KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 23 13 9 6 2 1113
2. Fight Club České Budějovice CZE 18 10 6 1 996
3. TJ Karate České Budějovice CZE 8 8 9 3 640
4. TJ KARATE Praha CZE 3 9 24 18 594
5. Baník Havířov CZE 7 5 5 1 352
6. SPORT UNION, z. s. CZE 7 3 4 2 348
7. Karate Klub Chodov CZE 4 5 3 1 232
8. postup Karate Vision Praha CZE 2 6 3 2 151
9. pokles Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3 5 1 124
10. pokles SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 6 4 118
11. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 2 1 88
12. Karate klub Odry, z.s. CZE 1 4 3 2 82
13. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 2 4 2 81
14. USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 60
15. SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 3 1 59
16. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 2 56
17. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 1 52
18. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 1 46
19. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 1 41
20. postup Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 1 40
20. postup L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 40
20. pokles TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 4 1 40
20. pokles Česká republika CZE 1 40
24. postup KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 36
24. pokles KK Litvínov CZE 1 2 36
24. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 36
27. postup Karate Polička CZE 2 1 2 34
27. pokles SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 3 1 34
29. TJ Karate Libčice CZE 1 1 32
30. TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 3 26
31. KARATE Havířov CZE 1 1 24
31. SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 24
31. postup ŠSK karate Karviná CZE 1 1 24
31. pokles Tsunami Prachatice CZE 1 1 24
35. postup SHOBU Academy CZE 1 1 20
35. pokles Shotokan karate club Louny CZE 1 1 1 20
35. Sokol Nymburk CZE 1 1 20
38. TJ karate Nové Hrady CZE 2 18
39. VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 16
39. MSK Sokol Vysoké Mýto CZE 1 16
39. Kobra Kladno CZE 1 16
39. Schick Ryu Praha CZE 1 16
43. SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 13
44. postup Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 12
44. pokles Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 12
44. Makoto Karate Klub CZE 2 12
44. postup Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 2 12
48. postup Atara Ostrava CZE 1 8
48. postup Champions team z.s. CZE 1 8
48. pokles Chotěboř CZE 1 8
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů