KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

NP SKIF CZ 2022 - 1.kolo - 25.09.2022

Město Brno
Stát Česká republika
Pořadatel SKIF CZ, Kodokai Brno
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 19
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 21-14-7-6-5-4-3-2-2-1


Ohodnocení kvality turnaje:
46.67%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 15x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-9)
1. kata ml. žáci (7-9) Renat Tokariev TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-9) Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-9) Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (7-9) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-9) Michal Ivanchuk TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata ml. žáci (10-11)
1. kata ml. žáci (10-11) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata ml. žáci (10-11) Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (10-11) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žáci (10-11) Vojtěch Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Damian Ona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata ml. žáci (10-11) Tobias Ungureanu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Ondřej Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (10-11) Renat Tokariev TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
13. kata ml. žáci (10-11) Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žáci (10-11) 8.-7. kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9)
1. kata ml. žákyně (7-9) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-9) Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu
1. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-9) let 8.-7.kyu Sofie Pospíšilová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11)
1. kata ml. žákyně (10-11) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu
1. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Barbora Schertlerová HPZ Karate CZE CZE
2. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Karolína Chrapková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
4. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Johana Foltová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Adina Dolejšková HPZ Karate CZE CZE
5. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Miochaela Podolská SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Viktorie Žídková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Barbara Deylová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata ml. žákyně (10-11) 8.-7. kyu Sofie Pospíšilová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) 8. a 7.kyu Ondřej Doležil Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata st. žáci
1. kata st. žáci Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata st. žáci František Rozner Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
3. kata st. žáci Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
4. kata st. žáci Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata st. žáci David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci Vojtěch Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata st. žáci Ondřej Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata st. žáci Matěj Skládal SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
13. kata st. žáci Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu
1. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Amélie Bulušková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbara Deylová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Barbora Schertlerová HPZ Karate CZE CZE
4. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Miochaela Podolská SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Adina Dolejšková HPZ Karate CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Johana Foltová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Karolína Chrapková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Klára Havlasová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata st. žákyně (12-13) 8. a 7.kyu Viktorie Žídková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kata st. žákyně
1. kata st. žákyně Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata st. žákyně Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata st. žákyně Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata st. žákyně Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kata st. žákyně Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně Agáta Schovánková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
13. kata st. žákyně Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata dorostenci
1. kata dorostenci Jan Bárta Keiko-ryu Shotokan Kladno CZE CZE
2. kata dorostenci Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata dorostenci Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata dorostenci Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
5. kata dorostenci Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
11. kata dorostenci Lukáš Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
13. kata dorostenci Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci Mikuláš Krejčí Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci David Kundrát Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. kata dorostenci Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kata dorostenky
1. kata dorostenky Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata dorostenky Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
4. kata dorostenky Nicole Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kata dorostenky Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Martina Rajnochová GRYF z.s. CZE CZE
7. kata dorostenky Ester Uberallová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky Kristýna Lukešová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata dorostenky Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. kata dorostenky Kateřina Vašková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kata junioři
1. kata junioři Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kata junioři Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
3. kata junioři Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
4. kata junioři Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
5. kata junioři Filip Farka HANAKAI z.s. CZE CZE
5. kata junioři Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kata junioři Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata junioři Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kata junioři Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kata junioři Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
13. kata junioři Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata junioři Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata junioři Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata junioři Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
13. kata junioři Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE CZE
13. kata junioři Mikuláš Krejčí Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
13. kata junioři David Kundrát Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata junioři Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
13. kata junioři Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
13. kata junioři Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata junioři Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata juniorky
1. kata juniorky Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kata juniorky Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
3. kata juniorky Natálie Štenclová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata juniorky Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky Zuzana Sokolová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata juniorky Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata juniorky Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata juniorky Vanessa Brandová SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. kata juniorky Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
13. kata juniorky Nicole Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
13. kata juniorky Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
13. kata juniorky Žaneta Konvalinová Sokol karate Tišnov CZE CZE
13. kata juniorky Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata muži U20
1. kata muži U20 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
2. kata muži U20 Adam Proksch HANAKAI z.s. CZE CZE
3. kata muži U20 Vojtěch Vrátný Karate Lions Pardubice o.s. CZE CZE
4. kata muži U20 Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kata muži U20 Lukáš Mareš SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kata muži U20 Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kata muži U20 Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kata ženy U20
1. kata ženy U20 Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy U20 Zuzana Sokolová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kata ženy U20 Tereza Sirová HPZ Karate CZE CZE
4. kata ženy U20 Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kata ženy U20 Agáta Julinová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
6. kata ženy U20 Barbora Beránková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
7. kata ženy U20 Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kata muži
1. kata muži Tomáš Hána HANAKAI z.s. CZE CZE
2. kata muži Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
3. kata muži David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
4. kata muži Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata muži Štěpán Řezníček Sokol karate Tišnov CZE CZE
6. kata muži Vladimír Švehla Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
7. kata muži Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
7. kata muži Jiří Šikula Sokol karate Tišnov CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata ženy Miroslava Schubertová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kata Masters muži U50
1. kata Masters muži U50 Jan Rameš Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži U50 Petr Tropp KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters muži 50+
1. kata Masters muži 50+ Miroslav Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
2. kata Masters muži 50+ Tomáš Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata Masters muži 50+ Jiří Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters ženy U50
1. kata Masters ženy U50 Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy U50 Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kata Masters ženy U50 Dana Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
4. kata Masters ženy U50 Jitka Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata Masters ženy 50+
1. kata Masters ženy 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kata Masters ženy 50+ Jitka Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
1. kata team žáci (7-13) Target Sport Milovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
4. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
4. kata team žáci (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team žáci + žákyně (7-13)
1. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
1. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kata team žáci + žákyně (7-13) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
4. kata team žáci + žákyně (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata team žáci + žákyně (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kata team žáci + žákyně (7-13) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
kata team junioři + juniorky (14-17)
1. kata team junioři + juniorky (14-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team junioři + juniorky (14-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži HANAKAI z.s. CZE CZE
1. kata team muži HANAKAI z.s. CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
1. kata team ženy SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kata team ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kata team ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team muži + ženy
1. kata team muži + ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
1. kata team muži + ženy SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kata team Masters
1. kata team Masters KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kata team Masters KODOKAI BRNO CZE CZE
KUMITE
Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu)
1. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo 7-9 (do 7.kyu) Sofie Pospíšilová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu
1. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Karolína Chrapková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Amálie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Miochaela Podolská SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
5. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Sofie Pospíšilová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Gohon kumite ml. žactvo (10-11) do 7.kyu Viktorie Žídková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 7-9 (od 6.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žákyně 7-9 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žákyně 7-9 (od 6.kyu) Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žákyně 7-9 (od 6.kyu) Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žákyně 7-9 (od 6.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Štěpán Kotala SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Vojtěch Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Ondřej Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Jaromír Košťál SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Sanbon kumite ml. žáci 10-11 (od 6.kyu) Pavel Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu)
1. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Eliška Klementová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Markéta Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Sanbon kumite ml. žákyně 10-11 (od 6.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu)
1. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Julie Pallová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. Sanbon kumite st. žactvo (do 7.kyu) Filip Vích SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Leonard Ondovčák TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) David Krám SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Ondřej Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite st. žáci 12-13 (od 6.kyu) Vojtěch Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu)
1. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Ela Abrahamová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite st. žákyně 12-13 (od 6.kyu) Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenci
1. Kihon Ippon kumite dorostenci Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenci Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. Kihon Ippon kumite dorostenci Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Jan Kahl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Samuel Košnar SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. Kihon Ippon kumite dorostenci Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Matouš Chalupa Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
13. Kihon Ippon kumite dorostenci Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
Kihon Ippon kumite dorostenky
1. Kihon Ippon kumite dorostenky Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. Kihon Ippon kumite dorostenky Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ippon kumite dorostenky Martina Rajnochová GRYF z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite junioři
1. Džiu Ippon kumite junioři Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite junioři Matyáš Zalabák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. Džiu Ippon kumite junioři Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite juniorky
1. Džiu Ippon kumite juniorky Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite muži U20
1. Džiu Ippon kumite muži U20 Lukáš Rajnoch GRYF z.s. CZE CZE
Džiu Ippon kumite ženy U20
1. Džiu Ippon kumite ženy U20 Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. Džiu Ippon kumite ženy U20 Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) -30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Renat Tokariev TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Michal Ivanchuk TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci (7-9) -30kg Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (7-9) +30kg
1. kumite ml. žáci (7-9) +30kg Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Jonáš-kašpar Rosa SKBU Trutnov, z. s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Michal Ivanchuk TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Teodor Hlaváč SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Renat Tokariev TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) -35 kg Vojtěch Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite ml. žáci (10-11) +35kg
1. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Oleksandr Smolyarov SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Ondřej Šuhaj SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Tobias Ungureanu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Rostislav Srbek HPZ Karate CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Tomáš Fico SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci (10-11) +35kg Damian Ona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg
1. kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Nina Kandalíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
1. kumite ml. žákyně (10-11) +35kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite st. žáci -50 kg
1. kumite st. žáci -50 kg Oleksandr Smolyarov SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -50 kg Štěpán Gabriel KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50 kg Denis Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -50 kg Damian Ona TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kumite st. žáci -50 kg Matyáš Konopčík KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -50 kg Matěj Skládal SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kumite st. žáci -50 kg Jaroslav Olejník SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -50 kg Tobias Ungureanu TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žáci +50kg
1. kumite st. žáci +50kg Marcelo-alejandro Portillo-abad SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci +50kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci +50kg Kryštof Kandalík SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite st. žákyně -45kg
1. kumite st. žákyně -45kg Lucie Olejníková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně -45kg Zuzana Tomanová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -45kg Kristýna Keprtová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -45kg Agáta Schovánková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite st. žákyně +45kg
1. kumite st. žákyně +45kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite st. žákyně +45kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně +45kg Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -60kg
1. kumite dorostenci (14-15) -60kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vincent Van-der-linden TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jan Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -60kg Jiří Jaroš SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Filip Beránek KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -60kg Tomáš Winkelhofer Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -60kg Vladimír Nový Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +60kg
1. kumite dorostenci (14-15) +60kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Sobek SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg David Kundrát Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +60kg Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -55kg
1. kumite dorostenky (14-15) -55kg Natálie Kellerová KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sofie Kubínová HPZ Karate CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Veronika Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -55kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Veronika Tomíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -55kg Kateřina Vašková SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) -55kg Eliška Chaloupková Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +55kg
1. kumite dorostenky (14-15) +55kg Adina Matoulková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +55kg Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +55kg Ester Uberallová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -65kg Matěj Rovenský SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Filip Farka HANAKAI z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -65kg Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -65kg Vincent Van-der-linden TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite junioři (16-17) +65kg
1. kumite junioři (16-17) +65kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +65kg Tomáš Slabý KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Jakub Hanzlík SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +65kg Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +65kg Patrik Majchrák HPZ Karate CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +65kg Ondřej Tichý Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) +65kg Ondra Bang-pham Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -55kg
1. kumite juniorky (16-17) -55kg Sylva Havlíčková Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -55kg Sofie Kubínová HPZ Karate CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -55kg Valerie Kuchařová Karate team Bohunice z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -55kg Lucie Musilová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +55kg
1. kumite juniorky (16-17) +55kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +55kg Eliška Štarmannová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Zuzana Sokolová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +55kg Ester Uberallová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +55kg Michaela Pokladníková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +55kg Anetta Svánovská KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite muži U20 -70kg
1. kumite muži U20 -70kg Leoš Vedral SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 -70kg Marek Šedivý SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Petr Bartoň SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži U20 -70kg Tomáš Jindra HANAKAI z.s. CZE CZE
5. kumite muži U20 -70kg Filip Farka HANAKAI z.s. CZE CZE
5. kumite muži U20 -70kg Tomáš Kužela SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
7. kumite muži U20 -70kg Lukáš Mareš SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
7. kumite muži U20 -70kg Tomáš Novotný SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
kumite muži U20 +70kg
1. kumite muži U20 +70kg Adam Proksch HANAKAI z.s. CZE CZE
2. kumite muži U20 +70kg Patrik Majchrák HPZ Karate CZE CZE
kumite ženy U20 -60kg
1. kumite ženy U20 -60kg Beata Reguliová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
2. kumite ženy U20 -60kg Zuzana Sokolová SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ženy U20 -60kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
5. kumite ženy U20 -60kg Anna Kolářová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kumite ženy U20 -60kg Karolína Marková HPZ Karate CZE CZE
kumite muži -75 kg
1. kumite muži -75 kg Martin Hána HANAKAI z.s. CZE CZE
2. kumite muži -75 kg Jan Rohlena SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75 kg David Novák SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite muži -75 kg Filip Solař SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite muži +75kg
1. kumite muži +75kg Daniel Beneš SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE CZE
2. kumite muži +75kg Tomáš Opluštil KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
kumite ženy -60kg
1. kumite ženy -60kg Anna Faltová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
2. kumite ženy -60kg Nikol Šídová Karate Spartak Vrchlabí CZE CZE
3. kumite ženy -60kg Nikola Křišťanová Sakura Karate-do Žatec z.s. CZE CZE
kumite ženy +60kg
1. kumite ženy +60kg Miroslava Schubertová SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy U50
1. kumite Masters ženy U50 Květa Ramešová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
2. kumite Masters ženy U50 Bohumíra Dohnalová SK Karate Olomouc z.s. CZE CZE
kumite Masters ženy 50+
1. kumite Masters ženy 50+ Iva Nováková SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
kumite team dorostenci (14-15)
1. kumite team dorostenci (14-15) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
2. kumite team dorostenci (14-15) KODOKAI BRNO CZE CZE
3. kumite team dorostenci (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
kumite team dorostenky (14-15)
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
1. kumite team dorostenky (14-15) Karate Team Bohunice CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kumite team dorostenky (14-15) KODOKAI BRNO CZE CZE
kumite team junioři (16-17)
1. kumite team junioři (16-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
1. kumite team junioři (16-17) SK Shotokan Neratovice CZE CZE
2. kumite team junioři (16-17) Karate Team Bohunice CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
3. kumite team junioři (16-17) SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite team juniorky (16-17)
1. kumite team juniorky (16-17) SVČ Domeček Brno CZE CZE
1. kumite team juniorky (16-17) SVČ Domeček Brno CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
2. kumite team juniorky (16-17) KODOKAI BRNO CZE CZE
kumite team muži
1. kumite team muži SK Karate Spartak Hradec Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
SKIF Prague Open 2023 11.11.2023
Grand Prix Hradec Králové 2023 29.04.2023-30.04.2023
NP SKIF 2022-2023 - 3.kolo (Novoroční turnaj) 15.01.2023
NP SKIF CZ - 2.kolo (SKIF Prague Open) 2022 29.10.2022
Grand Prix Hradec Králové 2022 23.04.2022-24.04.2022
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk