KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Evidované turnaje a jejich výsledky:

 

Akademické mistrovství ČR 2007 - 29.04.2007

Město Liberec
Stát Česká republika
Pořadatel ČAUS
Registrovaných jednotlivců 60
Kluby na medailových pozicích 19
Státy na medailových pozicích 1
Hodnocení 12-8-4


Ohodnocení kvality turnaje:
48.44%
Hlasuj: Hrůza Nic moc Průměrný Dobrý Skvělý Celkem: 16x

Seřadit podle:
Pozice Kategorie Jméno Příjmení Klub/team
KATA
kata muži
1. kata muži Jindřich Pilmann KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata muži Petr Charvát Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kata muži Tomáš Balík TJ karate Nové Hrady CZE CZE
3. kata muži Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kata ženy
1. kata ženy Tereza Věchetová KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
2. kata ženy Kateřina Spurná SK Slavia Orlová CZE CZE
3. kata ženy Lenka Texlová Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE CZE
3. kata ženy Tereza Zelendová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
KUMITE
kumite muži -67kg
1. kumite muži -67kg Jiří Svítek KC Žatec CZE CZE
2. kumite muži -67kg Lubomír Macek MSKA VUT Brno CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Dovolil KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE CZE
3. kumite muži -67kg Jan Vosáhlo TJ Karate Turnov CZE CZE
kumite muži -75kg
1. kumite muži -75kg Tomáš Pavlíček SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -75kg Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -75kg Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži -75kg Tomáš Opluštil SK Global KC Brno CZE CZE
kumite muži -84kg
1. kumite muži -84kg Jan Kalamen SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite muži -84kg Adam Hrnčíř Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Tomáš Boček T.J. Sokol I. Smíchov CZE CZE
3. kumite muži -84kg Roman Jirák SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE CZE
kumite muži +84kg
1. kumite muži +84kg Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
2. kumite muži +84kg Jan Paulík Karate Klub Mladá Boleslav CZE CZE
3. kumite muži +84kg Luboš Dražil Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
3. kumite muži +84kg Václav Rek Karate klub LICHNICE, z.s. CZE CZE
kumite muži BRH
1. kumite muži BRH Milan Burget ASK Tatra Kopřivnice CZE CZE
2. kumite muži BRH Roman Trnka Baník Havířov CZE CZE
3. kumite muži BRH Miroslav Hýsek TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite muži BRH Adam Sládeček Baník Havířov CZE CZE
kumite ženy -61kg
1. kumite ženy -61kg Lucie Zbořilová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
2. kumite ženy -61kg Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Pavla Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
3. kumite ženy -61kg Zuzana Linhartová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite ženy +61kg
1. kumite ženy +61kg Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
2. kumite ženy +61kg Anna Emingerová KC Žatec CZE CZE
3. kumite ženy +61kg Lenka Dudková Olomoucká škola sebeobrany CZE CZE
3. kumite ženy +61kg Hana Holá Gojukan Praha CZE CZE
kumite ženy BRH
1. kumite ženy BRH Dominika Faktorová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite ženy BRH Lucie Zbořilová SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite ženy BRH Zuzana Kodajková SVČ DOMEČEK Brno CZE CZE
3. kumite ženy BRH Tereza Zelendová TJ Karate České Budějovice CZE CZE
kumite team muži + ženy
1. kumite team muži + ženy Karate České Budějovice CZE CZE
2. kumite team muži + ženy SKR SU Ústí nad Labem CZE CZE
3. kumite team muži + ženy SK Global KC Brno CZE CZE
Zobrazit:    Šampionáty   SH   Golden league   EGP   České   Zahraničí   Všechno

 Tisk