KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 28 24 29 4 3 1800
2. TJ Karate České Budějovice CZE 28 19 26 18 3 1728
3. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 8 18 8 2 465
4. SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 9 9 4 3 450
5. Karate Spartak Vrchlabí CZE 3 8 9 7 344
6. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 8 10 6 1 303
7. SPORT UNION, z. s. CZE 4 3 7 7 1 295
8. KK Ekonóm Trenčín SVK 7 3 1 252
9. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 5 4 5 2 240
10. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 6 3 1 226
11. TJ Skvrňany Plzeň CZE 2 4 5 3 208
12. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 7 2 5 1 206
13. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 2 4 7 194
14. TARO KAN, z.s. CZE 6 2 3 188
15. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 3 6 4 1 180
16. SKP karate Písek CZE 4 7 2 4 178
17. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 2 7 4 1 168
18. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 3 8 1 152
19. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 3 4 2 144
20. BUDO Plzeň z.s. CZE 1 1 4 5 126
21. Champions team z.s. CZE 2 5 3 3 113
22. Karate Vision Praha CZE 2 2 2 104
23. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 3 5 1 97
24. postup SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 1 2 3 3 92
24. pokles TJ TŽ Třinec CZE 2 4 1 92
26. Cobra Ryu Strakonice CZE 2 2 88
27. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 5 1 86
27. Ukrajina UKR 1 1 1 86
29. postup Arashi Sportsclub HUN 1 1 80
29. pokles Ukrainian Team UKR 1 1 80
31. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 2 78
32. Sen-Bin Karate Team UKR 1 2 2 76
33. KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 5 2 1 73
33. Karate Kachi Nitra SVK 1 1 1 73
35. Katsudo Sabinov SVK 1 1 70
36. Postojna SLO 1 1 68
36. Schick Ryu Praha CZE 1 1 7 2 68
38. postup Ahly Club EGY 1 60
38. postup KK Neretva Mostar BIH 1 60
38. pokles Federation Francophone BEL 1 60
38. pokles Odessa United Team UKR 1 60
42. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 3 2 52
43. postup Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2 1 48
43. postup Karate Institute Halle GER 1 48
43. pokles TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 48
46. Bodaikan Szczecin POL 1 1 46
47. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 1 43
48. SC Banzai Berlin GER 1 1 42
49. KV Sachsen - Anhalt GER 1 1 41
50. LKS Zarzewie Prudnik POL 1 40
Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů