KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. SPORT UNION, z. s. CZE 21 12 27 12 14 1294
2. TJ Karate České Budějovice CZE 6 14 29 27 16 939
3. Fight Club České Budějovice CZE 10 13 18 10 4 881
4. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 8 6 15 4 2 472
5. SKP karate Písek CZE 9 7 4 5 1 466
6. SKK Budo Havířov CZE 3 5 18 9 432
7. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 12 4 3 396
8. SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 4 11 9 5 382
9. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 7 3 10 2 3 327
10. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 8 2 7 312
11. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 9 6 9 4 300
12. TJ karate Třebíč CZE 5 4 4 256
13. Ukrainian Team UKR 2 2 1 3 1 255
14. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 9 11 1 253
15. Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 3 6 4 1 193
16. Oddíl karate Hlinsko CZE 4 2 2 2 1 175
17. Ukrajina UKR 2 1 1 1 174
18. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5 6 4 1 171
19. Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 4 7 2 150
20. USK Slavia Liberec CZE 2 2 4 7 1 147
21. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 1 6 6 1 145
22. ŠKP Oddiel Karate Čadca SVK 5 1 1 144
23. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 2 1 5 3 121
23. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 3 3 2 2 121
25. Lotyšsko LAT 1 1 1 120
26. SKBU Trutnov, z. s. CZE 8 7 1 116
27. KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL 2 1 4 2 104
28. Sportovní klub Karate Most CZE 1 2 1 3 2 103
29. GRYF z.s. CZE 1 1 2 4 1 101
30. Baltijas Karate Club LAT 2 2 96
31. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 2 4 2 4 92
32. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 1 2 3 91
33. postup Al-Arabi Sporting Club KUW 1 1 80
33. postup Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 4 80
33. pokles SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 1 3 3 80
33. pokles SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 3 80
37. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 4 2 1 79
38. TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 3 2 2 78
39. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 2 2 2 1 72
40. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 3 2 1 1 71
41. TARO KAN, z.s. CZE 2 1 5 68
42. PCMA Union UKR 1 1 1 66
43. ŠŠK Bratislava SVK 1 1 65
44. Maďarsko HUN 1 1 64
44. KASR ŽAMBERK CZE 1 4 2 2 64
46. postup Arey Lviv UKR 1 1 60
46. postup KK Spartak Myjava SVK 1 2 1 60
46. postup KS Olimp Łódź POL 1 60
46. pokles Kumade Topoľčany SVK 1 60
46. postup ERIS-N RUS 1 60
Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů