KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 14 9 10 4 1 811
2. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 16 7 8 2 711
3. Fight Club České Budějovice CZE 9 9 10 2 3 650
4. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 8 5 5 1 402
5. Karate Vision Praha CZE 7 3 3 348
6. GRYF z.s. CZE 7 2 4 4 340
7. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 3 7 11 1 1 316
8. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 5 1 1 306
9. SPORT UNION, z. s. CZE 4 4 1 3 216
10. Česká republika CZE 2 1 1 1 209
11. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 4 3 3 1 1 192
12. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 4 4 6 3 181
13. SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 2 1 2 176
14. postup Shotokan karate club Louny CZE 2 2 4 1 133
15. pokles SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 1 3 1 128
16. pokles USK Slavia Liberec CZE 1 2 5 2 122
16. pokles TJ KARATE Praha CZE 2 3 5 3 122
18. pokles Cobra Ryu Strakonice CZE 2 2 3 1 120
19. pokles Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 5 3 108
20. pokles Karate Silesia Opava CZE 2 1 2 1 98
21. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 2 3 1 90
22. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 1 4 3 88
23. postup Champions team z.s. CZE 1 4 2 80
23. postup Karate Klub Klatovy CZE 2 3 4 80
23. KK Kladno CZE 1 4 3 2 80
23. pokles Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 2 4 1 80
23. pokles TJ karate Nové Hrady CZE 2 2 2 80
28. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 1 1 1 1 72
29. VSK VŠB TU Ostrava CZE 2 1 68
29. Budó škola KK Písek CZE 2 3 68
31. postup Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 2 2 1 60
31. postup Ippon KK Rakovník CZE 2 1 1 60
31. pokles SK Slavia Orlová CZE 3 2 60
34. KARATE Havířov CZE 1 3 1 55
35. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 1 52
36. ŠSK karate Karviná CZE 1 1 1 48
37. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3 1 46
38. postup Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 40
38. pokles SKK Budo Havířov CZE 1 3 40
40. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 2 38
40. SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 2 38
42. Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 2 36
43. SK SHOTOKAN NERATOVICE, z.s. CZE 2 2 34
44. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 3 32
44. SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 1 32
46. Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 2 28
47. Karate Klub Chodov CZE 1 24
47. Sokol Nymburk CZE 1 1 24
47. TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 24
50. Kobra Kladno CZE 1 2 22
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2020 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů