KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Panamerické mistrovství mládeže 2012 - 30.08.2012 - 01.09.2012

Město Cancún
Stát Mexiko
Pořadatel PKF
Registrovaných jednotlivců 507
Závodníci v kategoriích 629
Kluby 18
Státy 18
Kluby na medailových pozicích 12
Státy na medailových pozicích 12
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
52.78%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 9x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Javier Quintero Venezuela VEN VEN
2. kata st. žáci (12-13) Thomas Hsieh USA USA USA
3. kata st. žáci (12-13) Bruno Conde Ferreira Brazílie BRA BRA
3. kata st. žáci (12-13) Erick Iza Ekvádor ECU ECU
5. kata st. žáci (12-13) Brandon Bonilla Peru PER PER
5. kata st. žáci (12-13) Andres Felipe Camargo Garzon Kolumbie COL COL
7. kata st. žáci (12-13) Myles Monton USA USA USA
7. kata st. žáci (12-13) Alejandro Rossetti Venezuela VEN VEN
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Jennifer Robinson USA USA USA
2. kata st. žákyně (12-13) Valeria Chavez Peru PER PER
3. kata st. žákyně (12-13) Andrea Armada Venezuela VEN VEN
3. kata st. žákyně (12-13) Marilin Sosa Venezuela VEN VEN
5. kata st. žákyně (12-13) Victoria Cruz Mexiko MEX MEX
5. kata st. žákyně (12-13) Natalia Sofia Pachon Munoz Kolumbie COL COL
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Kiel Hicks USA USA USA
2. kata dorostenci (14-15) Victor Rojas Venezuela VEN VEN
3. kata dorostenci (14-15) Klaus Hurtado Peru PER PER
3. kata dorostenci (14-15) Mariano Wong Peru PER PER
5. kata dorostenci (14-15) Amir Khaleghpanah Kanada CAN CAN
5. kata dorostenci (14-15) Javier Peterson Dominikánská republika DOM DOM
7. kata dorostenci (14-15) Sebastian Luciano Dominguez Mexiko MEX MEX
7. kata dorostenci (14-15) Kamran Madani USA USA USA
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Sara Esther Pereira Dominikánská republika DOM DOM
2. kata dorostenky (14-15) Valerya Hernandez Venezuela VEN VEN
3. kata dorostenky (14-15) Xenna Ccapa Peru PER PER
3. kata dorostenky (14-15) Arisbel Mariel Ubri Dominikánská republika DOM DOM
5. kata dorostenky (14-15) Leslie Azyd Hernandez Mexiko MEX MEX
5. kata dorostenky (14-15) Marcia Yessenia Perez Morales Guatemala GUA GUA
7. kata dorostenky (14-15) Taylor Martin USA USA USA
7. kata dorostenky (14-15) Alejandra Torija Mexiko MEX MEX
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Angel Gonzalez Venezuela VEN VEN
2. kata junioři (16-17) Ken Ccapa Peru PER PER
3. kata junioři (16-17) Luis Felipe Aguilar Rodriguez Kolumbie COL COL
3. kata junioři (16-17) Hector David Reynoso Placencia Mexiko MEX MEX
5. kata junioři (16-17) Luis Acosta Venezuela VEN VEN
5. kata junioři (16-17) Andrew David Hernandez Ayala Kolumbie COL COL
7. kata junioři (16-17) Matheus Fellipe Gomes Brazílie BRA BRA
7. kata junioři (16-17) Adrian Palmieri USA USA USA
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Michelle Torres Bencomo Mexiko MEX MEX
2. kata juniorky (16-17) Jasmine Nguyen USA USA USA
3. kata juniorky (16-17) Rosa Almarza Peru PER PER
3. kata juniorky (16-17) Cinthia De La Rue Villalpando Mexiko MEX MEX
5. kata juniorky (16-17) Adriana Gonzalez Venezuela VEN VEN
5. kata juniorky (16-17) Giuliana Novak Argentina ARG ARG
7. kata juniorky (16-17) Brigitte Cary Peru PER PER
7. kata juniorky (16-17) Hana Furomoto-Deshaies Kanada CAN CAN
kata muži U21
1. kata muži U21 Jorge Martinez Venezuela VEN VEN
2. kata muži U21 Antonio Chung Peru PER PER
3. kata muži U21 Waldo Ramirez Mexiko MEX MEX
3. kata muži U21 David Villaroel Venezuela VEN VEN
5. kata muži U21 Joseph Martinez USA USA USA
5. kata muži U21 Kenji Ueda Peru PER PER
7. kata muži U21 Jaime Anaya Mexiko MEX MEX
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Ingrid Aranda Peru PER PER
2. kata ženy U21 Xatzi Y. Trujillo M. Mexiko MEX MEX
3. kata ženy U21 Andry Calderon Peru PER PER
3. kata ženy U21 Suanny Guadalupe Ekvádor ECU ECU
5. kata ženy U21 Rosangela Gonzalez Venezuela VEN VEN
5. kata ženy U21 Sarah Hori USA USA USA
7. kata ženy U21 Victoria Barusic Kanada CAN CAN
7. kata ženy U21 Yamila Benitez Argentina ARG ARG
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Kolumbie COL COL
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) USA USA USA
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Mexiko MEX MEX
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Venezuela VEN VEN
5. kata team dorostenci + junioři (14-17) Guatemala GUA GUA
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Peru PER PER
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) USA USA USA
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Venezuela VEN VEN
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Guatemala GUA GUA
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Venezuela VEN VEN
2. kata team junioři (18-20) Peru PER PER
3. kata team junioři (18-20) Mexiko MEX MEX
3. kata team junioři (18-20) Brazílie BRA BRA
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) Peru PER PER
2. kata team juniorky (18-20) Brazílie BRA BRA
3. kata team juniorky (18-20) Mexiko MEX MEX
3. kata team juniorky (18-20) Venezuela VEN VEN
5. kata team juniorky (18-20) Kanada CAN CAN
5. kata team juniorky (18-20) Guatemala GUA GUA
KUMITE
kumite st. žáci -35kg
1. kumite st. žáci -35kg Bryan Alexander Gonzalez Garcia Guatemala GUA GUA
2. kumite st. žáci -35kg Jose Arteaga Venezuela VEN VEN
3. kumite st. žáci -35kg Matthew Jen USA USA USA
3. kumite st. žáci -35kg Jonathan Parra Venezuela VEN VEN
5. kumite st. žáci -35kg Thiago Ferreira Brazílie BRA BRA
5. kumite st. žáci -35kg Ryan Whelan USA USA USA
kumite st. žáci -40kg
1. kumite st. žáci -40kg Luis Millan Venezuela VEN VEN
2. kumite st. žáci -40kg Carlos Fernando Diaz Moreno Mexiko MEX MEX
3. kumite st. žáci -40kg Fernando Candido Brazílie BRA BRA
3. kumite st. žáci -40kg Adam Kraus USA USA USA
5. kumite st. žáci -40kg Myles Monton USA USA USA
5. kumite st. žáci -40kg Bernando Solorsano de la Torre Mexiko MEX MEX
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Joaquin Andres Gonzalez Chile CHL CHL
2. kumite st. žáci -45kg Javier Quintero Venezuela VEN VEN
3. kumite st. žáci -45kg Treyson Dote USA USA USA
3. kumite st. žáci -45kg Luis Choez Ekvádor ECU ECU
5. kumite st. žáci -45kg Erick Iza Ekvádor ECU ECU
5. kumite st. žáci -45kg Alex Maruniak USA USA USA
7. kumite st. žáci -45kg Jose Vicente Calderon Chico Guatemala GUA GUA
7. kumite st. žáci -45kg Weslei Nascimento Brazílie BRA BRA
kumite st. žáci -50kg
1. kumite st. žáci -50kg Armando Luque Mexiko MEX MEX
2. kumite st. žáci -50kg Edward Allegretti USA USA USA
3. kumite st. žáci -50kg Rene Cardenas Venezuela VEN VEN
3. kumite st. žáci -50kg Oakley Prell USA USA USA
5. kumite st. žáci -50kg Jason Chehin Surinam SUR SUR
5. kumite st. žáci -50kg Martin Manuel Ruiz Burgueno Mexiko MEX MEX
7. kumite st. žáci -50kg Keiden Joseph Trinidad a Tobago TTO TTO
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Sebastian Olazarri Argentina ARG ARG
2. kumite st. žáci +50kg Ronaldo Ramirez Cardona Mexiko MEX MEX
3. kumite st. žáci +50kg Andhi Avila Peru PER PER
3. kumite st. žáci +50kg Wilman Andres Gallo Medina Kolumbie COL COL
5. kumite st. žáci +50kg Justin Gilmour USA USA USA
5. kumite st. žáci +50kg Leonardo Santos Brazílie BRA BRA
7. kumite st. žáci +50kg Ali Jau Lem Fung Venezuela VEN VEN
7. kumite st. žáci +50kg Javier Eduardo Morales Garcia Guatemala GUA GUA
kumite st. žákyně -35kg
1. kumite st. žákyně -35kg Michel Martinez Venezuela VEN VEN
2. kumite st. žákyně -35kg Nathalia Campi Pimenta Brazílie BRA BRA
3. kumite st. žákyně -35kg Reagan Moore USA USA USA
3. kumite st. žákyně -35kg Monica Isabel Sanchez Zavaleta Mexiko MEX MEX
5. kumite st. žákyně -35kg Auribel Campos Venezuela VEN VEN
5. kumite st. žákyně -35kg Paula Pena Kolumbie COL COL
kumite st. žákyně -40kg
1. kumite st. žákyně -40kg Carmen Singer Venezuela VEN VEN
2. kumite st. žákyně -40kg Lily Martinelli USA USA USA
3. kumite st. žákyně -40kg Eva Alexander USA USA USA
3. kumite st. žákyně -40kg Leidy Vaca Venezuela VEN VEN
5. kumite st. žákyně -40kg Kiara Lizbeth Garcia Ramirez Mexiko MEX MEX
5. kumite st. žákyně -40kg Brisa Puch Ventura Mexiko MEX MEX
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Claudymar Garces Venezuela VEN VEN
2. kumite st. žákyně -45kg Sabrina Hostettler USA USA USA
3. kumite st. žákyně -45kg Kate Gordon Trinidad a Tobago TTO TTO
3. kumite st. žákyně -45kg Clara Andrea Moreno Marquez Mexiko MEX MEX
5. kumite st. žákyně -45kg Daniela Beltran Preciado Kolumbie COL COL
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Yoelmar Puerta Venezuela VEN VEN
2. kumite st. žákyně +45kg Sabina Ramic USA USA USA
3. kumite st. žákyně +45kg Greasy Duenas Peru PER PER
3. kumite st. žákyně +45kg Maria Marti Venezuela VEN VEN
5. kumite st. žákyně +45kg Natalia Sofia Pachon Munoz Kolumbie COL COL
5. kumite st. žákyně +45kg Yanne Vasques Yule Brazílie BRA BRA

Související turnaje:

Turnaj Datum
Panamerické mistrovství seniorů 2012 31.05.2012-02.06.2012
Panamerické mistrovství dorostu a juniorů 2011 29.08.2011-03.09.2011
Panamerické mistrovství seniorů 2011 27.05.2011-29.05.2011
Panamerické mistrovství seniorů 2010 13.05.2010-15.05.2010
Panamerické mistrovství seniorů 2009 28.05.2009-30.05.2009
Panamerické mistrovství seniorů 2008 25.05.2008-31.05.2008
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk