KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 26 22 35 17 8 1722
2. Fight Club České Budějovice CZE 25 16 23 16 4 1559
3. SK Karate Shotokan Liberec CZE 7 7 10 4 5 575
3. SPORT UNION, z. s. CZE 5 9 22 12 5 575
5. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 12 5 8 3 3 504
6. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 13 5 6 3 2 323
7. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 6 9 1 262
8. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 2 13 6 3 260
9. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 9 7 2 212
10. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 1 5 3 1 200
11. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 2 2 3 168
12. Karate Vision Praha CZE 2 5 1 2 166
13. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 8 3 1 140
14. TJ TŽ Třinec CZE 3 1 5 2 134
15. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 2 6 112
16. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 2 3 104
17. TARO KAN, z.s. CZE 2 1 3 2 102
18. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 2 1 100
19. Karate Klub Kyjov CZE 4 1 2 1 94
20. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 4 4 3 3 93
21. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 4 1 1 87
22. GRYF z.s. CZE 1 1 2 3 3 86
23. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 6 3 81
24. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 5 2 1 74
25. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 4 3 72
26. Champions team - Chodov CZE 2 1 2 62
27. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 2 1 61
28. Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 3 1 59
29. USK Slavia Liberec CZE 3 3 3 52
30. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 2 2 40
31. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 3 38
32. SKK Budo Havířov CZE 1 1 2 1 35
33. KARATE Havířov CZE 3 2 34
34. TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 32
35. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 4 1 30
36. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 3 2 29
37. Karate klub Spektra Praha CZE 1 1 1 28
37. TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 28
39. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 3 1 27
40. postup Cobra Ryu Strakonice CZE 2 24
40. postup Karate Klub Jeseník o.s. CZE 4 1 24
40. pokles VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 1 24
40. pokles TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 24
44. Narama Plzeň CZE 1 1 22
45. SKP karate Písek CZE 1 1 1 21
46. Karate DDM Český Těšín CZE 2 1 20
47. KARATEDO Němčice CZE 1 1 18
48. postup Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 16
48. pokles Kusengo Nový Jičín CZE 2 1 16
50. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 2 1 15
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů