KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Vlastní výběr žebříčku závodníků podle kategorií:




Pořadí   JménoPříjmení Klub Stát Zlato Stříbro Bronz 5. 7. Celkem bodů
1. Luigi Busà Itálie ITA 4 1 1700
2. Christophe Araminte Francie FRA 1 1 700
3. Laurent Capla Francie FRA 1 600
3. Caio Itagiba Duprat Brazílie BRA 1 1 600
3. Saeid Farrokhi Írán IRI 1 600
3. Yavuz Karamollaoglu Turecko TUR 1 600
7. Mouhamed Ba Senegal SEN 1 400
7. Daniel Dutomadio Nizozemsko NED 1 1 400
7. Klaudio Farmadín Slovensko SVK 1 400
7. C. Rodriguez Španělsko ESP 1 400
7. Milos Zivkovic Srbsko a Černá Hora SCG 1 400
12. Gábor Hárspataki Maďarsko HUN 1 300
12. Abbass Zade Írán IRI 1 300
14. Tomislav Rašidagić Chorvatsko CRO 1 1 225
15. Sadik Sadik Švédsko SWE 1 1 224
16. L. Alonso Francie FRA 1 200
16. G. Cossou Francie FRA 1 200
16. Thomas Gibbins Anglie ENG 1 200
16. Gökhan Gündüz Turecko TUR 1 200
16. Adnan Hadzic Bosna a Hercegovina BIH 1 200
16. Dzmitry Hrachou Bělorusko BLR 1 200
16. Jik Dong Kwon Korea KOR 1 200
16. Lou Lebrun Francie FRA 1 200
16. Nuno Miguel Moreira Valente SPN Vernon FRA 1 200
16. R. Ramos Španělsko ESP 1 200
16. A. Sanchez Estepa Španělsko ESP 1 200
16. F. Schmidt Německo GER 1 200
28. René Smaal Nizozemsko NED 3 1 172
29. Anes Congo Bosna a Hercegovina BIH 1 100
29. Daniel Hernandez Romero Španělsko ESP 1 100
29. Matúš Lieskovský Slovensko SVK 1 100
29. L. Netsov Bulharsko BUL 1 100
29. A. Ourntaev Rusko RUS 1 100
29. F. Ozel Turecko TUR 1 100
29. Alibek Prenov Kazachstán KAZ 1 100
29. Ryuichi Tani Japonsko JPN 1 100
29. Jean Christophe Taumotekava Francie FRA 1 100
29. Tsai Tsung-Yu Tchaj-wan TAI 1 100
29. Benedict Vincent Francie FRA 1 100
40. Ondřej Hnat Fight Club České Budějovice CZE 1 4 3 92
40. Jiří Krych Česká republika CZE 2 1 92
42. Jakub Slanař KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 1 90
43. Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 1 2 88
44. Dominik Mikula TJ Karate České Budějovice CZE 2 84
45. Přemysl Benhák TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 80
46. Serhiy Chervinskyi Uniion Club UKR 1 1 74
46. David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 1 74
48. Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE 2 72
49. Dominik Gregor SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 1 70
50. Ludvig Abild Dánsko DEN 1 60

Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2019 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů