KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 35 37 61 33 41 3237
2. Fight Club České Budějovice CZE 22 26 46 41 31 2477
3. SPORT UNION, z. s. CZE 23 18 34 23 11 1739
4. SK Karate Shotokan Liberec CZE 16 7 27 23 25 1314
5. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 9 15 20 13 9 908
6. Karate Panthers Český Krumlov CZE 8 6 12 7 14 740
7. SKP karate Písek CZE 9 8 12 5 6 727
8. Champions team - Chodov CZE 4 3 13 12 7 512
9. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 6 6 14 10 11 499
10. Karate Klub Kyjov CZE 3 7 12 7 3 409
11. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 5 7 15 5 1 374
12. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 10 1 3 2 3 366
13. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 6 4 2 1 5 339
14. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 5 4 4 7 332
15. Karate Vision Praha CZE 5 2 3 3 7 304
16. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 5 5 3 4 302
17. Sport Relax CZE 3 3 5 5 5 249
18. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 4 6 3 4 241
19. BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 10 3 5 239
20. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3 4 4 5 1 231
21. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4 6 9 1 224
22. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 2 2 11 4 201
23. GRYF z.s. CZE 2 4 5 15 199
24. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 8 4 4 194
25. TJ KARATE Praha CZE 5 2 3 1 1 182
26. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 5 8 6 180
27. VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 3 6 1 169
28. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 3 6 3 167
29. Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 6 5 1 163
30. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 4 7 1 137
31. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 3 4 2 1 136
31. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 1 4 4 136
33. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 2 1 9 133
34. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 3 1 124
35. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 2 1 112
36. Red Dragon Team CZE 2 2 2 2 110
37. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 3 3 3 108
38. TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 3 1 100
39. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 2 1 2 3 90
40. Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE 1 1 5 80
41. TJ Karate Libčice CZE 2 3 3 1 70
42. TJ karate Třebíč CZE 1 1 1 63
43. SKK Budo Havířov CZE 2 4 2 61
44. SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 3 60
45. SC Spirit Říčany CZE 2 1 56
46. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 1 54
47. Sokol Nymburk CZE 1 1 3 44
47. USK Slavia Liberec CZE 2 3 44
49. HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 3 41
50. Karate Silesia Opava CZE 1 3 40
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů