KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Závodníci postupující na MČR mládeže 7.-8.12.2019

JménoKlubKategorie
Altrichter Adam DDM Blansko kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Altrichter Jan DDM Blansko kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Anderlová Alice Karate České Budějovice kumite dorostenky (14-15) +54kg,kumite st. žákyně +50kg
Andraši Marek Baník Příbram kumite junioři (16-17) -68kg
Antošová Kateřina Spartak Hradec Králové kata juniorky (16-17)
Arnošt Jiří KABU Jablonec n/N kumite junioři (16-17) -76kg
Augustinová Zuzana KESL RYU Shotokan z.s. kata juniorky (16-17)
Avramčev Marek KARATE TYGR SHOTOKAN kata dorostenci (14-15)
Babůrek Michal KK TJ Krupka kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Bakrlík Matyáš SKK Shotokan Liberec kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Balko Tomáš TJ karate Nové Hrady kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Bárciová Barbora Karate DDM Český Těšín kata ml. žákyně (10-11)
Bartoš Martin KABU Jablonec n/N kumite junioři (16-17) -68kg
Bartoš Michael GRYF Liberec kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Bartuška Dominik SKP Karate Písek kata junioři (16-17)
Bašar Milan TJ Karate České Budějovice kumite st. žáci -45kg
Bazoni Patrik Champions Team kata ml. žáci (10-11),kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Beckovský Martin SK Budo, TJ Start Havířov kumite st. žáci -45kg
Bednár Martin Karate Havířov kumite st. žáci +60kg
Bednář Martin Fight Club České Budějovice kumite st. žáci +60kg
Bednář Ondřej Karate České Budějovice kumite ml. žáci (7-9) -27kg
Bědroň Matyáš SK Budo, TJ Start Havířov kumite ml. žáci (7-9) -32kg,kumite ml. žáci (7-9) -27kg
Bědroňová Ester VSK VŠB TU Ostrava kata juniorky (16-17)
Benhák Přemysl TJ Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -52kg,kumite dorostenci (14-15) -57kg
Beran David Glaverbel Teplice kumite dorostenci (14-15) +70kg
Beránek Miroslav Daniel Sport Relax kata st. žáci (12-13)
Berka David Karate České Budějovice kumite ml. žáci (7-9) -27kg
Bína Tadeáš Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (7-9) -27kg
Bischofová Viktorie KK Tygr Karlovy Vary kumite juniorky (16-17) -59kg
Blažek Martin SK Budo, TJ Start Havířov kumite dorostenci (14-15) -57kg
Blechová Dorota Sport Relax kata juniorky (16-17)
Boček Jáchym SK Kamiwaza karate kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Boháč Vojtěch GRYF Liberec kumite junioři (16-17) -61kg
Bohdálková Denisa Sokol Nymburk kata dorostenky (14-15)
Bohuslavová Veronika Dragon Neratovice kata ml. žákyně (7-9)
Bouček Zdeněk Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Boura Vojtěch GRYF Liberec kumite dorostenci (14-15) -63kg
Brázdilová Nela KKD Bruntál kumite st. žákyně -50kg
Brejcha Daniel Dragon Neratovice kata st. žáci (12-13)
Brejchová Denisa Dragon Neratovice kata st. žákyně (12-13),kumite st. žákyně -42kg
Bubeník Filip Champions Team kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Bubeník Pavel Champions Team kumite st. žáci -39kg
Bučková Mira Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) -35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Budajová Michaela Champions Team kumite juniorky (16-17) +59kg
Budělovská Clementina SKR SU Ústí nad Labem kumite st. žákyně -50kg
Bukáčková Barbora Spartak Hradec Králové kumite juniorky (16-17) +59kg,kata juniorky (16-17)
Bukovský David SK Kamiwaza karate kumite st. žáci -45kg
Bürgerová Monika Karate České Budějovice kumite juniorky (16-17) -53kg
Bušák Adam SKC Sokol Vamberk kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Buzek Tomáš Budó škola KK Písek kata junioři (16-17),kumite junioři (16-17) -68kg
Calábrová Dominika Karate DDM Český Těšín kumite ml. žákyně (7-9) +30kg,kata ml. žákyně (7-9)
Cirklová Michaela Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
Crhonková Adriana TJ Karate České Budějovice kumite juniorky (16-17) -48kg
Cyprian Lukáš GRYF Liberec kumite st. žáci +60kg
Čarek Přemysl Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (7-9) +32kg,kata ml. žáci (7-9)
Čarková Karolína Fight Club České Budějovice kumite juniorky (16-17) -59kg
Čáslava Bruno Šin-mu Hodonín kata ml. žáci (10-11)
Čepičková Adéla SKR SU Ústí nad Labem kata ml. žákyně (7-9)
Čerklová Kristýna Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
Černík Filip Sokol Sadská kumite dorostenci (14-15) -70kg
Černík Josef Shotokan karate dó TJ Sadská kumite junioři (16-17) -76kg,kumite junioři (16-17) +76kg
Černohorský Jiří KABU Jablonec n/N kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Černý Jakub SK Karate Most kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Červenka Daniel Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) +70kg
Čížek Jiří Fight Club České Budějovice kumite junioři (16-17) -55kg
Číž Jakub SK Budo, TJ Start Havířov kumite ml. žáci (7-9) +32kg,kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Čížková Alžběta TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kata juniorky (16-17),kumite juniorky (16-17) -53kg
Čondlová Lucie Fight Club České Budějovice kumite st. žákyně -42kg,kata st. žákyně (12-13)
Čupa Vojtěch NIDOSHINKAN Dojo, z.s. kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Dědek Marek KK Tygr Karlovy Vary kumite st. žáci -60kg
Děd Tomáš Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -57kg,kumite dorostenci (14-15) -63kg
Dejdarová Radka Spartak Hradec Králové kumite dorostenky (14-15) -54kg
Denchylya Karina KCK Team kata ml. žákyně (7-9)
Děrešová Gabriela SK Kamiwaza karate kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Dittrich Tomáš GRYF Liberec kumite st. žáci -39kg,kumite st. žáci -45kg
Dlouhý Jan SKK Shotokan Liberec kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Dočkal Josef Karate Team Bohunice kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Doleček Ondřej SK Karate Ústí nad Orlicí kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Dolejšek Vlastimil Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Dome Marek Tesla Brno kata dorostenci (14-15)
Dome Petr Tesla Brno kata ml. žáci (7-9)
Donátová Eliška SKR SU Ústí nad Labem kata ml. žákyně (10-11),kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Dostálová Kateřina Karate klub WAKIZASHI Ostrava kumite dorostenky (14-15) -47kg
Dostál Tomáš TJ Jiskra Litomyšl kata st. žáci (12-13)
Drábek Daniel SKR SU Ústí nad Labem kumite dorostenci (14-15) -52kg,kata dorostenci (14-15)
Drábek Martin SKR SU Ústí nad Labem kumite st. žáci -39kg
Draganovič Jasmín Spartak Hradec Králové kumite junioři (16-17) +76kg
Dragoun Václav Kamikaze Mladá Boleslav kumite dorostenci (14-15) -70kg
Draheimová Anika Karate Klub Klatovy kata ml. žákyně (10-11),kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Drápela Filip Karate Velké Meziříčí kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Dub Daniel KK Tygr Karlovy Vary kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Dudová Anna SKP Karate Písek kumite st. žákyně +50kg
Duchoň Martin Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Duřtová Karolína MDDM Ostrov kata ml. žákyně (10-11),kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Dušek Bohuslav Kasr Žamberk kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Dvořák Daniel SK Trial kumite dorostenci (14-15) -70kg
Dvořák Filip KKD Bruntál kumite st. žáci -45kg
Ecler Adam Karate Tygr Shotokan Ostrava kata junioři (16-17)
Eiblová Simona Fight Club České Budějovice kumite dorostenky (14-15) -54kg
Eliáš Martin KK Tygr Karlovy Vary kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Eremenko Gleb Karate klub Spektra Praha kumite st. žáci -52kg
Erhart Aleš Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (7-9) -32kg,kumite ml. žáci (7-9) -27kg
Exnar Filip Karate Vrchlabí kumite st. žáci -39kg
Fafek Vladimír Dragon Neratovice kata ml. žáci (10-11)
Faitová Nicola Narama Plzeň kumite dorostenky (14-15) +54kg
Fatka Matias Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -30kg,kata ml. žáci (10-11)
Fiala Alex SKK Shotokan Liberec kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Fiala Max SKK Shotokan Liberec kumite st. žáci -45kg
Fidler Jakub Dragon Neratovice kata ml. žáci (7-9)
Fichnová Klára Baník Příbram kumite st. žákyně +50kg
Florek Jakub Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (7-9) +32kg,kata ml. žáci (7-9)
Florián Dominik Karate Klub Fudoshin kumite st. žáci +60kg
Forstová Sabina Tarokan KK Brno kumite juniorky (16-17) +59kg,kata juniorky (16-17)
Francová Klára SKK Shotokan Liberec kumite ml. žákyně (10-11) -35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Frecer Dominik DDM Blansko kumite st. žáci -60kg
Frydrych Matěj Fight Club České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -63kg
Frydrychová Magdalena Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) -30kg,kumite ml. žákyně (7-9) +30kg,kata ml. žákyně (7-9),kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Fuka Matyáš KK TJ Krupka kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Fuka Mikuláš KK TJ Krupka kumite dorostenci (14-15) -57kg
Gabriel Tomáš Karate České Budějovice kumite junioři (16-17) -55kg
Gall Viktor ŠSK Karate Karviná kumite st. žáci -60kg
Geisler Ivan Slavia Kroměříž kumite st. žáci -60kg
Gorgol Marek SK Budo, TJ Start Havířov kumite junioři (16-17) -76kg
Gregor Dominik Spartak Hradec Králové kumite junioři (16-17) -68kg
Gregůrek Adámek NIDOSHINKAN Dojo kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Grepl Michal SKK Olomouc kumite st. žáci -45kg
Gruber Lukáš Fight Club České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -57kg
Grůza Viktor L. F. CLUB KARATE kumite dorostenci (14-15) -63kg
Gřesík Martin Karate klub WAKIZASHI Ostrava kumite dorostenci (14-15) -57kg
Gubíková Eliška SKR SU Ústí nad Labem kumite ml. žákyně (10-11) +35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Hájek Matouš TJ Horní Měcholupy kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Hájková Tereza GRYF Liberec kata juniorky (16-17)
Haková Amálie Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
Halodová Klára Karate České Budějovice kumite dorostenky (14-15) +54kg
Haltmarová Nela KCK Team kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
Hampl Karate Klub Fudoshin kumite dorostenci (14-15) +70kg
Hampl Matěj Karate Velké Meziříčí kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Hanáček Filip Šin-mu Hodonín kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Hanák Martin TJ Karate Třebíč kumite st. žáci -39kg,kumite st. žáci +60kg
Hanzl Lukáš Cobra Ryu Strakonice kumite junioři (16-17) +76kg
Hanzl Tomáš Tesla Brno kata junioři (16-17),kumite junioři (16-17) +76kg
Harciníková Anna SKK Shotokan Liberec kumite ml. žákyně (10-11) +35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Harries Anna SKK Shotokan Liberec kumite st. žákyně +50kg
Haša Ondřej Slavia Kroměříž kata ml. žáci (7-9)
Havlásek Petr SK Budo, TJ Start Havířov kumite st. žáci -45kg
Havlíček Ondřej Karate Vrchlabí kumite st. žáci -52kg
Havrdová Lucie Spartak Hradec Králové kumite dorostenky (14-15) -54kg,kata dorostenky (14-15)
Hejčová Viktorie Tesla Brno kata st. žákyně (12-13)
Hernandez Markos KK Jeseník kumite st. žáci -52kg,kata st. žáci (12-13)
Hnízdil Kristián SKR SU Ústí nad Labem kumite dorostenci (14-15) -57kg
Höfer Tomáš KARATE-DO Dvůr Králové kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Hofmeister Pavel Sokol Sadská kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Holub Miloš SKR SU Ústí nad Labem kumite junioři (16-17) +76kg
Honsů Šimon SK Kamiwaza karate kumite dorostenci (14-15) -63kg
Horáček Filip SK Karate Shotokan Liberec kumite st. žáci -60kg
Horáčková Lenka KC Dragons Rosice kata dorostenky (14-15)
Horadová Rozálie Karate Vision Praha kata ml. žákyně (10-11)
Horák Jan Champions Team kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Hořák Jáchym SK Kesl Ryu Shotokan kumite dorostenci (14-15) +70kg,kata dorostenci (14-15)
Houser Marek Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Hrabal David KODOKAI BRNO z.s. kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Hrazdír Luboš SK Trial kumite st. žáci -45kg
Hrdlička Ondřej SKR SU Ústí nad Labem kumite dorostenci (14-15) -70kg
Hrdličková Lucy KK Tygr Karlovy Vary kumite ml. žákyně (7-9) +30kg,kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
Hrnčíř Martin SKBU Trutnov kumite st. žáci -52kg
Hrušková Kristýna TJ Horní Měcholupy kumite st. žákyně +50kg
Hubková Erika SK Kesl Ryu Shotokan kumite dorostenky (14-15) +54kg
Hulík Matěj KABU Jablonec n/N kumite junioři (16-17) -76kg
Humlová Laura KK Tygr Karlovy Vary kumite st. žákyně -50kg
Hung Hoang Thanh Fight Club České Budějovice kumite junioři (16-17) +76kg
Hůrková Natálie Fight Club České Budějovice kumite dorostenky (14-15) -47kg
Hurta Vojtěch L.F. CLUB KARATE, z.s. kumite dorostenci (14-15) -70kg
Husáková Magdalena Laura SKR SU Ústí nad Labem kata st. žákyně (12-13),kumite st. žákyně -42kg
Chačatrjan David SK Karate Most kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Chalupa Tomáš Glaverbel Teplice kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Chobotová Tereza SKR SU Ústí nad Labem kumite st. žákyně -50kg
Chod Daniel Karate Klub Chodov kumite st. žáci -45kg
Chudoba František GRYF Liberec kumite st. žáci -60kg
Chudoba Václav GRYF z.s. kumite st. žáci -45kg
Jakoubek Michal SKR SU Ústí nad Labem kumite dorostenci (14-15) -52kg
Jakubů Veronika Champions Team kumite dorostenky (14-15) +54kg
Janáček Tomáš Karate Hlinsko kata ml. žáci (10-11),kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Janíková Kateřina TJ Sokol Brno-Husovice kata ml. žákyně (10-11)
Jaňourová Tereza Kobra Kladno kata dorostenky (14-15)
Jánová Klára Karate České Budějovice kumite dorostenky (14-15) -47kg
Jánová Tereza Karate České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Jansa Matyáš SKK Shotokan Liberec kumite ml. žáci (7-9) -27kg,kata ml. žáci (7-9)
Jantačová Žaneta KCK Team kumite st. žákyně -50kg,kata st. žákyně (12-13)
Jarošová Kateřina Tesla Brno kumite dorostenky (14-15) +54kg
Jedlička Jakub TJ Sokol Stěžery kumite dorostenci (14-15) -57kg
Jeleček Petr SVČ Domeček Brno kumite dorostenci (14-15) -70kg
Jelinková Nelly Natalie Spartak Hradec Králové kumite st. žákyně +50kg
Jílek Lukáš Champions Team kumite dorostenci (14-15) -70kg
Jiráková Lenka Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
Jirsa Tadeáš SKK Shotokan Liberec kumite ml. žáci (7-9) -27kg,kata ml. žáci (7-9)
Jirsová Kateřina SKK Shotokan Liberec kumite ml. žákyně (7-9) -30kg,kata ml. žákyně (7-9)
Jiřičková Lucie Karate Horažďovice kumite st. žákyně -50kg
Jízdný Jakub SKK Shotokan Liberec kata ml. žáci (7-9)
Jovanovič Petr Karate České Budějovice kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Junková Natálie SKR SU Ústí nad Labem kumite dorostenky (14-15) +54kg
Jůnová Tereza Champions team - Chodov kata dorostenky (14-15),kata juniorky (16-17)
Jurík Matyáš Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Jůzová Nikola Keiko-Ryu Shotokan kata juniorky (16-17)
Jůzová Veronika Keiko-Ryu Shotokan kata st. žákyně (12-13)
Kadlecová Aneta Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Kajfosz Beata Karate DDM Český Těšín kumite dorostenky (14-15) +54kg
Kalenda Marek SK Budo, TJ Start Havířov kumite dorostenci (14-15) -70kg
Kalivodová Natálie SKK Shotokan Liberec kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Kalovská Magdalena Karate Team Bohunice kata dorostenky (14-15)
Kamenická Michala TJ Sokol Stěžery kumite juniorky (16-17) +59kg
Kanaloš Adam SKK Shotokan Liberec kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Karbanová Tereza TJ Horní Měcholupy, oddíl karate kumite st. žákyně -42kg,kumite st. žákyně -50kg
Kastl David Champions Team kumite ml. žáci (7-9) -27kg
Kastl Lukáš Champions Team kata ml. žáci (7-9)
Kašparová Anna SKIF Czech Republic kumite dorostenky (14-15) +54kg
Kimmelová Michaela Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž kata juniorky (16-17)
Kittner Vít SK Karate Shotokan Liberec kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Klečková Šárka Karate České Budějovice kumite dorostenky (14-15) -47kg,kumite dorostenky (14-15) -54kg
Klein Kamil KK Lichnice kumite st. žáci -39kg
Klein Lukáš KK Lichnice kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Klemák Jakub KK Lichnice kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Klewar David Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Klewarová Markéta Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) -30kg,kata ml. žákyně (7-9)
Kloubek Matyáš KESL RYU Shotokan z.s. kata ml. žáci (10-11)
Klusáčková Michaela SK Kamiwaza karate kumite dorostenky (14-15) +54kg
Kočandrle Dominik Fight Club České Budějovice kata st. žáci (12-13),kumite st. žáci -52kg
Kočárek Martin SK Karate Most kumite st. žáci -52kg
Kolář Daniel SKK Shotokan Liberec kumite ml. žáci (7-9) -32kg,kata ml. žáci (7-9)
Konášová Veronika SKR SU Ústí nad Labem kumite dorostenky (14-15) -47kg,kata dorostenky (14-15)
Korabečná Barbora Karate Tygr Shotokan Ostrava kata dorostenky (14-15)
Kordíková Nela Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žákyně (7-9) -30kg,kata ml. žákyně (7-9)
Kornijenko Vladimír GRYF z.s. kumite dorostenci (14-15) -70kg
Korytar Matěj Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žáci (7-9) -27kg
Kosinová Nikola KK Lichnice kumite juniorky (16-17) -48kg
Košťál Ondřej SKK Shotokan Liberec kumite junioři (16-17) -68kg
Kotlík Lukáš SK Kamiwaza karate kumite junioři (16-17) +76kg
Kouřil Michal DDM Blansko kumite junioři (16-17) -76kg
Kovařík Filip SK Kamiwaza karate kumite dorostenci (14-15) -52kg
Krátká Adéla KCK Team kumite st. žákyně -42kg
Kratochvílová Barbora KK Lichnice kumite ml. žákyně (10-11) +35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Kratochvílová Tereza SSC Česká Lípa a Mimoň kata st. žákyně (12-13)
Krejčí Vojtěch SK Kamiwaza karate kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Krišal Filip Sokol Sadská kumite st. žáci -45kg
Križanec André TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kata dorostenci (14-15)
Krucký Radek Sokol Sadská kumite st. žáci -60kg
Krupinská Simona SK Budo, TJ Start Havířov kumite dorostenky (14-15) -47kg
Krych Jiří Fight Club České Budějovice kumite junioři (16-17) -76kg
Křivka Adam SVČ Domeček Brno kata dorostenci (14-15)
Křížová Sabina Sportovní klub Mates kata juniorky (16-17)
Kubák David TJ Karate Praha kumite st. žáci -60kg
Kubala Jan Baník Příbram kumite dorostenci (14-15) -63kg
Kubašta Matěj SK Jihlava kata st. žáci (12-13),kumite st. žáci -45kg
Kubín Lukáš SKR SU Ústí nad Labem kumite junioři (16-17) +76kg
Kučera Antonín KKD Bruntál kumite st. žáci -39kg
Kučera Jan Spartak Hradec Králové kumite dorostenci (14-15) -57kg,kata dorostenci (14-15)
Kučerová Hana Karate České Budějovice kumite st. žákyně -42kg
Kučerová Klára TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kata ml. žákyně (10-11)
Kühn Matěj Sport Relax kumite junioři (16-17) -68kg
Kunc Oliver František Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -52kg,kata dorostenci (14-15),kumite dorostenci (14-15) -57kg
Kunertová Nikola Dragon Neratovice kata st. žákyně (12-13)
Kupka Lukáš Karate Horažďovice kumite st. žáci -60kg
Kušková Emma Keiko-Ryu Shotokan kata st. žákyně (12-13)
Kutlák Martin Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žáci (7-9) -27kg
Kvapilová Kateřina TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kumite st. žákyně -42kg
Květoňová Andrea TJ Karate České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) -35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Kylberger Martin Cobra Ryu Strakonice kumite st. žáci -60kg,kumite st. žáci +60kg
Lacinová Barbora SK KAMIWAZA KARATE z.s. kata dorostenky (14-15),kumite dorostenky (14-15) +54kg
Lác Jan Ladislav Baník Příbram kumite st. žáci -60kg
Lácha Jaromír Fight Club České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -57kg,kata dorostenci (14-15)
Lácha Martin Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (7-9) +32kg,kata ml. žáci (7-9)
Lácha Radek Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Lantora Jakub Baník Příbram kumite dorostenci (14-15) -52kg
Lefan Radek Fight Club České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -70kg
Lenderová Magdaléna SKK Shotokan Liberec kumite st. žákyně +50kg
Lín David SK Kamiwaza karate kumite dorostenci (14-15) +70kg
Lippert Matěj Dragon Neratovice kata st. žáci (12-13)
Lojdová Anna Champions Team kumite dorostenky (14-15) +54kg
Lukš Tomáš TJ Karate České Budějovice kumite junioři (16-17) -68kg
Lunix Zorba TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kumite junioři (16-17) -55kg,kata junioři (16-17)
Luu Hana TARO KAN, z.s. kata st. žákyně (12-13)
Luža Martin Karate Klub Kyjov kata ml. žáci (7-9)
Lysko Michal GRYF Liberec kumite st. žáci -60kg
Macek Tomáš SKBU Trutnov kumite st. žáci -39kg
Macková Valentýna KKD Bruntál kata ml. žákyně (7-9)
Macurák Radek SKK Budo Havířov kumite junioři (16-17) -55kg
Mačátová Aneta KCK Team kumite dorostenky (14-15) +54kg
Máčka Luděk Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Mach Filip Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Macho David TJ karate Nové Hrady kata ml. žáci (7-9)
Machová Blanka Fight Club České Budějovice kumite st. žákyně -50kg
Majera Dominik SKBU Trutnov kumite dorostenci (14-15) -63kg
Makovcová Šárka SK Kamiwaza karate kumite st. žákyně -50kg
Malčík Matěj KK Jeseník kata dorostenci (14-15),kumite dorostenci (14-15) -52kg
Malinský Tibor Spartak Hradec Králové kumite dorostenci (14-15) +70kg
Mališová Michaela KKD Bruntál kumite dorostenky (14-15) +54kg
Malý Jan Spartak Hradec Králové kumite junioři (16-17) -55kg,kata junioři (16-17)
Malý Matyáš SKK Shotokan Liberec kumite st. žáci -52kg
Maňhal Ondřej SKBU Trutnov kumite dorostenci (14-15) -52kg,kata dorostenci (14-15)
Marek Petr ASK Tatra Kopřivnice kumite st. žáci -52kg
Marek Vít ASK Tatra Kopřivnice kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Marková Adéla Karate České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
Martínková Karolína Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Maruška Tomáš Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -52kg
Masařová Aneta Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Masař Vít Okinawa Goju-ryu Dojo Jindřichův Hradec kumite st. žáci -39kg,kata st. žáci (12-13)
Matějíček Václav KABU Jablonec n/N kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Matušková Adéla KKD Bruntál kumite st. žákyně -42kg
Mazmanov Alexander KC Dragons Rosice kata st. žáci (12-13)
Medová Michaela Fight Club České Budějovice kata ml. žákyně (7-9),kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
Melich Luděk Sokol Sadská kumite ml. žáci (10-11) -30kg,kata ml. žáci (10-11)
Michálek Michal Cobra Ryu Strakonice kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Michalicová Nicole NIDOSHINKAN Dojo, z.s. kata ml. žákyně (10-11),kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Mikeš Pavel Karate Panthers Český Krumlov kata dorostenci (14-15),kumite dorostenci (14-15) -52kg
Miklíková Simona Slavia Kroměříž kata dorostenky (14-15)
Miková Tereza KK Tygr Karlovy Vary kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
Mikula Dominik Karate České Budějovice kumite junioři (16-17) -68kg
Minárik David Sport Relax kata st. žáci (12-13)
Moskvová Kateřina KK Tygr Karlovy Vary kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
Motlová Kateřina Narama Plzeň kumite st. žákyně -50kg,kata st. žákyně (12-13)
Mucha Jakub Karate Hlinsko kumite junioři (16-17) -68kg
Muzikářová Klára SKK Shotokan Liberec kumite ml. žákyně (10-11) +35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Náhlik Marek KARATE TEAM KCK Letohrad kumite st. žáci +60kg
Navrátil Jan SK Budo, TJ Start Havířov kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Navrátil Petr SK Budo, TJ Start Havířov kumite dorostenci (14-15) -52kg
Nechyba Dominik SKR SU Ústí nad Labem kumite junioři (16-17) +76kg
Nechyba Tomáš SKP Karate Písek kumite ml. žáci (10-11) -35kg,kata ml. žáci (10-11)
Němec Josef Karate České Budějovice kata ml. žáci (7-9),kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Netolický Radek Karate Hlinsko kumite dorostenci (14-15) -52kg
Nevole Josef Karate Lions Pardubice o.s. kumite dorostenci (14-15) -63kg
Nevrkla Daniel SKK Shotokan Liberec kumite ml. žáci (10-11) -41kg,kata ml. žáci (10-11)
Nguyen Antonín Kamura Ryu Ústí nad Labem kata ml. žáci (7-9)
Nguyen Daniel SK Budo, TJ Start Havířov kumite st. žáci -45kg,kumite st. žáci -52kg
Nosákovec Tomáš Baník Příbram kumite dorostenci (14-15) +70kg
Nosálková Anna TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kata ml. žákyně (7-9)
Noštinský Sebastian Hakuba Karate Ostrava kata ml. žáci (7-9)
Novák Filip Dragon Neratovice kumite junioři (16-17) -76kg
Novotný Vojtěch Karate Vrchlabí kumite dorostenci (14-15) -57kg
Nový Daniel KCK Team kumite st. žáci +60kg
Nývltová Karolína SKR SU Ústí nad Labem kumite dorostenky (14-15) -47kg
Odehnalová Klára KCK Team kumite dorostenky (14-15) -47kg
Okenica Petr TJ Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -57kg,kumite dorostenci (14-15) -70kg
Olšák Jaroslav TARO KAN, z.s. kumite junioři (16-17) -76kg
Olšák Jaroslav Šin-mu Hodonín kata junioři (16-17)
Olšavský Marian SK Karate Ústí nad Orlicí kumite dorostenci (14-15) -52kg
Olšavský Nicolas SK Karate Ústí nad Orlicí kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Ondroušková Amálie Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava kata ml. žákyně (10-11)
Orlická Natálie SK Budo, TJ Start Havířov kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
Orság Tadeáš SKBU Trutnov kata ml. žáci (7-9),kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Osouchová Nela Fight Club České Budějovice kumite st. žákyně -50kg
Osouchová Vanessa Karate České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
Pajkrt Jan Dragon Neratovice kata st. žáci (12-13)
Papučiková Nikola Hakuba Karate Ostrava kata dorostenky (14-15)
Pasker René Karate Tygr Shotokan Ostrava kata ml. žáci (10-11)
Paterson Blade Ahran Spartak Hradec Králové kumite junioři (16-17) -61kg,kata junioři (16-17)
Paterson Gallen Darren Spartak Hradec Králové kata ml. žáci (10-11)
Patkolo Radim KCK Team kumite dorostenci (14-15) -52kg,kata dorostenci (14-15)
Pavel Matěj SKR SU Ústí nad Labem kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Pavlovský Viliam Sokol Sadská kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Pažinová Patricie KK Tygr Karlovy Vary kumite st. žákyně -42kg
Pečenka Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kumite st. žáci -60kg,kumite st. žáci -52kg,kata st. žáci (12-13)
Pech Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kata st. žáci (12-13)
Pelánek Dan SVČ Domeček Brno kata st. žáci (12-13)
Pelánková Nela SVČ Domeček Brno kata juniorky (16-17)
Pelikánová Eva SKK Shotokan Liberec kata ml. žákyně (7-9)
Pelikánová Hana SKK Shotokan Liberec kata dorostenky (14-15)
Pelikán Petr Karate České Budějovice kumite st. žáci -39kg
Pěstová Tereza TJ Karate České Budějovice kumite juniorky (16-17) -59kg
Pešádiková Nikola Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žákyně (10-11) -35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Pešanová Elen Karate Klub Chodov kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Petrušková Lucie Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava kata ml. žákyně (7-9)
Petříková Daniela Karate Havířov kumite st. žákyně -50kg
Pevný Lukáš Sport Relax kumite junioři (16-17) -76kg
Plecer Václav Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -52kg,kata dorostenci (14-15)
Plevák Patrik Karate klub WAKIZASHI Ostrava kumite dorostenci (14-15) -57kg
Pleva Tomáš KK Lichnice kumite junioři (16-17) +76kg
Plevová Tereza KK Lichnice kumite st. žákyně +50kg
Podrábský Petr SKR SU Ústí nad Labem kumite dorostenci (14-15) -52kg,kata dorostenci (14-15)
Pohl Filip BUDO KAN, z.s. kata ml. žáci (10-11)
Pochman Jakub Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava kata ml. žáci (10-11),kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Pochman Jiří Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava kumite st. žáci -60kg,kata st. žáci (12-13)
Pokorná Eliška Champions Team kata ml. žákyně (7-9),kumite ml. žákyně (7-9) +30kg
Polášková Olga KARATE-DO Dvůr Králové kumite st. žákyně -50kg
Posolda David KK Jeseník kumite st. žáci +60kg
Procházka Vojtěch Shotokan karate dó TJ Sadská kumite st. žáci -52kg,kumite st. žáci -60kg,kumite st. žáci +60kg
Procházková Kateřina SKR SU Ústí nad Labem kumite dorostenky (14-15) -54kg
Prokop Jan KK Tygr Karlovy Vary kumite st. žáci +60kg
Průchová Adéla Karate České Budějovice kumite st. žákyně -42kg
Puffer Richard SK Budo, TJ Start Havířov kumite st. žáci -52kg
Puldová Marie Karate Lions Pardubice kata ml. žákyně (7-9)
Racek Jan Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -57kg
Racková Barbora Karate České Budějovice kumite st. žákyně -50kg
Radová Eva Karate Horažďovice kata dorostenky (14-15),kumite dorostenky (14-15) +54kg
Randáková Zuzana Cobra Ryu Strakonice kumite dorostenky (14-15) +54kg
Rašková Tereza Budó škola KK Písek kata st. žákyně (12-13),kumite st. žákyně -42kg
Rataj Samuel Kobra Kladno kata ml. žáci (7-9)
Reguliová Beáta Karate Vrchlabí kumite ml. žákyně (10-11) -35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Rendla Marek Keiko-Ryu Shotokan kata dorostenci (14-15)
Rezler Martin Tarokan KK Brno kata dorostenci (14-15)
Ridvan Tomáš SK Kamiwaza karate kumite dorostenci (14-15) -57kg
Riedl Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kumite junioři (16-17) -68kg
Richter Petr Karate Vision Praha kata junioři (16-17)
Rosvaldová Nela Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
Rothbauer Richard Karate České Budějovice kumite st. žáci -45kg
Rotterová Anna KK Jeseník kata dorostenky (14-15)
Roudnická Lenka Fight Club České Budějovice kumite juniorky (16-17) +59kg
Ručka Filip Hakuba Karate Ostrava kata ml. žáci (10-11)
Rudolfská Lucie Slavia Kroměříž kumite st. žákyně +50kg
Rudolfský Jan Slavia Kroměříž kumite junioři (16-17) +76kg,kata junioři (16-17)
Růzha Václav Karate České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Ruža Kryštof Karate Klub Klatovy kumite ml. žáci (10-11) -35kg,kumite ml. žáci (10-11) -30kg,kata ml. žáci (10-11)
Růžička Lukáš Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Růžička Lukáš Fight Club České Budějovice kata ml. žáci (10-11)
Růžičková Aneta Karate České Budějovice kumite dorostenky (14-15) +54kg,kumite juniorky (16-17) -59kg
Rychlá Eliška Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) -35kg,kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Rychlý Ondřej Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Rychtera Štěpán SKK Shotokan Liberec kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Řápek Jan Dragon Neratovice kata st. žáci (12-13)
Řeháková Dominika Karate Vision Praha kumite dorostenky (14-15) -47kg,kumite dorostenky (14-15) -54kg,kata dorostenky (14-15)
Řeháková Kristýna Karate Vision Praha kumite juniorky (16-17) -53kg,kata juniorky (16-17)
Řeřicha Marek Karate České Budějovice kumite junioři (16-17) -76kg
Říha Matěj GRYF Liberec kata dorostenci (14-15)
Sasová Veronika SKK Shotokan Liberec kumite dorostenky (14-15) -54kg
Sedláčková Monika Karate Vrchlabí kumite juniorky (16-17) -48kg
Schacherel David Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -52kg
Schmiedová Michaela Šin-mu Hodonín kata dorostenky (14-15)
Schrabalová Aneta Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) +35kg,kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Schubert Jan L. F. CLUB KARATE kumite dorostenci (14-15) -63kg
Schubert Vojtěch L. F. CLUB KARATE kumite junioři (16-17) -61kg
Sikorová Tereza KKD Bruntál kumite st. žákyně +50kg,kata st. žákyně (12-13)
Skalíková Hana SK Budo, TJ Start Havířov kumite juniorky (16-17) +59kg
Skalík Sebastian SK Budo, TJ Start Havířov kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Slanař Jakub KESL RYU Shotokan z.s. kumite junioři (16-17) -68kg,kata junioři (16-17)
Slavík Vojtěch Karate Hlinsko kumite junioři (16-17) -76kg
Slonina Michal SK Budo, TJ Start Havířov kumite junioři (16-17) -55kg
Smetiprach Pavel TJ Sokol Stěžery kumite st. žáci -45kg
Smola Dominik SKP Karate Písek kumite st. žáci -39kg,kata st. žáci (12-13)
Smrček David SK Karate Most kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Smutný Filip Keiko-Ryu Shotokan kata st. žáci (12-13)
Sněhotová Sára VSK VŠB TU Ostrava kata st. žákyně (12-13)
Sniegoň Ondřej SK Budo, TJ Start Havířov kumite dorostenci (14-15) -63kg
Snopek Bohumil Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Sokola Robert Tesla Brno kumite dorostenci (14-15) -70kg
Soukupová Barbora Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Srchová Linda Karate České Budějovice kumite st. žákyně -42kg
Stárek David KK Jeseník kata dorostenci (14-15)
Stehlíková Marie DDM Blansko kumite st. žákyně +50kg
Stinka Jakub SKP Karate Písek kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Stinková Aneta SKP Karate Písek kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Stuchlíková Andrea Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Suchá Natálie SK Jihlava kata ml. žákyně (7-9)
Suchánková Amálie KK Jeseník kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Sůkal David L.F. CLUB KARATE, z.s. kata junioři (16-17)
Sůkal Vojtěch L. F. CLUB KARATE kata ml. žáci (10-11)
Svačina Jakub Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Svatek Svatopluk Sokol Nymburk kata ml. žáci (7-9)
Sviták Ondřej Karate České Budějovice kumite junioři (16-17) -68kg
Svoboda Petr KK Tygr Karlovy Vary kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Svobodová Sára SK Kamiwaza karate kumite st. žákyně -50kg
Szewieczek Jakub KK Tygr Karlovy Vary kumite junioři (16-17) -76kg
Šabová Aneta NIDOSHINKAN Dojo, z.s. kata juniorky (16-17),kumite juniorky (16-17) -59kg,kumite juniorky (16-17) +59kg
Šabová Dominika NIDOSHINKAN Dojo kumite dorostenky (14-15) +54kg,kata dorostenky (14-15)
Šafandová Kristýna Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Šáchová Martina Karate České Budějovice kata st. žákyně (12-13),kumite st. žákyně +50kg
Šamko Ernest KK Odry kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Šantroch Roman Karate Vrchlabí kumite junioři (16-17) -61kg
Šebesta Jaroslav Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Šebestová Eva Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Šidlová Michaela Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Šimáček Martin Kakutogi Academy kumite junioři (16-17) +76kg
Šimáčková Zuzana Kabu Praha kumite st. žákyně +50kg,kata st. žákyně (12-13)
Šinerová Adéla Sport Relax kata st. žákyně (12-13)
Šípoš Martin KABU Jablonec n/N kumite junioři (16-17) -76kg
Škaldová Pavlína KARATE-DO Dvůr Králové kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Škaryd Adam KK Lichnice kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Škrancová Eliška L. F. CLUB KARATE kumite st. žákyně +50kg
Škultéty Matěj SKR SU Ústí nad Labem kumite junioři (16-17) -61kg
Šmejkalová Eva Karate České Budějovice kumite dorostenky (14-15) -54kg
Šmíd Jan KK Lichnice kumite ml. žáci (7-9) +32kg
Šprincová Barbora KARATE-DO Dvůr Králové kumite st. žákyně +50kg
Šťáhlavský Ondřej Kabu Praha kumite ml. žáci (7-9) -27kg,kata ml. žáci (7-9)
Štenclová Natálie KODOKAI BRNO z.s. kata ml. žákyně (7-9)
Štěpán Adam Cobra Ryu Strakonice kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Štěpán Matěj GRYF Liberec kumite dorostenci (14-15) -52kg
Štěpánová Vendula SKK Shotokan Liberec kata st. žákyně (12-13)
Štěpánová Vendula SK Karate Shotokan Liberec kumite st. žákyně -50kg
Štěrbáková Nikola Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. kata st. žákyně (12-13)
Štroblová Lucie Fight Club České Budějovice kumite dorostenky (14-15) -54kg,kata dorostenky (14-15)
Šustík Jakub SK Karate Ústí nad Orlicí kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Švec Marek Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Švrčková Andrea Karate DDM Český Těšín kumite ml. žákyně (10-11) -35kg
Tamborlani Matteo Tarokan KK Brno kumite junioři (16-17) -68kg,kata junioři (16-17)
Taran Maroš Karate Vrchlabí kumite dorostenci (14-15) -63kg,kumite dorostenci (14-15) -70kg
Tekely Zuzana MDDM Ostrov kumite st. žákyně -42kg
Tinavská Ema Fight Club České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) +30kg,kata ml. žákyně (7-9)
Tinavský Jáchym Fight Club České Budějovice kumite st. žáci -52kg,kata st. žáci (12-13)
Tokarčík Daniel SK Budo, TJ Start Havířov kumite dorostenci (14-15) -70kg
Tokarčík David SK Budo, TJ Start Havířov kumite st. žáci -45kg
Tonar Vojtěch SKR SU Ústí nad Labem kata dorostenci (14-15)
Trejtnar Filip Kasr Žamberk kumite dorostenci (14-15) +70kg
Trojan Samuel SK Kamiwaza karate kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Tušlová Magdalena Fight Club České Budějovice kumite dorostenky (14-15) +54kg
Tyle Tomáš Fight Club České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -63kg
Týlová Eliška KK Lichnice kumite dorostenky (14-15) -54kg,kata dorostenky (14-15)
Uhýrek Adam Baník Příbram kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Ulvr David Karate Vision Praha kumite junioři (16-17) +76kg,kata junioři (16-17)
Urbanec Pavel Karate klub LICHNICE, z.s. kumite ml. žáci (10-11) -41kg
Urbanec Petr KK Lichnice kumite junioři (16-17) +76kg
Vacek Albert KCK Team kumite dorostenci (14-15) -63kg
Vacek Petr KABU Jablonec n/N kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Vacek Tomáš SK Karate Shotokan Liberec kata ml. žáci (10-11),kumite ml. žáci (10-11) -30kg,kumite ml. žáci (10-11) -35kg
Václavíková Eliška Karate Panthers Český Krumlov kumite ml. žákyně (10-11) -35kg,kumite ml. žákyně (10-11) +35kg
Válek Vojtěch Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Valenta Pavel Sokol karate Tišnov kata dorostenci (14-15)
Válková Michaela Hakuba Karate Ostrava kata ml. žákyně (7-9)
Vašák Vojtěch KK Lichnice kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Vašek Daniel ŠSK Karate Karviná kata ml. žáci (7-9),kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Vašíček Jan TJ Karate Praha kumite st. žáci -39kg
Vaškovská Michaela GRYF Liberec kumite ml. žákyně (7-9) +30kg,kata ml. žákyně (7-9)
Vavrušková Kristýna Karate Lions Pardubice kata st. žákyně (12-13)
Vavrušková Kristýna SKIF Czech Republic kumite st. žákyně +50kg
Vavrušková Lucie Karate Lions Pardubice kumite ml. žákyně (10-11) -35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Vavřička Jakub Karate Klub Ústí nad Labem kata junioři (16-17)
Vavřinčík Jakub Sport Relax kata st. žáci (12-13)
Veselá Daniela MDDM Ostrov kumite st. žákyně +50kg
Veselý Jakub SK Jihlava kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Viktorinová Petra Tesla Brno kata juniorky (16-17),kumite juniorky (16-17) +59kg
Vincour Tomáš Karate Klub Fudoshin kumite dorostenci (14-15) -57kg
Vitoň Václav SK Jiskra Domažlice kumite st. žáci -60kg
Vítů Valentina Karate České Budějovice kumite ml. žákyně (7-9) -30kg
Vlček Jaroslav SKK Shotokan Liberec kumite junioři (16-17) -76kg,kata junioři (16-17)
Vlčková Radka SKK Shotokan Liberec kumite ml. žákyně (10-11) +35kg,kata ml. žákyně (10-11)
Vobruba Jan Karate Lions Pardubice kumite junioři (16-17) -76kg,kumite junioři (16-17) -68kg
Vohralík Slavoj TJ Sokol Stěžery kumite dorostenci (14-15) -70kg
Vojáčková Linda KK Lichnice kumite ml. žákyně (7-9) -30kg,kata ml. žákyně (7-9)
Vojtáš Kristián SVČ Domeček Brno kata st. žáci (12-13)
Vokáč Jan SK Jihlava kata ml. žáci (10-11)
Vokatá Anna SKP Karate Písek kumite st. žákyně -42kg
Voldřich Martin Karate České Budějovice kumite dorostenci (14-15) -63kg
Voldřich Michal Budó škola KK Písek kumite ml. žáci (10-11) -30kg
Vondrášek Michal SKP Karate Písek kumite st. žáci -45kg
Vondrů Viktorie Fight Club České Budějovice kumite st. žákyně +50kg
Vrba Adam Kabu Praha kumite st. žáci -52kg
Vrba Jiří Champions Team kumite ml. žáci (7-9) -27kg,kumite ml. žáci (7-9) -32kg
Vyhlídal Dan Sokol Nymburk kumite dorostenci (14-15) +70kg
Výlet Dominik Karate Klub Kyjov kumite ml. žáci (10-11) +41kg
Výprachtická Anita KCK Team kumite juniorky (16-17) -48kg,kumite juniorky (16-17) -53kg
Vyskočilová Eva TJ Auto Škoda Mladá Boleslav kumite st. žákyně -50kg
Wágnerová Anna Marie SKBU Trutnov kumite dorostenky (14-15) +54kg
Wagnerová Sofie Spartak Hradec Králové kata dorostenky (14-15)
Zadra Adéla Sportovní Klub Nakama Shotokan kata juniorky (16-17)
Zaťko Tomáš Tarokan KK Brno kumite junioři (16-17) -61kg,kata junioři (16-17)
Zdráhalová Alena Karate Klub Chodov kumite st. žákyně -42kg
Zemek Michal KK TJ Krupka kumite st. žáci -60kg
Zídek Filip Kabu Praha kumite ml. žáci (10-11) -41kg,kata ml. žáci (10-11)
Zíková Zuzana SKP Karate Písek kumite st. žákyně +50kg
Zítko Milan Sport Relax kata junioři (16-17)
Znamenáčková Barbora Sport Relax kata dorostenky (14-15)
Zrna Vojtěch Fight Club České Budějovice kumite st. žáci -45kg
Zwilling Šimon Hakuba Karate Ostrava kata ml. žáci (7-9)
Zýka Štěpán Fight Club České Budějovice kumite ml. žáci (10-11) -30kg,kumite ml. žáci (10-11) -35kg,kata ml. žáci (10-11)
Žippaiová Natálie Champions Team kata st. žákyně (12-13)

 Tisk   Zpět