mohamed Abdelrahman Ali Mısır EGY EGY
3. kumite bayan +68kg Isabel Mallory Aco Bravo Peru PER PER

Yarışmayla ilgili:

Turnuva Tarih
Dünya Oyunlari 2009 25.07.2009-26.07.2009
Dünya Oyunlari 2005 23.07.2005-24.07.2007
Dünya Oyunlari 2001 18.08.2001-19.08.2001
Dünya Oyunlari 1997 05.08.1997-15.08.1997
Dünya Oyunlari 1993 22.07.1993-01.08.1993
Dünya Oyunlari 1989 20.07.1989-30.07.1989
Dünya Oyunlari 1985 26.07.1985-04.08.1985
Göstermek:    Şampiyonalar   DO   Golden league   EGP   Tüm Çek Cumh. hariç   Her şey

 Yazdır