KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 - 08.12.2013

Město Havířov
Stát Česká republika
Pořadatel SKK Budo Havířov
Registrovaných jednotlivců 154
Závodníci v kategoriích 192
Kluby 47
Státy 1
Kluby na medailových pozicích 32
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
44.92%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 59x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Matteo Tamborlani TARO KAN CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Jakub Vavřička Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Petr Richter Karate Vision Praha CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Jaroslav Olšák Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) David Sůkal L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Adam Ecler Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Zuzana Augustinová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Nikola Jůzová Keiko-Ryu Shotokan CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Dorota Blechová Sport Relax CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Sára Ješetová Sport Relax CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Nikola Janoušová KESL RYU Shotokan CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Lukáš Vik Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Ondřej Blín Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Tomáš Kolář Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Matěj Kopecký KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Patricie Klapalová Shotokan Sokol Slaný CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Kváčová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Markéta Nováková Sport Relax CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Veronika Palkovská Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
2. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) Spartak Hradec Králové CZE CZE
3. kata team dorostenci + junioři (14-17) SKK Shotokan Liberec CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Kesl Ryu Praha CZE CZE
2. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Sport Relax CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SVČ Domeček Brno CZE CZE
3. kata team dorostenky + juniorky (14-17) Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Gabriel Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Radek Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Petr Ducheček Karate Lions Pardubice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Koudela Sport Relax CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Štěpán Chvátal Budó škola KK Písek CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Vojtěch Schubert L. F. CLUB KARATE CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bartuška SKP Karate Písek CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Adam Matěj Spartak Hradec Králové CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Jirka Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Lettl SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Xuan Trinh Tam SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Tomáš Zaťko TARO KAN CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dominik Gregor Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Riedl TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Řeřicha Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Dominik Kubeš Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jakub Slanař KESL RYU Shotokan CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Vít Vaněček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Ondřej Sviták Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Vobruba Karate Lions Pardubice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Josef Černík Sokol Sadská CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Vlček SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jiří Měkuta Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Milan Zítko Sport Relax CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Gross TJ Karate Třebíč CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Tomáš Pleva KK Lichnice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -70kg Štěpán Kubeček Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kubín SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Petr Urbanec KK Lichnice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Michael Jahelka SKK Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Lukáš Kotlík SK Kamiwaza karate CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Josef Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jan Zrnovský Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Nikola Kosinová KK Lichnice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Monika Bürgerová Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -47kg Anita Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Adriana Crhonková Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Aneta Šabová NIDOSHINKAN Dojo CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Anna Bartošová Slavia TU Liberec CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Gabriela Dostálová Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Bukáčková Spartak Hradec Králové CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Sabina Forstová TARO KAN CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Michaela Krátká KCK Team CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Lenka Roudnická Fight Club České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Liliana Koporcová Šin-mu Hodonín CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Minářová Karate-do Litomyšl CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Radka Höflerová Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Adéla Těhlová SKP Karate Písek CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Libor Podroužek KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Vojtěch Lukšík Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Karel Pinkas SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Dominik Szalay Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Samson Grigorjan SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Martin Macurák SK Budo, TJ Start Havířov CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -61kg Štěpán Stodola SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Marschall SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Vít Chrudimský KABU Jablonec n/N CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Dominik Mikula Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -68kg Michal Galla Karate Klub Chodov CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Petr Felcman Spartak Hradec Králové CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Hanek Kamura Ryu Ústí nad Labem CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Krych Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Jiří Mlíka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Nikolas Mišík TJ Karate Praha CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Záveský Sport Relax CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Jakub Kočí Slavia TU Liberec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg David Smékal Karate Tygr Shotokan Ostrava z.s. CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Patrik Kolín Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Igor Kibrik Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Hoang Thanh Hung Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Adam Salajka Šin-mu Hodonín CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jan Šrámek KCK Team CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Antonín Nguyen SK Jiskra Domažlice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Martin Šilhavý SK Kamiwaza karate CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Kay Polanová KESL RYU Shotokan CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Viktorie Taušová Slavia TU Liberec CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Veronika Halodová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -53kg Kristýna Ištvánfyová ŠSK Karate Karviná CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Petra Vávrová KCK Team CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Jana Králíková Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Kristýna Drápalíková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Lucie Výprachtická KCK Team CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lucie Janouchová Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Kateřina Sendlerová TARO KAN CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Kamila Mandíková KK TJ Krupka CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Andrea Žáková Spartak Hradec Králové CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Iva Hofmanová KCK Team CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Hana Straková KARATE-DO Dvůr Králové CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR žáků 2013 07.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk