KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 7 1 2 108
2. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 3 6 7 2 1 106
3. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 3 2 5 76
4. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 4 1 3 74
5. SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 2 2 2 66
6. SPORT UNION, z. s. CZE 2 2 4 64
7. Karate klub Prievidza-FKŠ SVK 1 1 60
8. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 1 4 1 1 43
9. KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 1 40
10. PKK Pleszew POL 1 36
10. SKIF Ireland IRE 1 1 36
12. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 2 3 32
13. SK Karate Shotokan Liberec CZE 4 3 21
14. postup Bushido Waltershausen GER 1 1 20
14. Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 20
14. pokles SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 20
17. postup KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 1 18
17. postup Katsudo Sabinov SVK 1 18
17. KC Podbořany CZE 1 1 1 18
17. pokles USK Slavia Liberec CZE 1 2 1 18
21. Budó škola KK Písek CZE 1 3 1 16
21. SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 16
23. KK Farmex Nitra SVK 1 12
23. postup KK Nedelišće CRO 1 12
23. KK Torashiro Nitra SVK 1 12
23. pokles SKK Budo Havířov CZE 1 12
27. postup SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 1 1 10
27. pokles TJ Baník Příbram - Karate CZE 1 1 10
29. postup Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
29. pokles KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE 1 8
29. postup Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 2 8
29. postup Nippon Ludgeřovice CZE 1 8
29. pokles SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 8
29. pokles ŠSK karate Karviná CZE 1 8
29. pokles WKSA Budokan Wroclaw POL 1 8
36. Masada Praha CZE 1 1 7
36. TJ TŽ Třinec CZE 1 1 7
38. postup KK Samobor Anindol CRO 1 6
38. pokles KK Taiyo Kolárovo SVK 1 6
38. pokles KS Ronin POL 1 6
38. Rawicki klub karate Surem POL 1 6
38. TARO KAN, z.s. CZE 1 6
43. KKS Tora Legnica POL 1 4
43. postup Narama Plzeň CZE 1 4
43. postup Sokol Blatná CZE 2 4
43. pokles TJ Karate České Budějovice CZE 1 4
43. pokles TJ Růže Lomnice CZE 1 4
43. pokles VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4
49. postup Bushido Strakonice CZE 1 3
49. pokles KS Shindo Cieszyn POL 1 3
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů