KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 17 15 14 5 1 854
2. Fight Club České Budějovice CZE 12 8 18 3 11 800
3. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 17 13 17 12 6 774
4. SK Karate Shotokan Liberec CZE 8 8 12 19 10 705
5. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 9 15 24 10 12 696
6. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 16 9 9 2 1 686
7. VSK VŠB TU Ostrava CZE 17 8 7 4 2 627
8. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 9 10 11 7 2 617
9. TJ Karate České Budějovice CZE 1 9 15 15 14 490
10. SPORT UNION, z. s. CZE 4 10 17 19 17 461
11. Sport Relax CZE 5 9 24 9 5 460
12. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 7 7 25 11 9 459
13. KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 11 2 5 1 3 400
14. Karate Vision Praha CZE 5 3 17 7 2 395
15. TARO KAN, z.s. CZE 7 5 9 3 3 376
16. Karate Klub Kyjov CZE 6 3 5 3 2 347
17. SKP karate Písek CZE 2 4 6 5 2 253
18. SK Tommi Praha CZE 1 8 15 6 1 231
19. Sportovní klub Mates CZE 2 5 1 1 1 157
20. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 3 3 5 1 3 112
21. SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 2 1 5 2 110
22. SVČ DOMEČEK Brno CZE 3 2 2 1 102
23. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 2 6 2 4 99
24. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 5 3 2 92
25. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4 4 4 90
26. USK Slavia Liberec CZE 3 5 2 88
27. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 5 6 7 86
28. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 2 2 4 83
29. KABU Praha - Klub asijských bojových umění Praha CZE 1 1 3 2 74
30. BUDO Plzeň z.s. CZE 1 3 1 6 72
31. TJ Skvrňany Plzeň CZE 2 3 2 68
32. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 5 1 1 62
33. Cobra Ryu Strakonice CZE 1 1 1 2 59
34. Champions team - Chodov CZE 2 3 3 52
35. Oddíl karate Hlinsko CZE 4 2 3 49
36. Kusengo Nový Jičín CZE 2 2 3 48
37. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 2 4 6 47
38. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 1 1 4 1 2 46
39. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 2 2 2 1 43
39. TJ TŽ Třinec CZE 3 2 2 43
41. BUDO KAN, z.s. CZE 2 1 1 37
42. Sport Club Flair o.s. CZE 3 1 2 36
43. GRYF z.s. CZE 1 1 1 31
44. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 2 29
45. Kusengo Hodonín CZE 2 2 28
46. Glaverbel Teplice CZE 1 1 26
47. postup Karate klub Odry, z.s. CZE 1 2 24
47. pokles KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2 24
47. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 2 1 24
50. Karate Silesia Opava CZE 1 1 22
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů