KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 30 9 13 5 1 2 1721
2. Karate Vision Praha CZE 11 11 13 6 8 963
3. SPORT UNION, z. s. CZE 17 4 2 820
4. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 7 8 15 6 10 767
5. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 11 11 5 6 693
6. Fight Club České Budějovice CZE 5 10 6 4 2 612
7. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 5 8 11 5 576
8. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 9 6 1 2 476
9. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 7 3 5 5 389
10. Champions team - Chodov CZE 3 6 6 3 1 362
11. postup Sport Relax CZE 1 4 9 11 1 6 338
11. pokles TARO KAN, z.s. CZE 5 3 3 2 1 338
13. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4 6 1 8 4 301
14. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 4 2 3 2 5 288
15. BUDO KAN, z.s. CZE 5 5 4 284
16. SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 3 9 3 1 219
17. SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 1 3 7 1 215
18. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 4 1 2 212
19. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 11 208
20. Warriors Karate CZE 4 1 1 196
21. TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 8 2 2 181
22. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 2 4 2 177
23. TJ KARATE Praha CZE 3 6 5 4 174
24. SKP karate Písek CZE 1 3 4 1 172
25. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 7 7 1 151
26. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 3 2 3 6 143
27. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 1 132
28. KC Dragons Rosice CZE 3 3 2 126
29. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 5 1 116
30. Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 1 2 114
31. GRYF z.s. CZE 2 2 1 105
32. Baník Havířov CZE 1 1 1 1 90
33. SHOBU Academy CZE 1 3 2 78
34. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 1 1 76
35. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 3 3 74
36. Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 2 66
37. Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 2 3 2 64
38. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 60
39. Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 47
40. SK MP CZE 1 1 40
40. Sport Team Scorpions CZE 1 1 40
42. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 39
43. Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 4 1 38
44. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 3 2 28
45. ŠSK karate Karviná CZE 2 24
45. T.J. Sokol I. Smíchov CZE 1 1 24
47. T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 1 1 23
48. Masada Praha CZE 1 16
48. TJ karate Nové Hrady CZE 1 16
50. postup K3 CZE 2 14
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů