KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 23 14 19 5 5 1630
2. TJ Karate České Budějovice CZE 19 8 12 1 3 4 1180
3. SPORT UNION, z. s. CZE 8 6 11 4 5 678
4. SK Karate Shotokan Liberec CZE 8 5 6 5 7 549
5. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4 9 19 10 414
6. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 4 5 4 2 10 368
7. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 5 5 6 1 2 338
8. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 3 6 1 4 5 290
9. Champions team - Chodov CZE 3 2 6 2 1 284
10. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 5 5 7 2 274
11. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 4 1 6 2 2 257
12. SKP karate Písek CZE 3 2 4 1 2 243
13. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 5 1 2 235
14. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 3 8 5 3 224
15. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 4 9 2 1 216
16. Shotokan karate club Louny CZE 2 2 5 3 5 185
17. Karate Vision Praha CZE 2 2 4 4 3 184
18. Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 1 4 4 171
19. GRYF z.s. CZE 1 1 3 5 4 148
20. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 1 6 3 144
21. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 7 8 1 116
22. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 6 2 3 114
23. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 1 3 5 89
24. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 3 2 85
25. Pardubický svaz karate CZE 2 1 84
26. SKK Budo Havířov CZE 1 3 1 2 81
27. Sport Relax CZE 1 2 2 80
28. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 4 1 76
29. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 2 1 3 72
30. Red Dragon Team CZE 1 2 1 67
31. Karate Klub Chodov CZE 1 1 3 57
32. KC Dragons Rosice CZE 2 1 56
33. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 52
34. TJ KARATE Praha CZE 1 1 2 2 49
35. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 1 2 43
36. BUDO Plzeň z.s. CZE 1 2 1 41
36. Sportovní klub Karate Most CZE 1 1 41
38. USK Slavia Liberec CZE 3 1 3 38
39. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 3 37
40. postup KASR ŽAMBERK CZE 1 36
40. pokles Výběr pardubického kraje CZE 1 36
42. KODOKAI BRNO z.s. CZE 2 2 30
43. Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 1 2 29
44. Baník Havířov CZE 1 24
45. postup NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 1 23
45. pokles Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 1 2 23
47. Karate Polička CZE 1 2 22
48. Way of harmony - Rychnov u Jablonce CZE 1 1 20
49. Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 3 18
50. SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 3 17
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů