KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 19 5 6 2 1 892
2. Karate Vision Praha CZE 9 9 7 5 7 679
3. SPORT UNION, z. s. CZE 13 2 2 540
4. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 6 12 4 10 531
5. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 7 7 2 408
6. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 5 6 2 3 365
7. Fight Club České Budějovice CZE 3 7 2 2 316
8. Champions team - Chodov CZE 3 5 4 3 1 298
9. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 7 1 1 2 228
10. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 5 7 4 227
11. Sport Relax CZE 3 7 7 5 217
12. TARO KAN, z.s. CZE 3 2 3 1 198
13. SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 3 7 3 1 187
14. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 3 1 2 4 177
15. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 2 2 5 160
16. TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 7 1 1 153
17. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 7 144
18. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 3 2 2 6 135
19. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 2 132
19. Warriors Karate CZE 3 1 132
21. SKP karate Písek CZE 1 2 3 1 124
22. BUDO KAN, z.s. CZE 2 3 3 120
23. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 1 3 1 117
24. KC Dragons Rosice CZE 3 2 1 102
25. TJ Karate Praha CZE 2 2 1 2 90
26. GRYF z.s. CZE 2 1 1 89
27. SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 5 67
28. Baník Havířov CZE 1 1 1 66
29. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 2 1 63
30. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 1 60
31. SHOBU Academy CZE 1 2 1 54
32. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 4 48
33. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 36
34. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 31
35. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 3 30
36. Sport Club Flair o.s. CZE 1 2 26
37. postup Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 1 2 24
37. pokles ŠSK karate Karviná CZE 2 24
39. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 20
40. Kamikaze Mladá Boleslav CZE 2 1 18
41. postup K3 CZE 2 14
41. pokles Makoto Karate Klub CZE 2 14
43. KARATE Havířov CZE 1 12
44. Shotokan karate club Louny CZE 1 7
45. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 6
46. postup KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4
46. pokles SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4
48. postup Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 1 3
48. pokles Sokol Pardubice CZE 1 3
50. postup SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Shotokan Cup 2019
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů