KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 31 29 48 27 29 2623
2. Fight Club České Budějovice CZE 19 21 35 32 14 1957
3. SK Karate Shotokan Liberec CZE 11 6 19 8 17 852
4. SPORT UNION, z. s. CZE 7 11 15 14 6 767
5. Karate Panthers Český Krumlov CZE 8 6 12 7 11 725
6. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 6 5 13 10 11 475
7. SKP karate Písek CZE 7 4 8 2 3 471
8. Champions team - Chodov CZE 3 2 9 9 4 356
9. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 4 4 10 9 4 342
10. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 4 2 4 7 244
11. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 1 2 1 2 212
12. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 8 4 4 194
13. Karate Klub Kyjov CZE 1 3 5 5 2 166
14. Karate Vision Praha CZE 2 2 2 3 5 160
15. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 5 5 4 140
16. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 1 6 2 129
17. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 1 1 4 124
18. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 3 6 114
19. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 2 1 8 113
20. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 2 1 1 109
21. GRYF z.s. CZE 1 1 2 14 105
22. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 3 4 1 101
23. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 3 6 1 96
24. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 1 2 94
25. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 2 1 2 3 90
26. TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 3 89
27. Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 2 2 72
28. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 1 70
29. TJ karate Třebíč CZE 1 1 1 63
30. SKK Budo Havířov CZE 2 4 2 61
31. TJ KARATE Praha CZE 1 2 1 60
32. BUDO KAN, z.s. CZE 1 3 1 4 58
33. SC Spirit Říčany CZE 2 1 56
34. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 1 54
35. Sport Relax CZE 1 1 2 4 51
36. postup Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 2 2 1 48
36. postup Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 1 48
36. pokles TJ Karate Libčice CZE 1 3 2 48
39. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 1 39
40. VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 1 1 33
41. postup Dojo Okinawa Karate a Kobudo Havlíčkův Brod CZE 4 32
41. pokles Karate Silesia Opava CZE 1 2 32
41. SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 32
44. TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 31
45. Red Dragon Team CZE 1 2 2 29
46. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 1 27
47. USK Slavia Liberec CZE 1 1 20
48. postup HAKUBA Karate Ostrava CZE 3 18
48. pokles SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3 18
50. Shotokan karate club Louny CZE 1 1 16
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů