KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Klub: Fight Club České Budějovice

Závody: NP žactva a dorostu 2014 - 2.kolo

Jméno Příjmení/Team Pozice Kategorie Bodů
Fight Club České Budějovice 3 kata team žákyně (7-13) 12
Fight Club České Budějovice 1 kata team žákyně (7-13) 36
Fight Club České Budějovice 1 kata team žáci (7-13) 36
Martin Bednář 5 kumite st. žáci -52kg 6
Mira Bučková 2 kumite ml. žákyně (7-9) -30kg 24
Mira Bučková 3 kata ml. žákyně (7-9) 12
Přemysl Čarek 3 kumite ml. žáci (7-9) +32kg 12
Karolína Čarková 7 kumite dorostenky (14-15) +54kg 3
Jiří Čížek 1 kumite dorostenci (14-15) -57kg 36
Lucie Čondlová 1 kumite st. žákyně -42kg 36
Lucie Čondlová 3 kata st. žákyně (12-13) 12
Simona Eiblová 3 kumite dorostenky (14-15) -54kg 12
Matias Fatka 5 kata ml. žáci (7-9) 6
Matias Fatka 2 kumite ml. žáci (7-9) -27kg 24
Jakub Florek 3 kumite ml. žáci (7-9) -32kg 12
Matěj Frydrych 3 kumite st. žáci -52kg 12
Magdalena Frydrychová 1 kumite ml. žákyně (7-9) -30kg 36
Magdalena Frydrychová 2 kata ml. žákyně (7-9) 24
Lukáš Gruber 2 kumite st. žáci -60kg 24
Natálie Hůrková 3 kumite dorostenky (14-15) -47kg 12
David Klewar 5 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 6
Dominik Kočandrle 1 kumite ml. žáci (10-11) -41kg 36
Dominik Kočandrle 5 kata ml. žáci (10-11) 6
Jan Dominik Kubeš 2 kumite dorostenci (14-15) -63kg 24
Jaromír Lácha 2 kata st. žáci (12-13) 24
Jaromír Lácha 3 kumite st. žáci -45kg 12
Radek Lácha 2 kumite ml. žáci (10-11) +41kg 24
Radek Lefan 3 kumite st. žáci -60kg 12
Kateřina Litvíková 5 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 6
Hana Lüftnerová 7 kumite dorostenky (14-15) +54kg 3
Filip Mach 1 kumite ml. žáci (7-9) -27kg 36
Filip Mach 7 kata ml. žáci (7-9) 3
Aneta Masařová 1 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 36
Michaela Medová 3 kumite ml. žákyně (7-9) -30kg 12
Michaela Medová 1 kata ml. žákyně (7-9) 36
Aneta Metličková 1 kumite st. žákyně -50kg 36
Hana Reitzová 5 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 6
Aneta Růžičková 3 kumite dorostenky (14-15) -54kg 12
Jonáš Rybák 3 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 12
Eliška Rychlá 3 kumite ml. žákyně (10-11) -35kg 12
Ondřej Rychlý 2 kumite ml. žáci (10-11) -41kg 24
Bohumil Snopek 2 kumite ml. žáci (7-9) +32kg 24
Barbora Soukupová 3 kumite ml. žákyně (10-11) +35kg 12
Andrea Stuchlíková 5 kumite ml. žákyně (7-9) -30kg 6
Libor Šimůnek 5 kata st. žáci (12-13) 6
Libor Šimůnek 1 kumite dorostenci (14-15) -52kg 36
Jan Štěrbík 5 kumite ml. žáci (7-9) -32kg 6
Lucie Štroblová 1 kumite st. žákyně +50kg 36
Lucie Štroblová 1 kata st. žákyně (12-13) 36
Marek Švec 5 kumite ml. žáci (10-11) -41kg 6
Ema Tinavská 2 kumite ml. žákyně (7-9) +30kg 24
Ema Tinavská 5 kata ml. žákyně (7-9) 6
Jáchym Tinavský 2 kata ml. žáci (10-11) 24
Jáchym Tinavský 1 kumite ml. žáci (10-11) +41kg 36
Klára Uhlíková 3 kumite st. žákyně +50kg 12
Viktorie Vondrů 3 kumite st. žákyně -42kg 12
Michal Weselovsky 7 kumite ml. žáci (10-11) -35kg 3
Celkem:   1050