KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 - 31.01.2015

Město Příbram
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, TJ Baník Příbram
Registrovaných jednotlivců 113
Závodníci v kategoriích 175
Kluby 49
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 38
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4
Statistiky


Ohodnocení kvality turnaje:
43.10%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 29x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži U21
1. kata muži U21 Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
2. kata muži U21 Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata muži U21 Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata muži U21 Adam Pešek Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
5. kata muži U21 Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
2. kata ženy U21 Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata ženy U21 Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata ženy U21 Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kata muži
1. kata muži Lukáš Janda SC Flair CZE CZE
2. kata muži Karel Imríšek Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata muži Jakub Debrecenyi SC Flair CZE CZE
3. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata muži Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
5. kata muži Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
7. kata muži Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Veronika Mišková TARO KAN CZE CZE
2. kata ženy Petra Žídková NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kata ženy Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata ženy Tereza Zlatohlávková Sport Relax CZE CZE
5. kata ženy Veronika Jelínková KESL RYU Shotokan CZE CZE
5. kata ženy Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
7. kata ženy Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kata Masters muži (+40 let)
1. kata Masters muži (+40 let) Petr Němeček KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata Masters muži (+40 let) Karel Kesl KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
3. kata Masters muži (+40 let) Jan Přibyl EMĚ Mělník CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Ladislav Mareš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
5. kata Masters muži (+40 let) Petr Pazderka Baník Příbram CZE CZE
kata Masters ženy (+35 let)
1. kata Masters ženy (+35 let) Božena Pavlasová Sport Relax CZE CZE
2. kata Masters ženy (+35 let) Kateřina Keslová (Neufingerová) KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
3. kata Masters ženy (+35 let) Sandra Oudová Baník Příbram CZE CZE
kata team muži
1. kata team muži Sport Relax CZE CZE
2. kata team muži Sport Relax CZE CZE
3. kata team muži TJ Karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata team muži Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
kata team ženy
1. kata team ženy Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team ženy Tarokan Brno CZE CZE
3. kata team ženy SCM Goju-ryu Brno CZE CZE
KUMITE
kumite muži U21 -68kg
1. kumite muži U21 -68kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -68kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži U21 -68kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži U21 -68kg Tomáš Moravec Baník Příbram CZE CZE
kumite muži U21 -78kg
1. kumite muži U21 -78kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 -78kg Jan Boháč Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite muži U21 -78kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži U21 -78kg Pavel Urban L. F. CLUB KARATE CZE CZE
kumite muži U21 +78kg
1. kumite muži U21 +78kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži U21 +78kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Vítězslav Fronk SK Jiskra Domažlice CZE CZE
3. kumite muži U21 +78kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 -53kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
3. kumite ženy U21 -53kg Viktorie Taušová GRYF Liberec CZE CZE
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy U21 +60kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Jana Vrbatová Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy U21 +60kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -60kg
1. kumite muži -60kg Marek Pohanka Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE CZE
2. kumite muži -60kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -60kg Ondřej Strnad SSC Česká Lípa a Mimoň CZE CZE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Vladislav Kis SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -67kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Milan Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -67kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži -67kg Jan Roller TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -67kg Tomáš Truong Dragon Neratovice a Čelákovice CZE CZE
7. kumite muži -67kg Jan Rohlena Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -75kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg David Dvořák KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži -75kg Silvestr Matocha ŠSK Karate Karviná CZE CZE
5. kumite muži -75kg Václav Fait TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -75kg Tomáš Suchý SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
7. kumite muži -75kg Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite muži -75kg Josef Laštůvka Karate České Budějovice CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži -84kg Jindřich Pilmann KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži -84kg Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
3. kumite muži -84kg Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
5. kumite muži -84kg Miroslav Boguský Karate Klub Chodov CZE CZE
5. kumite muži -84kg Tomáš Brož Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Tomáš Hermann TJ karate Nové Hrady CZE CZE
2. kumite muži +84kg Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži +84kg Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži +84kg Milan Tesař Karate Lions Pardubice CZE CZE
5. kumite muži +84kg Lubomír Vaverka KKD Bruntál CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Vojtěch Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite muži BRH Tomáš Reich KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite muži BRH Petr Kubička Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Jiří Panáček KKD Bruntál CZE CZE
5. kumite muži BRH Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite muži BRH Petr Švarc TJ Karate Praha CZE CZE
7. kumite muži BRH Jan Kočí Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy -50kg
1. kumite ženy -50kg Viktorie Taušová GRYF Liberec CZE CZE
kumite ženy -55kg
1. kumite ženy -55kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -55kg Nikola Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Pavla Mezzeiová MDDM Ostrov CZE CZE
3. kumite ženy -55kg Jana Švecová Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite ženy -55kg Eva Kolocová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Simona Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Eva Lálová Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite ženy -61kg Regina Plašilová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy -68kg
1. kumite ženy -68kg Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy -68kg Simona Kaliničenková SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy -68kg Veronika Rodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy -68kg Andrea Lochschmidtová Karate Klub Chodov CZE CZE
kumite ženy +68kg
1. kumite ženy +68kg Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite ženy +68kg Ludmila Pavlíková TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite ženy +68kg Petra Punnerová KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Vladimíra Račáková Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite ženy BRH Ivana Guzková (Kučerová) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kumite ženy BRH Lucie Veithová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite ženy BRH Hana Dostálová SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kumite Masters muži (+40 let)
1. kumite Masters muži (+40 let) Michal Ohnoutek Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
2. kumite Masters muži (+40 let) Jiří Kábrt SK MP CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Radomír Domín Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite Masters muži (+40 let) Michal Kyncl Karate Hlinsko CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Viktor Ploch KK Litvínov CZE CZE
5. kumite Masters muži (+40 let) Vladislav Vybíral KK Litvínov CZE CZE
kumite Masters ženy (+35 let)
1. kumite Masters ženy (+35 let) Markéta Burianová KC Dragons Rosice CZE CZE
2. kumite Masters ženy (+35 let) Sandra Oudová Baník Příbram CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk