KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Světové hry 2009 - 25.07.2009 - 26.07.2009

Město Kaohsiung
Stát Tchaj-wan
Pořadatel IWGA
Registrovaných jednotlivců 102
Kluby na medailových pozicích 21
Státy na medailových pozicích 21
Hodnocení 600-400-200


Ohodnocení kvality turnaje:
73.33%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 45x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Luca Valdesi Itálie ITA ITA
2. kata muži Vu Duck Minh Dack Francie FRA FRA
3. kata muži Antonio José Díaz Fernandez Venezuela VEN VEN
kata ženy
1. kata ženy Hoang Ngan Nguyen Vietnam VIE VIE
2. kata ženy Maria Valeriya Dimitrova Dominikánská republika DOM DOM
3. kata ženy Sara Battaglia Itálie ITA ITA
KUMITE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Douglas Santos Brose Brazílie BRA BRA
2. kumite muži -60kg Wen-Haung Hsia Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite muži -60kg Danil Domdjoni Chorvatsko CRO CRO
kumite muži -65kg
1. kumite muži -65kg Ádám Kovács Maďarsko HUN HUN
2. kumite muži -65kg William Rollé Francie FRA FRA
3. kumite muži -65kg Ömer Kemaloglu Turecko TUR TUR
kumite muži -70kg
1. kumite muži -70kg Jean Carlos Peña Venezuela VEN VEN
2. kumite muži -70kg Shinji Nagaki Japonsko JPN JPN
3. kumite muži -70kg Tamer Abdelrouf Mohamed Mourssy Egypt EGY EGY
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Michael Georgios Tzanos Řecko GRE GRE
2. kumite muži -75kg Diego Davy Vandeschrick Belgie BEL BEL
3. kumite muži -75kg Kou Matsuhisa Japonsko JPN JPN
kumite muži -80kg
1. kumite muži -80kg Hao-yun Huang Tchaj-wan TAI TAI
2. kumite muži -80kg Islamutdin Eldarouchev Rusko RUS RUS
3. kumite muži -80kg Konstantinos Papadopoulos Řecko GRE GRE
kumite muži +80kg
1. kumite muži +80kg Jonathan Horne Německo GER GER
2. kumite muži +80kg Spyridon Margaritopoulos Řecko GRE GRE
3. kumite muži +80kg Almir Cecunjanin Černá Hora MNE MNE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Khalid Khalidov Kazachstán KAZ KAZ
2. kumite muži BRH Hany Shaker El Sayed Keshta Egypt EGY EGY
3. kumite muži BRH Almir Cecunjanin Černá Hora MNE MNE
kumite ženy -53kg
1. kumite ženy -53kg Jelena Kovačević Chorvatsko CRO CRO
2. kumite ženy -53kg Chen Yen Hui Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite ženy -53kg Gülderen Celik Turecko TUR TUR
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Maria Sobol Rusko RUS RUS
2. kumite ženy -60kg Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
3. kumite ženy -60kg Chang Ting Tchaj-wan TAI TAI
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Arnela Odžaković Bosna a Hercegovina BIH BIH
2. kumite ženy +60kg Tiffany Fanjat Francie FRA FRA
3. kumite ženy +60kg Silvia Sperner Německo GER GER
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Eva Medveďová Tulejová Slovensko SVK SVK
2. kumite ženy BRH Letitia Carr Nový Zéland NZL NZL
3. kumite ženy BRH Ema Aničić Chorvatsko CRO CRO

Související turnaje:

Turnaj Datum
Světové hry 2013 26.07.2013-27.07.2013
Světové hry 2005 23.07.2005-24.07.2007
Světové hry 2001 18.08.2001-19.08.2001
Světové hry 1997 05.08.1997-15.08.1997
Světové hry 1993 22.07.1993-01.08.1993
Světové hry 1989 20.07.1989-30.07.1989
Světové hry 1985 26.07.1985-04.08.1985
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk