KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 16 12 23 25 7 1184
2. TJ Karate České Budějovice CZE 6 12 19 11 2 822
3. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 11 11 13 10 5 694
4. SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 5 10 5 4 349
5. SKP karate Písek CZE 2 7 7 3 1 284
6. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 4 5 7 1 1 261
7. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 4 5 5 1 230
8. Karate Klub Klatovy CZE 6 216
9. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 4 4 2 1 173
10. KARATE PANTHERS ČESKÝ KRUMLOV CZE 2 3 2 168
11. Ukrajina UKR 1 1 3 2 160
12. SKK Budo Havířov CZE 2 2 2 4 154
13. SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 3 1 4 3 152
14. Red Dragon Team CZE 2 1 4 2 144
15. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 4 4 1 138
16. USK Slavia Liberec CZE 2 2 4 2 137
17. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 2 1 3 1 134
18. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 3 3 1 128
19. Sen-Bin Karate Team UKR 2 5 3 1 118
20. SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 1 1 3 1 104
21. Budó škola KK Písek CZE 2 2 2 96
22. Ukrainian Team UKR 1 2 2 90
23. postup KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 6 1 88
23. pokles KK Goju ryu Shuseikan Scinawa POL 3 1 88
25. Champions team z.s. CZE 1 1 2 1 84
26. Sportovní klub karate Chvatěruby, z.s. CZE 2 1 1 82
27. Karate Klub Chodov CZE 4 4 80
27. postup Katsudo Sabinov SVK 1 1 80
27. pokles SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 1 4 2 80
30. postup KK Spartak Myjava SVK 1 1 3 72
30. pokles SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 1 1 72
32. Team Lviv UKR 1 1 1 70
33. KS Olimp Łódź POL 1 1 65
34. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 4 62
35. WKSA Budokan Wroclaw POL 2 60
36. KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 2 52
37. KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 2 50
38. KK Shihan Poprad SVK 1 1 1 48
39. MŠK Žiar nad Hronom SVK 1 1 44
40. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 1 40
40. KEN Budo Heiligenstadt GER 1 40
42. postup Karateschule Martial Arts SUI 1 36
42. Central Poprad SVK 1 2 36
42. pokles Legend UKR 1 36
42. pokles Salaspils Karate Club LAT 1 36
42. SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 1 1 36
47. TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 30
48. Bodaikan Szczecin POL 1 2 28
49. Cobra Ryu Strakonice CZE 2 1 1 26
50. postup ŠŠK Prievidza SVK 1 24
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Grand Prix Hradec Králové 2022
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů