KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství ČR Beginner 2021 - 28.11.2021

Město Prostějov
Stát Česká republika
Pořadatel ČSKe, OSKe, VIP Sport Club Olomouc
Kluby na medailových pozicích 26
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 24-16-8-4-2


Ohodnocení kvality turnaje:
100.00%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 3x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
1. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Štěpán Svoboda SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu) Jan Maliarik KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
1. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Víctor Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Munkh-Uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
1. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Munkh-Uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
1. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Munkh-Uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
1. Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu) Miroslav Veselík BUDO KAN, z.s. CZE CZE
1. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Miroslav Veselík BUDO KAN, z.s. CZE CZE
1. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
1. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
1. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
1. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Johana Švandová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
1. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
1. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
1. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
1. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
1. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Denis Rek Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
1. Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) David Wiener SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
1. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Stella Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
1. Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu) Emma Jakešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu) Eliška Jančaříková Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
1. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Alžběta Králíčková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu) Marek Mikula SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
1. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Jáchym Kašpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
1. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Oliver Talaš Karate Klub Kyjov CZE CZE
1. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Viktoria Forgácsová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Viktoria Forgácsová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Viktoria Forgácsová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Viktorie Lysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE CZE
1. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Tomáš Růžička SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
1. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Tomislav Vrecion SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
1. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Julie Kalbáčová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Sára Kneževiová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
1. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Daniel Hocek SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Leila Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Víctor Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Hynek Hollein ŠSK karate Karviná CZE CZE
2. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu) Munkh-Uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Miroslav Veselík BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Miroslav Veselík BUDO KAN, z.s. CZE CZE
2. Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) Adam Posker Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu) Ivan Privratskiy Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Martin Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
2. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Marek Nový SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
2. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Ester Nováková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Tereza Jechová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Tereza Jechová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Tereza Jechová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
2. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Nikoleta Luxová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
2. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
2. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Denis Rek Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
2. Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu) Amálie Polická KARATE Havířov CZE CZE
2. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Stella Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
2. Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu) Barbora Veselá K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Alžběta Králíčková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu) Denis Balint SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu) Kristina Lavičková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
2. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Adam Müller SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
2. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Max Rek Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
2. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Max Rek Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
2. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Jáchym Kašpar Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE CZE
2. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Kryštof Bunček KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
2. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Monika Čajková Karate Klub Kyjov CZE CZE
2. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Vít Nedbal SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
2. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Sofie Pitzingerová K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Sofie Pitzingerová K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Matouš Vatlak SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Matouš Vatlak SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
2. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Toby Zahradník K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
2. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Tereza Poláková Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Dalibor Kolínko SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Vendula Fafková SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Vendula Fafková SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Jan Maliarik KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Jan Maliarik KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kata Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Kateřina Urbanová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Leila Sánchez SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Hynek Hollein ŠSK karate Karviná CZE CZE
3. Karate Agility ml. žáci 10-11 let (do 7.Kyu) Michal Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Kamila Karásková NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Munkh-Uchral Kherlenbaatar Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Ondřej Fedorčák SHOBU Academy CZE CZE
3. Karate Agility st. žákyně (do 7.Kyu) Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. Kihon Ido st. žákyně (do 7.kyu) Taťáňa Russwurmová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. Karate Agility st. žáci (do 7.Kyu) Martin Vaněk VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
3. kata Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Dominik Macek TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Karolína Šálová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Karolína Šálová SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Ester Nováková KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Tereza Jechová Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE CZE
3. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kata Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Karolína Konopčíková KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Matyáš Lužný KODOKAI BRNO z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Nikoleta Luxová KARATE TEAM KCK Letohrad CZE CZE
3. Karate Agility dívky do 7 let (do 7.Kyu) Sofie Sekaninová Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Denis Rek Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Denis Rek Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. Karate Agility chlapci do 7 let (8+7.Kyu) Jan Jakubíček Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Jan Jakubíček Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Jan Jakubíček Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE CZE
3. Kihon Ido dívky do 7 let (do 7.kyu) Stella Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon dívky do 7 let (do 7.kyu) Stella Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner dívky do 7 let (8.-7.kyu) Stella Malafová NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. Karate Agility ml. žáci 8-9 let (do 7.Kyu) David Maliarik KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) David Maliarik KARATE SPORT RELAX z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Emma Jakešová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. Karate Agility ml. žákyně 8-9 let (do 7.Kyu) Adriana Kuchtová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Adriana Kuchtová VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Barbora Veselá K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
3. Karate Agility ml. žákyně 10-11 let (do 7.Kyu) Alžběta Králíčková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Marek Mikula SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Adam Müller SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. Kihon Ido chlapci do 7 let (do 7.kyu) Max Rek Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE CZE
3. Kihon Ido ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Oliver Talaš Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Oliver Talaš Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kata Beginner ml. žákyně 8-9 let (8.-7.kyu) Viktoria Forgácsová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Viktorie Lysoňková Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 8-9 let (do 7.kyu) Michaela Bobková TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE CZE
3. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Kryštof Bunček KARATE TYGR SHOTOKAN CZE CZE
3. kata Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Tomáš Růžička SK karate Dragon DDM Neratovice CZE CZE
3. Kihon Ido ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Monika Čajková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Monika Čajková Karate Klub Kyjov CZE CZE
3. Kihon Ido st. žáci (do 7.kyu) Tomislav Vrecion SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon st. žáci (do 7.kyu) Tomislav Vrecion SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon chlapci do 7 let (do 7.kyu) Marek Tojšl SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Jan Tetour SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Jan Tetour SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 8-9 let (do 7.kyu) Vít Nedbal SC SPIRIT ŘÍČANY z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon ml. žáci 10-11 let (do 7.kyu) Filip Hoffmann GRYF z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Karolína Trávníčková SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kumite Balloon ml. žákyně 10-11 let (do 7.kyu) Nicol Kocourková K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner ml. žákyně 10-11 let (8.-7.kyu) Nicol Kocourková K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner st. žáci (8.-7.kyu) Toby Zahradník K4 Hodonín, z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Julie Kalbáčová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kumite Balloon st. žákyně (do 7.kyu) Sára Kneževiová SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE
3. kata Beginner chlapci do 7 let (8.-7.kyu) Vendelín Pavlík SK Karate Shotokan Liberec CZE CZE
3. kata Beginner ml. žáci 8-9 let (8.-7.kyu) Radek Havlíček NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner ml. žáci 10-11 let (8.-7.kyu) Artur Žmolík Karate Klub Jeseník z.s. CZE CZE
3. kumite Beginner st. žákyně (8.-7.kyu) Eliška Kocourková SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE CZE

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství ČR Beginner 2019 17.11.2019
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk