KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 24 29 48 36 8 2056
2. TJ Karate České Budějovice CZE 9 5 14 9 5 653
3. SKP karate Písek CZE 9 5 15 1 524
4. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 13 6 4 4 502
5. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 6 5 7 2 1 363
6. SK Karate Shotokan Liberec CZE 6 4 6 9 4 350
7. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 2 7 2 284
8. KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 2 3 9 3 2 271
9. Ukrainian Team UKR 1 2 3 1 1 215
10. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 4 4 4 194
11. Sen-Bin Karate Team UKR 2 2 2 2 4 176
12. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 3 2 5 4 168
13. Shihan Poprad SVK 2 1 4 1 166
14. Ukrajina UKR 2 1 2 1 165
15. SKK Budo Havířov CZE 2 2 4 3 3 158
16. ŠŠK Prievidza SVK 2 2 116
17. Karate Kachi Nitra SVK 1 1 1 90
18. Rapid Bratislava SVK 1 1 1 88
19. Kumade Topoľčany SVK 1 1 84
20. Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 4 2 80
21. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 2 2 1 65
22. KK Ekonóm Trenčín SVK 2 1 64
23. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 1 1 60
23. SK Karate Olomouc z.s. CZE 3 2 60
25. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 2 1 1 52
26. KK DRAP Partizánske SVK 1 1 50
27. postup Karate Klub Zvolen SVK 1 1 48
27. pokles Red Dragon Team CZE 1 1 1 48
27. KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL 1 3 48
27. Salaspils Karate Club LAT 1 1 48
31. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 1 1 44
32. postup Karate DDM Český Těšín CZE 1 2 2 42
32. pokles Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 2 42
34. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 1 40
35. postup Budo Sportskarate Holstebro DEN 1 36
35. pokles Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 2 1 36
35. pokles WKSA Budokan Wroclaw POL 1 36
38. Slovensko SVK 2 32
39. GRYF z.s. CZE 2 1 28
40. MŠK Žiar nad Hronom SVK 1 1 25
41. postup Arkádia Galanta SVK 1 24
41. postup Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 24
41. pokles Karate Černošice CZE 1 1 24
41. LKS Zarzewie Prudnik POL 2 24
41. pokles Okinawa team UKR 1 24
41. pokles Slovšport Trnava SVK 1 24
47. ASK Tatra Kopřivnice CZE 1 2 1 23
48. postup Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 16
48. postup Katsudo Sabinov SVK 1 16
48. pokles KK Stará Turá SVK 1 16
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Mistrovství ČR 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů