KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 18 16 23 17 11 1188
2. Fight Club České Budějovice CZE 16 17 14 7 9 1034
3. SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 9 9 26 5 5 728
4. SKK Budo Havířov CZE 6 5 16 11 3 515
5. SKP karate Písek CZE 8 5 7 8 1 461
6. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 6 7 17 9 5 443
7. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 8 5 6 5 1 376
8. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 9 8 9 3 371
9. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 5 4 10 4 3 313
10. SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 2 4 9 10 307
11. Chile CHL 1 300
12. KK Farmex Nitra SVK 7 2 5 1 294
12. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 6 4 7 4 2 294
14. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 5 2 4 6 2 281
15. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 6 7 9 4 274
16. GRYF z.s. CZE 2 3 6 4 4 232
17. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 3 4 7 9 6 224
18. BUDO Plzeň z.s. CZE 6 2 1 217
19. Venezuela VEN 1 200
20. Shotokan karate club Louny CZE 3 3 3 4 1 198
21. Ukrajina UKR 2 2 2 1 1 197
22. Maďarsko HUN 1 1 7 1 193
23. Harasuto Karate Klub POL 1 3 2 192
24. Ukrainian Team UKR 1 1 3 4 2 191
25. ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK 3 1 3 2 180
26. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 3 2 1 168
27. Karate Kachi Nitra SVK 2 1 3 2 1 167
28. postup Ekvádor ECU 1 1 150
28. pokles USA USA 1 1 150
30. postup Federation Francophone BEL 1 1 2 1 146
30. pokles Soyuz Kaliningrad RUS 3 1 3 3 146
32. SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 8 6 4 126
33. KAI SEI HUN 2 1 2 124
34. KK Topoľčany SVK 1 5 1 122
35. KS Olimp Łódź POL 1 1 1 1 119
36. Sen-Bin Karate Team UKR 2 2 1 1 118
37. Chorvatsko CRO 1 1 2 112
38. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 2 1 2 2 111
39. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 5 1 3 109
40. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 2 6 3 104
41. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 5 4 6 103
42. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 2 1 102
43. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 8 1 100
43. Lotyšsko LAT 1 1 2 100
45. TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 1 2 1 4 2 98
46. Sei Wa Kai Team GER 2 2 3 1 97
47. Katsudo Sabinov SVK 2 1 2 96
47. KK Shobuken Łódź POL 3 96
49. SK Trial CZE 3 4 1 1 95
50. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 4 2 1 94
Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů