KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
7. Tomáš Ondračka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 24
7. Jiří Panáček Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 24
7. Blade-Ahran Paterson Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
7. Jakub Slanař KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 24
7. David Staněk TJ Sokol Šumperk CZE 1 24
7. Daniel Šmída SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 24
7. Petr Urbanec Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 24
108. Marek Babor SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 22
108. Vladimír Kornijenko GRYF z.s. CZE 1 2 22
108. Martin Šípoš TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 22
111. Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 20
111. Lukáš Jirásek Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 1 20
111. Petr Matějovský KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 20
111. Jan Vaňous SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 20
115. Jaromír Heneš TARO KAN, z.s. CZE 1 1 18
115. Jakub Schánilec SKP karate Písek CZE 2 1 18
117. Viliam Gago Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 2 16
117. Viktor Gall ŠSK karate Karviná CZE 1 16
117. Martin Jindra Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 16
117. Pavel Kugler SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 1 16
117. Michal Kunert KC MABU-DO Olomouc CZE 1 16
117. Václav Lugert Champions team z.s. CZE 1 1 16
117. Antonín Novák Champions team z.s. CZE 1 16
117. Tomáš Pleva Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 16
117. Vojtěch Slavík Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 16
117. Robert Svoboda ŠSK karate Karviná CZE 1 1 16
117. Vít Urban SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 16
117. Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE 1 16
129. Patrik Kolín GRYF z.s. CZE 1 2 15
130. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 14
130. Ivan Geisler Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 14
130. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 2 14
133. Bruno Čáslava NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 13
134. Martin Bryška SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 12
134. Pavel Krátký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 12
134. Ladislav Künzel KK Litvínov CZE 1 12
134. Jiří Mádle KSK Chomutov a Jirkov CZE 1 12
134. Radek Murdoch SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 12
134. Radek Netolický Oddíl karate Hlinsko CZE 2 12
134. Ondřej Sniegoň SKK Budo Havířov CZE 1 12
134. Jiří Šikula Sokol karate Tišnov CZE 1 12
134. Filip Trejtnar KASR ŽAMBERK CZE 1 12
134. Filip Trifanov Karate Velké Meziříčí CZE 1 1 12
144. Tomáš Kříž Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 1 11
145. Tim Ha Fight Club České Budějovice CZE 1 10
145. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 1 10
145. Dominik Koval Baník Havířov CZE 1 1 10
148. Oldřich Vašíček BUDO KAN, z.s. CZE 2 9
149. Martin Adamec L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 8
149. Michal Čermák MSK Sokol Vysoké Mýto CZE 1 8

Sayfa: 3/5
1 |  2 | 3 |  4 |  5

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede