KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 28 19 26 5 4 1732
2. Fight Club České Budějovice CZE 17 16 28 12 8 1424
3. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 21 14 10 4 1 932
4. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 16 15 31 15 7 918
5. SPORT UNION, z. s. CZE 11 9 21 22 5 734
6. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 6 6 20 9 4 415
7. Karate Klub Chodov CZE 2 7 7 6 1 355
8. Oddíl karate Hlinsko CZE 5 8 12 3 332
9. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 5 5 7 5 3 316
10. Champions team z.s. CZE 4 1 10 1 294
11. SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 8 4 2 264
12. Karate Vision Praha CZE 3 4 5 1 253
13. Maďarsko HUN 3 2 2 244
14. MŠK Žiar nad Hronom SVK 5 1 1 1 236
15. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 3 4 2 192
16. Greeve Karate DEN 3 180
16. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 4 3 7 180
18. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 4 7 2 2 167
19. KK Ekonóm Trenčín SVK 4 2 1 1 162
20. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 2 5 1 138
21. Bodaikan Szczecin POL 1 1 2 3 2 134
22. Kumade Łódź POL 2 1 132
23. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5 3 4 1 128
24. Ukrajina UKR 1 2 2 118
25. postup Baník Havířov CZE 3 1 2 3 1 116
25. pokles TJ TŽ Třinec CZE 3 5 3 1 116
27. KKK No-Kači Belgrade SRB 2 108
27. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 4 5 1 108
29. postup KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3 1 1 2 107
29. pokles SKP karate Písek CZE 2 4 4 1 107
31. Black Bull SE HUN 1 2 1 104
32. KKS Tora Legnica POL 1 2 5 4 102
33. Kaizen Central ENG 3 1 1 1 100
33. SKBU Trutnov, z. s. CZE 6 4 2 100
35. KC Podbořany CZE 1 4 3 1 96
36. KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL 1 2 4 88
37. KK Nidan Zawadzkie POL 2 1 1 86
38. Narama Plzeň CZE 1 2 2 2 83
39. postup KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 3 2 82
39. pokles USK Slavia Liberec CZE 2 5 1 82
41. postup CIKA Belgium BEL 1 1 80
41. pokles Katsudo Sabinov SVK 1 1 80
41. Shihan Poprad SVK 1 3 2 80
41. Shikon ENG 1 1 80
45. DDM Bystřice nad Olší CZE 1 5 1 78
46. Slovensko SVK 1 1 1 76
47. Federation Francophone BEL 1 1 1 1 75
48. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 1 1 72
49. Sei Wa Kai Team GER 1 1 3 70
50. KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 4 3 1 65
Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů