Závodníci postupující na MČR mládeže 2.-3.12.2023
Jméno | Klub | Kategorie |
---|---|---|
Beníšková Beatris | Fight Club České Budějovice | kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg |
Bohdal Kryštof | SK Karate Český Krumlov z.s. | kumite ml. žáci (7-9) +32 kg |
Bubeník Tobiáš | BUDO KAN, z.s. | kata st. žáci,kumite st. žáci -50 kg |
Cirhanová Nicol | TJ Karate České Budějovice | kumite st. žákyně -42 kg |
Částková Terezie | Karate Klub Tygr Karlovy Vary | kata st. žákyně |
Druska Jáchym | Fight Club České Budějovice | kumite st. žáci -45 kg |
Fiedler Rudolf | TJ Karate České Budějovice | kumite st. žáci +55 kg |
Filipidi Maksym | Fight Club Praha | kumite ml. žáci (7-9) -27 kg |
Havlík Daniel | SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY | kumite st. žáci +55 kg |
Horňáková Sofie | SK Karate Shotokan Liberec | kata ml. žákyně (10-11),kumite ml. žákyně (10-11) -30 kg |
Hýsková Nikola | TJ Karate České Budějovice | kumite ml. žákyně (10-11) -30 kg |
Chládek Lukáš | TJ Karate České Budějovice | kumite st. žáci -40 kg |
Ilčík Adam | Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. | kata st. žáci,kumite st. žáci -55 kg |
Jančevskyj Artur | SK Karate Shotokan Liberec | kumite ml. žáci (10-11) -30 kg |
Jechová Tereza | Karate Klub Tygr Karlovy Vary | kumite ml. žákyně (7-9) -30 kg |
Kašík Klaudia | SK Karate Český Krumlov z.s. | kumite st. žákyně +52kg |
Kolafa Pavel | TJ Karate České Budějovice | kumite ml. žáci (7-9) -32 kg |
Kopfstein Sebastian | Karate Klub Tygr Karlovy Vary | kumite ml. žáci (10-11) -30 kg |
Kouba Radek | KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV | kumite ml. žáci (10-11) -35 kg |
Koupal Martin | SK Karate Český Krumlov z.s. | kumite ml. žáci (10-11) -40 kg |
Kučerová Lucie | GRYF z.s. | kata ml. žákyně (7-9),kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg |
Lavičková Nelli | TJ Karate České Budějovice | kumite st. žákyně -47 kg |
Malafová Stella | NIDOSHINKAN Dojo, z.s. | kata ml. žákyně (7-9) |
Maružán Ben | Karate Klub Tygr Karlovy Vary | kumite ml. žáci (10-11) +45 kg |
Mirovská Michaela | SK KAMIWAZA KARATE z.s. | kumite st. žákyně +52kg |
Müller Adam | SK Karate Shotokan Liberec | kumite ml. žáci (7-9) -32 kg |
Nedavašková Tereza | Karate Klub Jeseník z.s. | kata ml. žákyně (10-11),kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg |
Novotná Karolína-karla | TJ Karate České Budějovice | kumite ml. žákyně (10-11) -40 kg |
Nývltová Klementina | SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem | kata st. žákyně |
Osmanovič Bajro | Karate Klub Tygr Karlovy Vary | kata ml. žáci (10-11) |
Pantoflíčková Ella | SK Karate Český Krumlov z.s. | kumite ml. žákyně (10-11) -40 kg |
Pater Timon | KESL RYU SHOTOKAN z.s. | kata ml. žáci (10-11) |
Pavelková Dorota | KARATE Havířov | kumite st. žákyně -47 kg |
Pešl Vilém | TJ Karate České Budějovice | kumite ml. žáci (10-11) -45 kg |
Petříková Nathalie | SK Karate Český Krumlov z.s. | kumite st. žákyně -52 kg |
Posker Adam | Karate Klub Jeseník z.s. | kata ml. žáci (7-9),kumite ml. žáci (7-9) -27 kg |
Radová Beáta | SK Karate Český Krumlov z.s. | kumite ml. žákyně (7-9) +30 kg |
Rojíková Nikola | SKK Budo Havířov | kumite ml. žákyně (10-11) -35 kg |
Sameš Petr-kryštof | SKK Budo Havířov | kumite ml. žáci (10-11) -40 kg |
Sladký Alexej | SK KAMIWAZA KARATE z.s. | kumite ml. žáci (10-11) -35 kg |
Svoboda Šimon | SK Karate Český Krumlov z.s. | kumite st. žáci -40 kg |
Svobodová Eliška | SK KAMIWAZA KARATE z.s. | kumite st. žákyně -52 kg |
Šimůnek Benjamin-jiří | Fight Club České Budějovice | kumite st. žáci -45 kg |
Špánik Tobias | TJ Karate České Budějovice | kumite st. žáci -50 kg |
Štérová Tereza | SKP karate Písek | kumite ml. žákyně (10-11) +40 kg |
Šupka Tobiáš | TJ Karate České Budějovice | kumite st. žáci -55 kg |
Tokariev Renat | TJ Auto Škoda Mladá Boleslav | kumite ml. žáci (7-9) +32 kg |
Válková Laura | TJ Karate České Budějovice | kumite ml. žákyně (10-11) +40 kg |
Vejvoda Daniel | Fight Club České Budějovice | kata ml. žáci (7-9) |
Větr Samuel | SK KAMIWAZA KARATE z.s. | kumite ml. žáci (10-11) +45 kg |
Zajoncová Eliška | SKK Budo Havířov | kumite st. žákyně -42 kg |
Zelenka Štěpán | SKP karate Písek | kumite ml. žáci (10-11) -45 kg |
Tisk Zpět