KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. TJ Karate České Budějovice CZE 23 7 7 3 1 1176
2. KARATEDO Němčice CZE 11 4 7 508
3. Karate Vision Praha CZE 3 3 9 4 420
4. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 6 13 12 1 418
5. TARO KAN, z.s. CZE 1 7 13 2 342
6. Baník Havířov CZE 10 1 1 2 324
7. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 5 5 3 1 1 322
8. SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 6 4 6 316
9. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 5 4 3 1 310
10. Fight Club České Budějovice CZE 6 4 4 300
11. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 6 6 236
12. SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 2 3 3 1 214
13. Česká republika CZE 2 1 3 3 151
14. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 4 1 130
15. USK Slavia Liberec CZE 4 1 2 1 128
16. Jukl Karate Team CZE 1 3 4 116
17. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 2 4 2 96
18. Tělovýchovná jednota Krupka, oddíl karate CZE 1 3 1 2 94
19. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 1 84
20. Slovan Ústí nad Labem CZE 1 1 1 76
21. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 1 3 1 72
22. SKK Budo Havířov CZE 3 1 60
23. postup Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 3 52
23. pokles VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 2 1 52
25. Karate Polička CZE 1 3 40
25. SKBU Trutnov, z. s. CZE 1 2 1 40
27. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 1 1 36
27. SHINDÓKAN Jindřichův Hradec CZE 1 1 36
29. TJ Baník Příbram - Karate CZE 2 1 1 34
30. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 3 28
31. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 26
32. Karate Klub Chodov CZE 1 1 22
33. postup Karate Klub Jeseník z.s. CZE 3 20
33. CZE 1 1 20
33. pokles MSKA VUT Brno CZE 1 1 20
36. postup SK Karate Ústí nad Orlicí CZE 1 16
36. pokles SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 16
38. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 12
38. T.J. Sokol Pardubice I. CZE 1 1 12
40. postup Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 1 8
40. pokles BUDO KAN, z.s. CZE 1 8
40. postup TJ Sokol Karate Náchod CZE 1 8
40. postup Karate Silesia Opava CZE 1 8
40. pokles Oddíl karate Hlinsko CZE 1 8
40. pokles T.J. Sokol I. Smíchov CZE 1 8
40. pokles TJ Karate Libčice CZE 1 8
47. postup KARATE Havířov CZE 1 6
47. Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 1 6
47. pokles TJ KARATE Praha CZE 1 6
50. postup Karate Club Dragons Rosice z.s. CZE 1 4
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2022 - 2.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů