KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 24 13 14 8 3 1327
2. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 20 7 10 2 785
3. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 13 15 24 16 3 782
4. TJ Karate České Budějovice CZE 12 10 23 6 2 677
5. SK Karate Shotokan Liberec CZE 9 5 12 7 4 577
6. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 11 4 3 3 460
7. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 5 8 18 6 2 362
8. GRYF z.s. CZE 3 1 11 2 3 288
9. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 6 4 3 1 280
10. SPORT UNION, z. s. CZE 4 5 5 3 4 259
11. Budó škola KK Písek CZE 6 3 5 10 2 248
12. SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 3 11 5 212
13. SKK Budo Havířov CZE 2 4 4 6 210
14. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4 7 5 1 204
15. Shotokan karate club Louny CZE 3 1 7 5 1 201
16. SKP karate Písek CZE 1 6 3 188
17. postup SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 2 12 1 1 179
17. pokles USK Slavia Liberec CZE 1 5 10 4 1 179
19. postup Baník Havířov CZE 5 4 7 1 174
19. pokles SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 4 3 1 1 174
21. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 3 6 5 168
22. Cobra Ryu Strakonice CZE 5 3 4 1 154
23. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 3 3 3 152
24. TJ karate Třebíč CZE 1 4 5 3 144
25. Ukrainian Team UKR 2 2 1 130
26. KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 1 1 3 2 1 121
27. Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 2 3 120
27. KKS Tora Legnica POL 3 1 6 120
29. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 6 5 113
30. Wado SE HUN 2 108
31. KK Ekonóm Trenčín SVK 1 2 1 1 106
32. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 2 92
33. Sen-Bin Karate Team UKR 1 2 2 88
34. SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2 3 1 85
35. Arashi Sportsclub HUN 2 2 80
36. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 1 1 78
37. Ukrajina UKR 3 2 72
38. Bodaikan Szczecin POL 1 1 1 2 68
39. Laugaricio Trenčín SVK 1 1 1 2 1 64
39. Sportovní klub Karate Most CZE 2 1 2 64
39. ŠSK karate Karviná CZE 1 3 3 64
42. Karate Klub Klatovy CZE 1 1 1 1 62
42. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 1 6 1 62
44. postup KK ABC Komárno SVK 1 60
44. postup KASR ŽAMBERK CZE 3 2 3 60
44. pokles KK Samobor Anindol CRO 1 60
44. pokles Salaspils Karate Club LAT 1 1 60
44. pokles Siberian Karate League RUS 1 60
49. KC Podbořany CZE 1 1 3 1 58
50. TARO KAN, z.s. CZE 2 56
Stránka: 1/4
1 |  2 |  3 |  4

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů