KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 23 11 13 8 2 1162
2. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 17 7 7 1 685
3. TJ Karate České Budějovice CZE 10 9 19 5 2 569
4. SK Karate Shotokan Liberec CZE 8 5 10 6 3 474
5. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 10 3 3 3 396
6. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 6 9 4 3 344
7. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 5 15 6 2 302
8. GRYF z.s. CZE 3 1 11 2 2 283
9. Budó škola KK Písek CZE 6 3 5 9 2 242
10. SPORT UNION, z. s. CZE 3 5 5 2 3 220
11. SKK Budo Havířov CZE 2 4 4 6 210
12. Shotokan karate club Louny CZE 3 1 7 5 1 201
13. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4 5 5 1 172
13. SKP karate Písek CZE 1 5 3 172
15. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 3 3 1 1 158
16. Baník Havířov CZE 4 4 7 148
17. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 3 2 3 144
18. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 2 2 1 140
19. postup Cobra Ryu Strakonice CZE 4 3 3 1 130
19. pokles SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 10 3 130
21. KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 3 2 1 121
22. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2 5 1 113
23. USK Slavia Liberec CZE 4 8 4 1 111
24. TJ karate Třebíč CZE 4 5 1 106
25. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 5 105
26. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 2 92
27. SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2 3 1 85
28. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 1 1 78
29. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 3 1 3 72
30. Sportovní klub Karate Most CZE 2 1 2 64
31. postup KC Podbořany CZE 1 1 3 1 58
31. pokles KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 5 1 58
33. TARO KAN, z.s. CZE 2 56
34. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 2 2 54
35. Ippon KK Rakovník CZE 2 3 1 1 53
36. Kobra Kladno CZE 1 1 1 52
37. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 3 48
37. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 1 48
39. postup Karate Klub Klatovy CZE 1 1 1 46
39. pokles TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 2 1 1 46
41. TJ KARATE Praha CZE 1 4 1 42
42. postup Karate Klub Chodov CZE 1 1 40
42. pokles TJ TŽ Třinec CZE 1 1 2 40
44. postup Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 4 36
44. pokles ŠSK karate Karviná CZE 3 2 36
46. Champions team z.s. CZE 1 1 30
46. KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2 1 30
48. ASK Tatra Kopřivnice CZE 2 1 28
49. Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 1 26
50. Karate Klub Kyjov CZE 2 1 24
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů