KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Mistrovství Asie dorostu a juniorů 2008 - 28.08.2008 - 30.08.2008

Město Kota Kinabalu
Stát Malajsie
Pořadatel AKF
Registrovaných jednotlivců 326
Kluby na medailových pozicích 14
Státy na medailových pozicích 14
Hodnocení 300-200-100-50-25


Ohodnocení kvality turnaje:
69.05%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 21x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata junioři (16-17)
1. kata junioři (16-17) Yuki Uchida Japonsko JPN JPN
2. kata junioři (16-17) Husain Ramazan Kuvajt KUW KUW
3. kata junioři (16-17) Mehran Ghorbanalipour Írán IRI IRI
3. kata junioři (16-17) Chee Wei Lim Malajsie MAS MAS
kata juniorky (16-17)
1. kata juniorky (16-17) Saki Matsuura Japonsko JPN JPN
2. kata juniorky (16-17) Thi Thu Ha Do Vietnam VIE VIE
3. kata juniorky (16-17) Chien Hui-Hsuan Tchaj-wan TAI TAI
3. kata juniorky (16-17) Li Nan Čínská lidová republika CHN CHN
kata muži U21
1. kata muži U21 Issei Shimbaba Japonsko JPN JPN
2. kata muži U21 Anggoro Bayu Pratama Indonésie INA INA
3. kata muži U21 Farid Haghighi Írán IRI IRI
3. kata muži U21 Tsz Man Chris Cheng Hongkong HKG HKG
kata ženy U21
1. kata ženy U21 Rimi Kajikawa Japonsko JPN JPN
2. kata ženy U21 Tung Yee-yin Hongkong HKG HKG
3. kata ženy U21 Lao Mei Chi Macao MAC MAC
3. kata ženy U21 Ng Pei Yi Singapur SIN SIN
kata team junioři (18-20)
1. kata team junioři (18-20) Vietnam VIE VIE
2. kata team junioři (18-20) Írán IRI IRI
3. kata team junioři (18-20) Kuvajt KUW KUW
3. kata team junioři (18-20) Malajsie MAS MAS
kata team juniorky (18-20)
1. kata team juniorky (18-20) Vietnam VIE VIE
2. kata team juniorky (18-20) Malajsie MAS MAS
3. kata team juniorky (18-20) Indonésie INA INA
3. kata team juniorky (18-20) Macao MAC MAC
KUMITE
kumite junioři (16-17) -55kg
1. kumite junioři (16-17) -55kg Mohammad Ghassemi Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) -55kg Shenthil Kumaran Silvarajoo Malajsie MAS MAS
3. kumite junioři (16-17) -55kg Faisal Al Otaibi Kuvajt KUW KUW
3. kumite junioři (16-17) -55kg Novadi Randa Indonésie INA INA
kumite junioři (16-17) -60kg
1. kumite junioři (16-17) -60kg Majid Shokoee Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) -60kg Dong Mingming Čínská lidová republika CHN CHN
3. kumite junioři (16-17) -60kg Fahad Al Khathami Saúdská Arábie SAU SAU
3. kumite junioři (16-17) -60kg Ling Shih Wei Tchaj-wan TAI TAI
kumite junioři (16-17) -65kg
1. kumite junioři (16-17) -65kg Ryosuke Shimizu Japonsko JPN JPN
2. kumite junioři (16-17) -65kg Dzibran Faray Afandi Indonésie INA INA
3. kumite junioři (16-17) -65kg Zhu Gangyong Čínská lidová republika CHN CHN
3. kumite junioři (16-17) -65kg Morteza Shafaee Írán IRI IRI
kumite junioři (16-17) -70kg
1. kumite junioři (16-17) -70kg Nguyen Van Phung Vietnam VIE VIE
2. kumite junioři (16-17) -70kg Baskoro Ndaru Murti Indonésie INA INA
3. kumite junioři (16-17) -70kg Abbas Ameer Kuvajt KUW KUW
3. kumite junioři (16-17) -70kg Bahman Askari Írán IRI IRI
kumite junioři (16-17) -75kg
1. kumite junioři (16-17) -75kg Ryutaro Araga Japonsko JPN JPN
2. kumite junioři (16-17) -75kg Rashed Al Mutairi Kuvajt KUW KUW
3. kumite junioři (16-17) -75kg A. Khamechi Írán IRI IRI
3. kumite junioři (16-17) -75kg Zhangeldi Yertay Kazachstán KAZ KAZ
kumite junioři (16-17) +75kg
1. kumite junioři (16-17) +75kg Saman Heydari Írán IRI IRI
2. kumite junioři (16-17) +75kg Liu Zhe Čínská lidová republika CHN CHN
3. kumite junioři (16-17) +75kg Mohammad Al Khathami Saúdská Arábie SAU SAU
3. kumite junioři (16-17) +75kg Yousif Ameer Kuvajt KUW KUW
kumite junioři (18-20) -55kg
1. kumite junioři (18-20) -55kg Loganeshaa Rao Ramarow Malajsie MAS MAS
2. kumite junioři (18-20) -55kg Manh Tuan Nguyen Vietnam VIE VIE
3. kumite junioři (18-20) -55kg Abdullah Al Mutairi Kuvajt KUW KUW
3. kumite junioři (18-20) -55kg Vahid Hassanipour Írán IRI IRI
kumite muži U21 -60kg
1. kumite muži U21 -60kg Alireza AjdadiHasanKiadeh Írán IRI IRI
2. kumite muži U21 -60kg Darkhan Assadilov Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite muži U21 -60kg Thakashi Hady Indonésie INA INA
3. kumite muži U21 -60kg Chao Chin Tchaj-wan TAI TAI
kumite junioři (18-20) -65kg
1. kumite junioři (18-20) -65kg Daiki Miyamoto Japonsko JPN JPN
2. kumite junioři (18-20) -65kg Chia-Cheng Hung Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite junioři (18-20) -65kg Mohamad Keshani Írán IRI IRI
3. kumite junioři (18-20) -65kg Rinat Sagandykov Kazachstán KAZ KAZ
kumite junioři (18-20) -70kg
1. kumite junioři (18-20) -70kg Said Hassanipoursefatazgomi Írán IRI IRI
2. kumite junioři (18-20) -70kg Shaharudin Jamaludin Malajsie MAS MAS
3. kumite junioři (18-20) -70kg Lee Ka-wai Hongkong HKG HKG
3. kumite junioři (18-20) -70kg Hiroto Shinohara Japonsko JPN JPN
kumite muži U21 -75kg
1. kumite muži U21 -75kg Abbass Zade Írán IRI IRI
2. kumite muži U21 -75kg Jik Dong Kwon Korea KOR KOR
3. kumite muži U21 -75kg Ryuichi Tani Japonsko JPN JPN
3. kumite muži U21 -75kg Tsai Tsung-Yu Tchaj-wan TAI TAI
kumite junioři (18-20) -80kg
1. kumite junioři (18-20) -80kg Alibek Prenov Kazachstán KAZ KAZ
2. kumite junioři (18-20) -80kg Milad Yariilzoleh Írán IRI IRI
3. kumite junioři (18-20) -80kg Lee Sang Eum Korea KOR KOR
3. kumite junioři (18-20) -80kg Shigehiro Choda Japonsko JPN JPN
kumite junioři (18-20) +80kg
1. kumite junioři (18-20) +80kg Zabiollah Poursheyb Írán IRI IRI
2. kumite junioři (18-20) +80kg Nikolay Repin Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite junioři (18-20) +80kg Ajjaj Bader Kuvajt KUW KUW
3. kumite junioři (18-20) +80kg Prataban Pavitern Malajsie MAS MAS
kumite juniorky (18-20) -48kg
1. kumite juniorky (18-20) -48kg Maalani Chandra Malajsie MAS MAS
2. kumite juniorky (18-20) -48kg Wu Ping-Ying Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite juniorky (18-20) -48kg Galym Maiya Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite juniorky (18-20) -48kg Dao Thi Thoan Vietnam VIE VIE
kumite ženy U21 -53kg
1. kumite ženy U21 -53kg Miki Kobayashi Japonsko JPN JPN
2. kumite ženy U21 -53kg Luu Thi Thuy Hoa Vietnam VIE VIE
3. kumite ženy U21 -53kg Nisha Alagasan Malajsie MAS MAS
3. kumite ženy U21 -53kg Tseng Hui-Hsien Tchaj-wan TAI TAI
kumite ženy U21 -60kg
1. kumite ženy U21 -60kg Yu Miyamoto Japonsko JPN JPN
2. kumite ženy U21 -60kg Bui Thi Ngan Vietnam VIE VIE
3. kumite ženy U21 -60kg Aisha Sabitova Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite ženy U21 -60kg Murugeesan Yokananthini Malajsie MAS MAS
kumite ženy U21 +60kg
1. kumite ženy U21 +60kg Miyuki Kasai Japonsko JPN JPN
2. kumite ženy U21 +60kg Bui Thi Trieu Vietnam VIE VIE
3. kumite ženy U21 +60kg Puspita Triana Gustin Indonésie INA INA
3. kumite ženy U21 +60kg Huang Li-Chuan Tchaj-wan TAI TAI
kumite team junioři (18-20)
1. kumite team junioři (18-20) Írán IRI IRI
2. kumite team junioři (18-20) Japonsko JPN JPN
3. kumite team junioři (18-20) Kazachstán KAZ KAZ
3. kumite team junioři (18-20) Tchaj-wan TAI TAI
kumite team juniorky (18-20)
1. kumite team juniorky (18-20) Japonsko JPN JPN
2. kumite team juniorky (18-20) Vietnam VIE VIE
3. kumite team juniorky (18-20) Tchaj-wan TAI TAI
3. kumite team juniorky (18-20) Malajsie MAS MAS

Související turnaje:

Turnaj Datum
Mistrovství Asie seniorů 2011 23.07.2011-24.07.2011
Mistrovství Asie dorostu a juniorů 2011 21.07.2011-22.07.2011
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk