KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 22 15 10 3 3 1253
2. TJ Karate České Budějovice CZE 15 7 8 12 6 804
3. SPORT UNION, z. s. CZE 7 2 10 8 2 463
4. SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 3 14 3 6 386
5. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 2 6 12 11 3 355
6. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 9 5 1 1 332
7. Budó škola KK Písek CZE 7 2 4 3 1 316
8. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 3 6 7 8 1 306
9. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 3 3 5 5 1 206
10. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 7 8 202
11. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4 3 3 4 198
12. USK Slavia Liberec CZE 2 3 5 4 1 191
13. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 3 10 1 179
14. TJ KARATE Praha CZE 3 3 5 1 1 130
15. SKK Budo Havířov CZE 1 1 7 2 1 126
16. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 2 3 1 1 120
17. postup GRYF z.s. CZE 8 4 2 113
18. pokles SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 2 2 3 3 1 112
19. pokles Karate Vision Praha CZE 1 1 4 1 104
20. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 2 1 1 3 88
21. Česká republika CZE 2 1 1 1 85
22. Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 2 3 2 2 82
23. postup Karate Klub Ústí nad Labem CZE 1 1 4 72
23. Oddíl karate Hlinsko CZE 1 3 1 1 72
23. pokles SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 3 2 72
26. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 3 1 71
27. SK Jiskra Domažlice CZE 2 1 1 2 70
28. ŠSK karate Karviná CZE 1 4 4 67
29. TJ TŽ Třinec CZE 1 4 2 1 63
30. postup Baník Havířov CZE 2 2 1 1 60
30. pokles Red Dragon Team CZE 2 1 60
32. postup SK Karate Český Krumlov z.s. CZE 2 1 54
33. pokles KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 2 1 52
34. Ippon KK Rakovník CZE 2 3 1 1 51
34. pokles SKP karate Písek CZE 1 1 4 1 51
36. pokles SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 1 45
37. SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 1 1 44
37. pokles TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1 2 44
39. pokles TJ Bižuterie, o.s., oddíl KABU Jablonec CZE 2 2 3 41
40. pokles Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 1 38
41. postup Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 1 36
41. pokles KASR ŽAMBERK CZE 1 36
41. pokles TARO KAN, z.s. CZE 2 1 36
44. pokles Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 1 1 33
45. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 32
45. pokles Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 32
45. pokles KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 1 32
48. pokles KC Žatec CZE 1 2 30
49. pokles SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 1 2 1 26
50. Karate klub Odry, z.s. CZE 1 1 1 24
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů