KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 38 17 30 18 5 3390
2. SPORT UNION, z. s. CZE 24 14 18 8 1 1443
3. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 22 11 15 3 3 1037
4. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 9 9 20 8 6 905
5. Fight Club České Budějovice CZE 6 10 14 5 5 695
6. Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 13 4 1 2 559
7. Karate Spartak Vrchlabí CZE 4 11 20 7 2 515
8. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8 18 15 1 466
9. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 8 5 9 6 2 448
10. Karate Vision Praha CZE 8 6 4 2 438
11. SKBU Trutnov, z. s. CZE 6 8 10 7 3 435
12. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 7 8 9 8 1 402
13. SKK Budo Havířov CZE 5 6 11 2 2 368
14. TARO KAN, z.s. CZE 5 6 1 1 336
15. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 3 4 5 1 1 245
16. SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 6 4 5 242
17. postup Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 3 4 192
17. pokles SCM Goju-ryu Brno CZE 2 2 2 192
19. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 3 2 3 1 190
20. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 4 4 1 162
21. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 4 2 158
22. TJ Sokol Stěžery CZE 1 5 3 2 1 141
23. TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 5 1 122
24. Oddíl karate Hlinsko CZE 2 1 3 2 114
25. Champions Team CZE 2 1 2 2 112
26. TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 6 4 110
27. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 2 3 101
28. GRYF z.s. CZE 1 5 3 94
29. Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 3 1 82
30. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 3 2 80
31. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 2 2 1 3 1 74
32. KASR ŽAMBERK CZE 1 2 1 1 72
33. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 4 1 52
33. SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 2 52
35. Výběr Královéhradeckého kraje CZE 1 48
36. Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 2 1 46
37. Karate Klub Chodov CZE 1 1 36
37. postup Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 36
37. pokles SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 1 1 36
40. Karate Klub Fudoshin CZE 1 2 32
40. KARATEDO Němčice CZE 2 32
42. Kakutogi Academy CZE 2 1 30
43. USK Slavia Liberec CZE 1 1 28
44. postup Karate Horažďovice CZE 1 24
44. pokles Sport Relax CZE 2 1 24
46. postup Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 20
46. pokles Sokol Nymburk CZE 1 1 20
48. postup SKC Sokol Vamberk CZE 1 16
48. pokles TJ Karate Ždírec nad Doubravou CZE 2 16
50. Kobra Kladno CZE 1 1 14
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů