KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 27 18 21 7 3 1646
2. Fight Club České Budějovice CZE 20 8 13 6 1 1043
3. SPORT UNION, z. s. CZE 8 5 13 3 1 390
4. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 6 9 8 4 364
5. Baník Havířov CZE 7 6 9 1 347
6. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 9 5 5 1 296
7. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 4 4 11 4 2 288
8. ŠSK karate Karviná CZE 1 4 13 5 1 258
9. Karate Vision Praha CZE 3 3 2 1 1 208
10. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 1 7 2 176
11. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 3 4 3 1 152
12. SKK Budo Havířov CZE 2 2 2 1 134
13. ASK Tatra Kopřivnice CZE 4 1 1 1 124
14. Karate klub Odry, z.s. CZE 1 10 5 3 120
15. TJ KARATE Praha CZE 3 2 7 2 119
16. MSKA VUT Brno CZE 1 3 3 3 112
16. SK Karate Shotokan Liberec CZE 1 3 1 2 112
18. SK Jiskra Domažlice CZE 3 2 1 92
19. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 3 84
20. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 2 83
21. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 4 4 64
22. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 1 2 2 54
23. postup Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 5 2 52
23. pokles Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 52
25. Schick Ryu Praha CZE 1 2 2 3 1 50
25. pokles Sokol Nymburk CZE 2 1 2 1 50
27. pokles GRYF z.s. CZE 2 48
27. pokles KC Žatec CZE 1 3 1 48
29. pokles TJ karate Třebíč CZE 1 1 1 46
30. pokles KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 1 44
30. SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2 2 44
30. pokles TJ TŽ Třinec CZE 1 4 44
33. pokles Jukl Karate Team CZE 1 1 4 1 42
34. pokles Česká republika CZE 1 40
35. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 2 38
36. TARO KAN, z.s. CZE 1 1 1 36
37. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 1 2 34
38. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 2 2 32
39. Kobra Kladno CZE 1 1 30
40. CZE 1 1 1 28
40. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 1 28
42. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 2 24
42. MMA Self Defence - Karate CZE 1 1 24
42. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 2 24
42. KS Shindo Cieszyn CZE 1 2 24
42. postup Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 24
47. KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 1 1 1 21
47. pokles TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 2 2 21
49. pokles USK Slavia Liberec CZE 1 1 1 20
50. pokles Karate Klub Chodov CZE 2 1 19
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů