KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 13 4 6 2 716
2. TJ Karate České Budějovice CZE 5 7 6 2 476
3. SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 5 3 7 1 376
4. SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 8 312
5. Shotokan karate club Louny CZE 4 3 3 1 1 276
6. Champions team z.s. CZE 2 3 5 2 228
7. Karate Vision Praha CZE 4 5 2 190
8. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 6 5 1 164
9. SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 2 1 156
10. TJ KARATE Praha CZE 7 7 2 138
11. KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 3 1 136
12. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 4 1 1 134
13. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 132
14. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3 3 130
15. Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 1 124
16. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 6 2 95
17. TJ TŽ Třinec CZE 2 2 1 82
18. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 2 1 78
19. Karate Polička CZE 2 1 2 74
20. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 2 2 70
21. KARATE Havířov CZE 1 1 64
22. TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 1 3 1 62
23. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 60
24. KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 56
24. Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 3 2 2 56
26. Cobra Ryu Strakonice z.s. CZE 1 1 6 54
27. postup SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 1 52
27. pokles SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2 52
29. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 48
30. VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 2 41
31. postup Sport Club K3 CZE 1 1 36
31. pokles Sport karate shotokan Karlovy Vary, z.s. CZE 1 1 36
33. Sport Team Scorpions z.s. CZE 1 3 34
34. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 32
34. Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 32
36. SKK Budo Havířov CZE 1 3 30
37. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 28
37. TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 28
39. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 23
40. Karate Klub Kyjov CZE 3 18
41. TJ karate Třebíč CZE 1 13
42. Karate Klub Chodov CZE 1 12
43. postup KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 10
43. pokles Škola bojových umění Narama CZE 1 1 10
45. Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 2 8
46. GRYF z.s. CZE 1 7
47. TJ karate Nové Hrady CZE 1 6
48. SK Jihlava CZE 1 4
48. Sportovní klub Samuraj Domažlice CZE 1 4
50. ŠSK karate Karviná CZE 1

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2024 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů