KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. SPORT UNION, z. s. CZE 16 7 19 9 5 972
2. TJ Karate České Budějovice CZE 4 8 13 6 12 614
3. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 5 11 10 4 5 566
4. Fight Club České Budějovice CZE 3 5 11 9 17 520
5. SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 1 8 15 8 462
6. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 4 5 13 5 1 302
7. SKP karate Písek CZE 2 4 4 3 3 256
8. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3 4 4 5 1 231
9. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 4 3 2 2 208
10. Sport Relax CZE 3 2 3 3 1 190
11. Karate Klub Kyjov CZE 2 1 5 2 1 179
12. Champions team - Chodov CZE 1 1 4 3 3 156
13. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 5 1 1 1 154
14. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2 2 2 1 151
15. BUDO KAN, z.s. CZE 2 6 2 1 149
16. Karate Vision Praha CZE 3 1 2 144
17. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 3 2 3 124
18. VIP SPORT CLUB OLOMOUC, z.s. CZE 2 2 1 112
19. SKBU Trutnov, z. s. CZE 3 3 3 1 110
20. Oddíl karate TJ Slavia Kroměříž CZE 1 1 3 3 107
21. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 2 88
22. Red Dragon Team CZE 2 1 81
23. GRYF z.s. CZE 3 3 1 78
24. TJ KARATE Praha CZE 2 3 1 74
25. postup Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 1 1 5 2 72
25. pokles Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 2 1 1 72
27. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 3 1 69
28. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 2 2 55
29. SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 3 54
30. SK Karate Olomouc z.s. CZE 1 42
31. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 3 2 40
31. Sokol Nymburk CZE 1 1 2 40
33. postup Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 36
33. pokles Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 1 3 36
35. Karate Klub Chodov CZE 1 25
36. postup Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 4 24
36. pokles USK Slavia Liberec CZE 1 2 24
38. HAKUBA Karate Ostrava CZE 2 23
39. TJ Karate Libčice CZE 1 1 1 22
40. ŠSK karate Karviná CZE 1 1 21
41. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 20
42. KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 1 19
43. Karate Panthers Český Krumlov CZE 3 15
44. Shotokan karate club Louny CZE 1 1 12
45. TJ Slovan Jindřichův Hradec z.s. - OKINAWA KARATE DO CZE 1 11
46. postup Kamikaze Mladá Boleslav CZE 1 8
46. Karate Silesia Opava CZE 1 8
46. pokles SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 8
46. pokles SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 8
50. Karate-Do Sokolov CZE 1 5
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů