KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2010 - 04.12.2010

Město Hodonín
Stát Česká republika
Pořadatel Nidoshinkan Dojo
Registrovaných jednotlivců 147
Kluby na medailových pozicích 40
Státy na medailových pozicích 2
Hodnocení 48-32-16-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
52.03%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 37x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata dorostenci (14-15)
1. kata dorostenci (14-15) Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kata dorostenci (14-15) Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenci (14-15) Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
5. kata dorostenci (14-15) Patrik Zelinka NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
7. kata dorostenci (14-15) Tomáš Mušálek VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
kata dorostenky (14-15)
1. kata dorostenky (14-15) Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata dorostenky (14-15) Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Tereza Mikudová SK Tommi Praha CZE CZE
3. kata dorostenky (14-15) Alžběta Ovečková Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Petra Klabanová Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
5. kata dorostenky (14-15) Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kata dorostenky (14-15) Radka Samková TJ TŽ Třinec CZE CZE
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Michal Slávik SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kata junioři (16-17) Jaroslav Hodina Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Karel Imríšek Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE CZE
3. kata junioři (16-17) Filip Saidl KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
5. kata junioři (16-17) Petr Šimůnek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
7. kata junioři (16-17) Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Kateřina Žídková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kata juniorky (16-17) Petra Halamová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kata juniorky (16-17) Eliška Kočířová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Adéla Pallová SK Tommi Praha CZE CZE
5. kata juniorky (16-17) Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
7. kata juniorky (16-17) Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kata team dorostenci + junioři (14-17)
1. kata team dorostenci + junioři (14-17) Fight Club České Budějovice CZE CZE
kata team dorostenky + juniorky (14-17)
1. kata team dorostenky + juniorky (14-17) SK Tommi CZE CZE
KUMITE
kumite dorostenci (14-15) -52kg
1. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Vít TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -52kg Jan Koudelka Fight Club České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bandas SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Dittrich USK Slavia Liberec CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Tomáš Hanek Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -52kg Filip Hluštík Fight Club České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Bican Ippon KK Rakovník CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -52kg Dominik Szalay Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -57kg
1. kumite dorostenci (14-15) -57kg Ondřej Maštalíř TJ TŽ Třinec CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -57kg Vít Chrudimský TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Jakub Beran SK Karate Ústí nad Orlicí CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -57kg Roman Veis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg Marek Dostál Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -57kg David Smékal KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -57kg Dušan Balog Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -63kg
1. kumite dorostenci (14-15) -63kg Tiep Timi HaDang Fight Club České Budějovice CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -63kg Šimon Branda Karate Klub Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Jan Boháč Oddíl karate Hlinsko CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -63kg Marek Lambora SPORT UNION, z. s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Pavel Polák TARO KAN, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -63kg Petr Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) -63kg Josef Ludačka TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) -70kg
1. kumite dorostenci (14-15) -70kg Luděk Soudný MMA Self Defence - Karate CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) -70kg Aleš Vydra SKC Louny CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Jaroslav Buzek Budó škola KK Písek CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) -70kg Igor Kibrik TJ Karate České Budějovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Viliam Gago TJ Sokol Brno-Husovice CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) -70kg Pavel Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenci (14-15) +70kg
1. kumite dorostenci (14-15) +70kg Silvestr Hirner VSK VŠB TU Ostrava CZE CZE
2. kumite dorostenci (14-15) +70kg Daniel Brendl SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Pim Brands KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenci (14-15) +70kg Antonín Míka Karate Klub Klatovy CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg Jakub Elznic KK Kladno CZE CZE
5. kumite dorostenci (14-15) +70kg To Tuan An TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE CZE
7. kumite dorostenci (14-15) +70kg Tomáš Henzl Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -47kg
1. kumite dorostenky (14-15) -47kg Tereza Obermajerová Schick Ryu Praha CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -47kg Petra Laštovková TJ Skvrňany Plzeň CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) -54kg
1. kumite dorostenky (14-15) -54kg Veronika Kopečná NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) -54kg Tereza Vecková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Eliška Kváčová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) -54kg Erika Mačátová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Kristýna Drápalíková Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) -54kg Karolína Šišpelová Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite dorostenky (14-15) +54kg
1. kumite dorostenky (14-15) +54kg Zuzana Teufelová SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite dorostenky (14-15) +54kg Veronika Jandová Karate-do Litomyšl, z.s. CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Gábina Čečková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite dorostenky (14-15) +54kg Soňa Mražiková TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Simona Ljapinová KC Žatec CZE CZE
5. kumite dorostenky (14-15) +54kg Kateřina Samiecová TJ TŽ Třinec CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Alice Paštiková TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite dorostenky (14-15) +54kg Barbora Spurová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Vladislav Kis SPORT UNION, z. s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -55kg Jaroslav Srba TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -55kg Jakub Beneš Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE CZE
kumite junioři (16-17) -61kg
1. kumite junioři (16-17) -61kg Michal Koběrský SKK Budo Havířov CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -61kg Tomáš Truong SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Miloš Janů SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -61kg Jiří Mauritz TARO KAN, z.s. CZE CZE
kumite junioři (16-17) -68kg
1. kumite junioři (16-17) -68kg Mirek Šulda TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -68kg Tomáš Růžička SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Jakub Loučný Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -68kg Martin Zajíc Schick Ryu Praha CZE CZE
kumite junioři (16-17) -76kg
1. kumite junioři (16-17) -76kg Marek Janouch TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) -76kg Patrik Zeman SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Jaromír Heneš TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) -76kg Petr Révay TJ TŽ Třinec CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Miroslav Polánka Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) -76kg Robin Žďárek KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Libor Hájek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
7. kumite junioři (16-17) -76kg Lukáš Havlásek SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS CZE CZE
kumite junioři (16-17) +76kg
1. kumite junioři (16-17) +76kg Matěj Cvrk SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite junioři (16-17) +76kg Jaroslav Sládek KESL RYU Shotokan z.s. CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Jiří Felix Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE CZE
3. kumite junioři (16-17) +76kg Tomáš Šíma KC Podbořany CZE CZE
5. kumite junioři (16-17) +76kg Ladislav Bárta TJ karate Nové Hrady CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -48kg
1. kumite juniorky (16-17) -48kg Karolína Kneisslová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -48kg Regina Rejžková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -53kg
1. kumite juniorky (16-17) -53kg Adéla Lehečková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -53kg Karolína Ctiborová Fight Club České Budějovice CZE CZE
kumite juniorky (16-17) -59kg
1. kumite juniorky (16-17) -59kg Nikola Krátká KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) -59kg Lenka Jůzová KARATEDO Němčice CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Simona Forstová TARO KAN, z.s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) -59kg Šárka Kučerová Karate Polička CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) -59kg Elena Lipčáková Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
kumite juniorky (16-17) +59kg
1. kumite juniorky (16-17) +59kg Lenka Petříková Cobra Ryu Strakonice CZE CZE
2. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Burýšková SPORT UNION, z. s. CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Denisa Bošanská TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kumite juniorky (16-17) +59kg Simona Kaliničenková Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Karolína Čechová Karate Velké Meziříčí CZE CZE
5. kumite juniorky (16-17) +59kg Šárka Remerová SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR 2017 02.12.2017-03.12.2017
Mistrovství ČR 2016 03.12.2016-04.12.2016
Mistrovství ČR 2015 05.12.2015-06.12.2015
Mistrovství ČR U21, seniorů a Masters 2014/2015 31.01.2015
Mistrovství ČR mládeže 2014 07.12.2014
Mistrovství ČR seniorů a Masters 2014 29.03.2014
Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2013 08.12.2013
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk