KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 5. 7. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 28 25 32 13 2 1716
2. Fight Club České Budějovice CZE 14 7 19 7 3 1160
3. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 17 10 21 10 2 666
3. SPORT UNION, z. s. CZE 15 7 4 5 1 666
5. USK Slavia Liberec CZE 8 4 10 7 412
6. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 4 8 8 3 1 295
7. SK Karate Shotokan Liberec CZE 6 6 4 1 286
8. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 6 5 11 3 1 279
9. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 8 1 4 1 274
9. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 5 1 8 3 274
11. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 1 8 10 1 1 246
12. Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 6 4 3 2 236
13. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 4 6 5 1 216
14. Cobra Ryu Strakonice CZE 5 11 3 1 205
15. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 5 1 1 2 204
16. TJ TŽ Třinec CZE 4 7 1 1 200
17. TARO KAN, z.s. CZE 2 4 6 3 188
18. MMA Self Defence - Karate CZE 3 2 2 1 1 177
19. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 4 2 1 2 148
20. Sport Relax CZE 2 3 10 140
21. SKK Budo Havířov CZE 1 4 3 1 132
22. Ippon KK Rakovník CZE 1 5 3 124
23. Shotokan Karate Dó TJ Sadská CZE 3 2 5 1 1 112
24. Baník Havířov CZE 2 3 3 92
25. postup NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 3 88
25. postup SK Jiskra Domažlice CZE 2 3 2 1 88
25. pokles TJ Skvrňany Plzeň CZE 1 1 88
28. Karate Klub Chodov CZE 2 2 1 84
29. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 2 1 80
30. postup SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 3 1 4 1 76
30. pokles SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 3 1 76
32. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 1 2 65
33. TJ karate Nové Hrady CZE 2 2 56
34. Schick Ryu Praha CZE 3 1 1 1 53
35. GRYF z.s. CZE 50
35. Karate Klub Klatovy CZE 1 1 1 4 50
37. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 1 48
38. TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 3 2 2 42
39. KK Litvínov CZE 1 1 40
40. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 1 1 36
41. MDDM Ostrov CZE 1 32
41. TJ Karate Praha CZE 2 1 32
43. postup KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 28
43. pokles KK Odry CZE 1 3 28
45. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 20
45. postup SKBU Trutnov CZE 3 20
45. pokles SKC Louny CZE 2 20
48. Budó škola KK Písek CZE 1 16
49. postup Kusengo Nový Jičín CZE 1 1 12
49. Sokol Dobruška CZE 1 1 12
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2018 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů