KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 1 2 108
2. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 6 7 2 1 106
3. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 3 2 5 76
4. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 1 3 74
5. SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 2 2 2 66
6. SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 4 64
7. Karate klub Prievidza-FKŠ SVK 1 1 60
8. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 4 1 1 43
9. PKK Pleszew POL 1 36
9. SKIF Ireland IRE 1 1 36
11. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 3 32
12. SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 3 21
13. postup Bushido Waltershausen GER 1 1 20
13. postup Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 20
13. pokles SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 20
16. pokles KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 18
16. Katsudo Sabinov SVK 1 18
16. pokles KC Podbořany CZE 1 1 1 18
16. pokles USK Slavia Liberec CZE 1 2 1 18
20. pokles Budó škola KK Písek CZE 1 3 1 16
20. postup Sport Relax CZE 1 1 16
22. pokles KK Farmex Nitra SVK 1 12
22. postup KK Nedelišće CRO 1 12
22. pokles KK Torashiro Nitra SVK 1 12
22. pokles SKK Budo Havířov CZE 1 12
26. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 1 1 10
26. pokles TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 10
28. postup Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
28. Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 2 8
28. postup Nippon Ludgeřovice CZE 1 8
28. pokles SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
28. pokles WKSA Budokan Wroclaw POL 1 8
33. pokles Masada Praha CZE 1 1 7
33. pokles TJ TŽ Třinec CZE 1 1 7
35. postup KK Samobor Anindol CRO 1 6
35. postup KK Taiyo Kolárovo SVK 1 6
35. pokles KS Ronin POL 1 6
35. pokles Rawicki klub karate Surem POL 1 6
35. pokles TARO KAN, z.s. CZE 1 6
40. pokles KKS Tora Legnica POL 1 4
40. postup Narama Plzeň CZE 1 4
40. postup Sokol Blatná CZE 2 4
40. pokles TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
40. pokles TJ Růže Lomnice CZE 1 4
40. pokles VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
46. postup Bushido Strakonice CZE 1 3
46. pokles KS Shindo Cieszyn POL 1 3
46. pokles Stowarzyszenie Sportowe Yamabushi Bydgoszcz POL 1 3
49. postup Ned Hockey Nymburk CZE 2 2
49. pokles SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 2
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Novoroční turnaj SKIF 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů