KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR žáků 2010 - 05.12.2010

Město Hodonín
Stát Česká republika
Pořadatel Nidoshinkan Dojo
Registrovaných jednotlivců 186
Kluby na medailových pozicích 31
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
53.77%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 73x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata ml. žáci (7-11)
1. kata ml. žáci (7-11) Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
2. kata ml. žáci (7-11) Matěj Říha USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Ondřej Eliáš TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata ml. žáci (7-11) Matteo Tamborlani TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) Marek Böhme Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žáci (7-11) David Stárek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) Adam Křivka SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata ml. žáci (7-11) David Sůkal L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE CZE
kata ml. žákyně (7-11)
1. kata ml. žákyně (7-11) Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
2. kata ml. žákyně (7-11) Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Jůzová Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Kateřina Havlová TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kata ml. žákyně (7-11) Sabina Křížová SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Anna Rotterová Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
7. kata ml. žákyně (7-11) Nikola Velcová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata st. žáci (12-13)
1. kata st. žáci (12-13) Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kata st. žáci (12-13) Lukáš Semela NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Petr Marschall SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata st. žáci (12-13) Lukáš Vik USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata st. žáci (12-13) Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Milan Hájek Sport Relax CZE CZE
7. kata st. žáci (12-13) Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kata st. žákyně (12-13)
1. kata st. žákyně (12-13) Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kata st. žákyně (12-13) Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Lenka Hečková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kata st. žákyně (12-13) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Veronika Pleslová SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
5. kata st. žákyně (12-13) Kay Polanová KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Tereza Hanzlíková SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
7. kata st. žákyně (12-13) Lucie Rottenbornová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kata team žáci (7-13)
1. kata team žáci (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team žáci (7-13) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kata team žáci (7-13) Sport Relax CZE CZE
5. kata team žáci (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
kata team žákyně (7-13)
1. kata team žákyně (7-13) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team žákyně (7-13) Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Karate České Budějovice CZE CZE
3. kata team žákyně (7-13) Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kata team žákyně (7-13) SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite ml. žáci -30kg
1. kumite ml. žáci -30kg Mikuláš Fuka Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -30kg Jan Žižka USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Libor Šimůnek Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -30kg Martin Voldřich TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Dominik Bartuška Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žáci -30kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Václav Plecer TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žáci -30kg Jakub Šlachta SKK Budo Havířov CZE CZE
kumite ml. žáci -35kg
1. kumite ml. žáci -35kg Václav Kratochvíl Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite ml. žáci -35kg Vojtěch Jedlička SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Tomáš Gabriel TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci -35kg Milan Janů Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Petr Ducheček Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žáci -35kg Ondřej Košťál SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Daniel Bartoš Karate Klub Kyjov CZE CZE
7. kumite ml. žáci -35kg Jakub Špes KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
kumite ml. žáci -41kg
1. kumite ml. žáci -41kg Marek Řeřicha TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci -41kg Petr Kalvoda Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Lukáš Král SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci -41kg Jan Vobruba SŠKS Pardubice CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Radek Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
5. kumite ml. žáci -41kg Adam Matěj SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
7. kumite ml. žáci -41kg Jakub Bartoš SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
kumite ml. žáci +41kg
1. kumite ml. žáci +41kg Jiří Měkuta TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žáci +41kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jiří Piskač Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite ml. žáci +41kg Jiří Rivera TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Filip Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
5. kumite ml. žáci +41kg Lukáš Sýkora SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite ml. žákyně -35kg
1. kumite ml. žákyně -35kg Lucie Štroblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně -35kg Simona Eiblová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Dominika Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
3. kumite ml. žákyně -35kg Anna Zíková Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Erika Hubková KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite ml. žákyně -35kg Kristýna Řeháková Karate Vision Praha CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Šárka Klečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite ml. žákyně -35kg Natálie Nováková Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
kumite ml. žákyně +35kg
1. kumite ml. žákyně +35kg Aneta Růžičková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ml. žákyně +35kg Tereza Feriancová Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Kateřina Luxemburgová USK Slavia Liberec CZE CZE
3. kumite ml. žákyně +35kg Květoslava Pokorná Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Alice Anderlová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ml. žákyně +35kg Klára Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žáci -39kg
1. kumite st. žáci -39kg Vojtěch Lukšík TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -39kg Jakub Jirka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jakub Vavřička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -39kg Jan Žatka Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Jiří Arnošt TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
5. kumite st. žáci -39kg Ondřej Johanovský SPORT UNION, z. s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -39kg Daniel Razák Sport Relax CZE CZE
kumite st. žáci -45kg
1. kumite st. žáci -45kg Jakub Michálek Karate Klub Jeseník o.s. CZE CZE
2. kumite st. žáci -45kg Matěj Tesař SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg Samson Grigorjan SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -45kg David Kletečka KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Jakub Mucha Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite st. žáci -45kg Štěpán Šafránek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg David Hadač SK Jiskra Domažlice CZE CZE
7. kumite st. žáci -45kg Dominik Mikula Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite st. žáci -52kg
1. kumite st. žáci -52kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci -52kg Josef Černík Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg Michael Jahelka SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite st. žáci -52kg David Zahálka VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Jakub Chochula Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žáci -52kg Marek Zrzavecký Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žáci -60kg
1. kumite st. žáci -60kg Ota Andörfer Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
2. kumite st. žáci -60kg Martin Macurák SKK Budo Havířov CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Adam Salajka Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žáci -60kg Jaroslav Vlček SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Prokop Černý Ippon KK Rakovník CZE CZE
5. kumite st. žáci -60kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Jan Moravec KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite st. žáci -60kg Petr Thieme SPORT UNION, z. s. CZE CZE
kumite st. žáci +60kg
1. kumite st. žáci +60kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žáci +60kg Kryštof Sýkora SKC Louny CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Martin Doskočil KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kumite st. žáci +60kg Jakub Kočí USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg Pavel Davídek Schick Ryu Praha CZE CZE
5. kumite st. žáci +60kg René Fišer TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
7. kumite st. žáci +60kg Matěj Bejtic TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite st. žákyně -42kg
1. kumite st. žákyně -42kg Adriana Crhonková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite st. žákyně -42kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Anna Doležalová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite st. žákyně -42kg Sabina Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite st. žákyně -42kg Veronika Szkanderková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kumite st. žákyně -50kg
1. kumite st. žákyně -50kg Petra Vávrová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite st. žákyně -50kg Kamila Mandíková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Tereza Matiášová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně -50kg Terezie Sklenářová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Jana Králíková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně -50kg Gabriela Štíchová Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite st. žákyně +50kg
1. kumite st. žákyně +50kg Anna Hájková Baník Havířov CZE CZE
2. kumite st. žákyně +50kg Kristýna Jiskrová Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Veronika Halodová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite st. žákyně +50kg Eliška Žubretovská Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Lucie Janouchová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite st. žákyně +50kg Patricie Klapalová VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Anežka Ruthová TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite st. žákyně +50kg Kateřina Sendlerová TARO KAN, z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk