KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 15 11 22 25 7 1088
2. TJ Karate České Budějovice CZE 6 11 18 11 2 762
3. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 8 7 8 7 3 506
4. SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5 9 5 4 329
5. SKP karate Písek CZE 2 6 7 2 1 258
6. Karate Klub Klatovy CZE 5 192
7. KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 2 3 2 168
8. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 4 3 1 1 165
9. Red Dragon Team CZE 2 1 4 2 144
10. SKK Budo Havířov CZE 2 1 2 4 138
11. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 3 1 134
12. USK Slavia Liberec CZE 2 2 3 2 129
13. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 3 2 1 124
14. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 2 2 1 105
15. SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 3 1 104
16. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 3 4 1 98
16. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 3 1 98
18. Budó škola KK Písek CZE 2 2 1 92
19. Champions team z.s. CZE 1 1 2 1 84
20. Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 2 1 1 82
21. postup Karate Klub Chodov CZE 4 4 80
21. pokles SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 1 2 1 80
23. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 3 1 64
24. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 3 58
25. SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 4 2 56
26. KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 52
26. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 52
28. KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 2 50
29. TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 30
30. Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 1 26
31. TJ Karate Boršov nad Vltavou CZE 1 24
32. SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 2 22
32. TJ karate Nové Hrady CZE 1 1 22
34. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 20
34. TJ karate Třebíč CZE 1 2 20
36. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 16
36. Shotokan karate club Louny CZE 1 16
38. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 12
38. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 12
40. KARATE Havířov CZE 1 1 11
41. Fudoshin Žulová CZE 1 8
41. Gojukan Praha CZE 1 8
43. Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 6
43. Tatran Prachatice CZE 1 6
45. postup GRYF z.s. CZE 1 4
45. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 4
45. Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 1 4
45. pokles SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 4
49. KASR ŽAMBERK CZE 1 3
50. postup Kosmas Team CZE 1 2
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů