KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. Karate České Budějovice CZE 26 11 26 4 3 2106
2. Fight Club České Budějovice CZE 20 9 15 5 2 1533
3. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 21 19 10 6 1 1489
4. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 13 17 25 15 6 1426
5. TARO KAN CZE 12 11 20 9 4 1156
6. Karate Vision Praha CZE 8 12 8 5 6 676
7. SK Budo, TJ Start Havířov CZE 11 11 10 3 650
8. TJ karate Nové Hrady CZE 9 3 7 588
9. SK Karate Shotokan Liberec CZE 7 8 4 10 2 578
10. Sport Relax CZE 7 5 8 560
11. Karate Klub Ústí nad Labem CZE 7 5 8 3 1 550
12. SKR SU Ústí nad Labem CZE 7 8 5 536
13. TJ Karate Praha CZE 4 4 19 6 528
14. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 13 17 5 486
15. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 9 4 6 436
16. Karate Lions Pardubice CZE 9 4 8 4 2 422
17. Slovensko CZE 2 400
18. KARATEDO Němčice CZE 9 4 2 1 380
19. GRYF Liberec CZE 3 3 11 6 1 357
20. Sport Club Flair o.s. CZE 4 3 1 272
21. KC Dragons Rosice CZE 4 1 3 240
21. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 4 4 1 240
23. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 5 3 7 3 1 239
24. NIDOSHINKAN Dojo CZE 5 5 4 236
25. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4 5 2 2 232
26. Sportovní Klub Nakama Shotokan CZE 2 2 2 1 1 205
27. KKD Bruntál CZE 2 1 6 2 180
28. SHOBU Academy CZE 178
28. USK Slavia Liberec CZE 3 1 3 2 178
30. SCM Goju-ryu Brno CZE 3 4 176
31. SK Jiskra Domažlice CZE 3 5 2 1 159
32. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 4 1 1 149
33. Shotokan Sokol Slaný CZE 4 132
34. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 2 1 128
35. postup Hakuba Karate Ostrava CZE 3 3 2 124
35. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 4 1 124
35. pokles Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 2 124
38. Oddíl karate Hlinsko CZE 2 5 104
39. postup Keiko-Ryu Shotokan CZE 1 5 2 98
39. pokles Sokol Nymburk CZE 1 3 2 1 98
41. MDDM Ostrov CZE 2 2 96
42. KK Litvínov CZE 1 1 2 92
43. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3 2 88
44. Kobra Kladno CZE 1 3 1 1 86
45. Ippon KK Rakovník CZE 1 5 2 84
46. Baník Příbram CZE 1 2 3 82
47. Sen-bin Karate Team CZE 1 1 80
48. L. F. CLUB KARATE CZE 2 1 2 74
49. Champions Team CZE 1 1 1 1 72
49. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 72
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů