KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Yarışmacıların kategorilerine göre çizelgeleri:




Sporcular   AdSoyad Kulüp Ülke Altın Gümüş Bronz 5. 7. Puanlar
1. Jiří Krych Çek Cumhuriyeti CZE 2 1 92
2. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 88
3. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 3 3 80
4. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
5. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 68
6. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 60
7. Jan Gajdoš Baník Havířov CZE 1 2 3 50
8. Dominik Szalay TJ Karate České Budějovice CZE 1 48
9. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 1 46
10. Jan Jarolím SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 1 1 43
11. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 42
11. Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z. s. CZE 3 42
13. Jan Kočí TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 30
13. Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 30
15. Marek Andraši TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 24
15. Vojtěch Jež SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 24
15. Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE 1 24
15. Jakub Wohlrab Sport Relax CZE 1 24
15. Pavel Zach SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 24
20. Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE 1 20
20. David Krejča CZE 4 20
22. Tomáš Kratochvíl SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 19
23. Matěj Matoušek SKBU Trutnov, z. s. CZE 5 18
23. Tomáš Snětivý SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 18
25. Ondřej Čech Kobra Kladno CZE 1 16
25. Filip Havlík Sport Relax CZE 1 16
25. Petr Klor TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 16
25. David Svoboda SPORT UNION, z. s. CZE 1 1 16
29. Ondřej Charvát Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 14
29. Jiří Svrčula TARO KAN, z.s. CZE 1 1 14
31. Jaroslav Frömel SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 12
31. Tomáš Gross TJ karate Třebíč CZE 1 12
31. Jaroslav Olšák TARO KAN, z.s. CZE 2 12
34. Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE 1 10
34. Milan Lorenc Karate Polička CZE 2 1 10
34. Tomáš Starý SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 1 10
37. Tomáš Bednář Karate Silesia Opava CZE 1 8
37. Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 8
37. Marcel Skalický SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 8
37. Josef Sýkora Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 8
41. Ondřej Misar TJ Karate České Budějovice CZE 1 6
41. Miroslav Trnka Baník Havířov CZE 1 6
41. Albert Vacek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 6
44. Dušan Pohanka CZE 1 4
44. Martin Šauer Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 4
46. Lubomír Kubisa Nippon Ludgeřovice CZE 1 1 3
47. Tomáš Gellert Shotokan karate klub ATTFIS Ostrava CZE 1 2
47. Tomáš Chalupník Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2
47. Dalibor Janošec Nippon Ludgeřovice CZE 1 2
47. Igor Šefčík K3 CZE 1 2

Sayfa: 1/2
1 |  2

^ top

 Yazdır

Açıklamalar :
  • Puan cetveli
  • Tıkladığınız yarışmacının tüm başarılarını görebilirsiniz
  • Puanlara tıklarsanız sadece ilgili kategorinin puanlarını görürsünüz (kumite,kata)
  • Son yarışma: European Championship 2015
  • yukarı .... Yarışmacı son turnuvadan beri yükselişe çıktı
  • asağı .... Yarışmacı son turnuvadan beri düşüşte
  • aynı .... Yarışmacı son turnuvadan beri aynı seviyede