KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 27 13 25 9 5 1649
2. TJ Karate České Budějovice CZE 13 17 21 8 7 1220
3. SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 10 14 17 9 2 842
4. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 12 6 11 9 1 601
5. SK Karate Shotokan Liberec CZE 7 3 9 4 1 495
6. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 4 1 9 6 6 255
7. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 3 7 3 4 1 248
8. Karate Vision Praha CZE 4 3 6 2 246
9. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 5 6 4 240
10. Champions team z.s. CZE 1 4 6 1 1 232
11. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 4 2 4 4 1 209
12. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 2 5 1 1 185
13. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 3 4 4 152
14. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 5 2 5 132
15. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 3 1 2 2 114
16. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 1 4 3 1 113
17. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 3 2 1 107
18. postup Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 3 1 1 1 104
18. pokles TARO KAN, z.s. CZE 3 3 2 104
20. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 2 2 2 100
21. SKP karate Písek CZE 1 1 2 1 94
22. GRYF z.s. CZE 1 4 2 88
23. Česká republika CZE 1 3 1 2 84
24. USK Slavia Liberec CZE 1 6 2 3 82
25. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 2 2 1 1 79
26. postup Cobra Ryu Strakonice CZE 2 2 2 76
26. pokles Schick Ryu Praha CZE 2 3 2 76
28. Sen-Bin Karate Team CZE 1 1 68
29. TJ Horní Měcholupy, oddíl karate CZE 1 1 1 3 62
30. Karatedo Němčice CZE 2 60
30. VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 5 60
32. SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 1 1 2 56
33. Karate Polička CZE 2 2 44
34. postup Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 1 40
34. KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 1 3 40
34. pokles Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 3 1 40
37. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 1 38
38. postup BUDO KAN, z.s. CZE 1 2 28
38. pokles Karate klub Odry, z.s. CZE 1 2 28
38. pokles TJ Baník Příbram - Karate CZE 3 28
41. TJ TŽ Třinec CZE 2 2 26
42. KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 2 2 24
43. TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 3 22
44. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 1 21
45. Karate Horažďovice CZE 1 1 20
46. Sokol karate Tišnov CZE 1 16
47. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 1 15
48. postup Karate Klub Chodov CZE 2 14
48. pokles Karate Lions Pardubice CZE 2 1 14
48. pokles KC Žatec CZE 1 2 14
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP SKIF 2022-2023 - 3.kolo (Novoroční turnaj)
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů