KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 10 10 7 4 5 668
2. SK Karate Shotokan Liberec CZE 7 3 5 3 2 433
3. BUDO KAN, z.s. CZE 5 1 5 1 1 303
4. Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 4 156
5. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 1 3 116
6. SKP karate Písek CZE 7 2 3 114
7. Sport Relax CZE 2 1 1 1 1 113
8. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 1 2 2 1 110
8. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 1 4 2 3 110
10. SCM Goju-ryu Brno CZE 2 2 108
11. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 2 6 2 105
12. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 1 1 2 5 80
13. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 1 75
14. Fight Club České Budějovice CZE 1 2 1 3 72
15. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 4 2 70
16. ŠSK karate Karviná CZE 1 2 54
17. SPORTOVNÍ KLUB POLICIE HVĚZDA KARLOVY VARY CZE 2 3 2 53
18. USK Slavia Liberec CZE 3 3 1 47
19. KODOKAI BRNO z.s. CZE 7 1 46
20. postup Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 1 1 1 2 41
20. pokles TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 1 41
22. GRYF z.s. CZE 2 2 36
23. SPORT UNION, z. s. CZE 2 4 35
24. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 1 1 34
25. Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 1 3 32
26. postup TJ KARATE Praha CZE 2 3 28
26. pokles Výběr Středočeského kraje CZE 2 28
28. SK Karate Shotokan Neratovice CZE 1 3 27
29. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 26
30. Stř.ČSKe CZE 1 24
31. Karate DDM Český Těšín CZE 2 1 18
32. HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 2 17
33. SK Karate Olomouc z.s. CZE 2 15
34. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 1 14
35. postup Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 2 12
35. pokles Karate Panthers Český Krumlov CZE 1 12
37. postup BUDO Plzeň z.s. CZE 1 8
37. pokles SPORTOVNÍ KLUB BOJOVÝCH UMĚNÍ HOSTIVAŘ CZE 1 8
39. Kobra Kladno CZE 2 7
39. Shotokan karate club Sokol Vamberk CZE 1 7
41. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 6
42. Karate Vision Praha CZE 1 5
43. KC Dragons Rosice CZE 1 4
44. postup Dojo-Ryu Ostrava CZE 1 3
44. pokles Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 3
46. postup Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 2
46. pokles SKBU Trutnov, z. s. CZE 2
46. Sokol Nymburk CZE 1 2
49. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 1

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Ruše Cup 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů