KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 4. 5. 6. 7. 8. Puanlar
42. Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE 2 16
42. Vincent Šemljanskij SC Karate Pardubice CZE 1 16
42. Petr Vávra Kusengo Nový Jičín CZE 1 16
42. Tomáš Vincour Karate Klub Fudoshin CZE 1 16
42. Milan Zítko SHOBU Academy CZE 1 16
156. Daniel Kubíček Champions team - Chodov CZE 1 1 15
156. Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 15
158. Pavel Mikeš Fight Club České Budějovice CZE 2 1 14
158. Filip Popelka Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 14
158. Daniel Syrový Karate Vision Praha CZE 1 2 14
161. Vojtěch Boura GRYF z.s. CZE 1 12
161. Tomáš Děd TJ Karate České Budějovice CZE 1 12
161. Tomáš Dittrich GRYF z.s. CZE 1 12
161. Otto Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
161. Leoš Gebhard Ippon KK Rakovník CZE 1 12
161. Lukáš Holub SK Jiskra Domažlice CZE 1 12
161. Martin Jelínek Slovan Ústí nad Labem CZE 1 12
161. Ondřej Kalousek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 12
161. Petr Klein Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 12
161. Tomáš Kozlík SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 12
161. Jakub Krupinský SKK Budo Havířov CZE 1 12
161. Ivan Mikulský DDM Bystřice nad Olší CZE 1 1 1 12
161. Marek Podlešák Cobra Ryu Strakonice CZE 1 12
161. Ron Sieger Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 12
161. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 1 12
161. Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE 1 12
161. Maroš Taran KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 2 1 12
161. Vít Vaněček SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
161. Martin Vanický KASR ŽAMBERK CZE 1 1 12
180. Marek Dědek Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 11
180. Martin Franěk Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 11
182. Jan Mařík SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 10
182. Václav Růzha TJ Karate České Budějovice CZE 3 10
182. Václav Šolc SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 10
185. Michal Hurník SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 9
186. Martin Blažek SKK Budo Havířov CZE 1 8
186. Richard Bujok SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
186. Jan Bukovský Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 8
186. Tomáš Buzek Budó škola KK Písek CZE 1 8
186. Martin Gřesík Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 8
186. Petr Havlásek SKK Budo Havířov CZE 1 8
186. Jan Hertl Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
186. Daniel Hnyk KARATE SPARTAK VRCHLABÍ CZE 1 8
186. Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 8
186. Filip Janda SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 8
186. Daniel Jirásek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
186. Jan Kaška KASR ŽAMBERK CZE 1 8
186. Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE 2 8
186. Jáchym Kopecký KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 8
186. Tomáš Kutta TJ Karate České Budějovice CZE 1 8

Sayfa: 4/6
1 |  2 |  3 | 4 |  5 |  6

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede