KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 43 19 45 22 16 2041
2. SK karate Dragon DDM Neratovice - Čelákovice CZE 32 30 38 17 6 1731
3. Sport Relax CZE 13 14 25 15 14 808
4. SPORT UNION, z. s. CZE 7 10 33 17 21 792
5. SKP karate Písek CZE 5 9 20 9 7 668
6. SKIF Japan JPN 1 600
7. postup KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 10 10 12 6 8 569
8. pokles TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 7 8 25 10 9 568
9. pokles Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 7 6 19 9 4 563
10. Karate Vision Praha CZE 12 10 11 6 5 535
11. Fight Club České Budějovice CZE 5 6 16 19 15 527
12. SK Karate Shotokan Liberec CZE 5 5 8 10 6 487
13. Karate Kachi Nitra SVK 5 4 7 1 474
14. USK Slavia Liberec CZE 7 3 12 7 4 446
15. TARO KAN, z.s. CZE 8 8 11 3 3 432
16. Karate Klub Jeseník o.s. CZE 6 5 11 2 3 431
17. KK Topoľčany SVK 8 9 3 1 418
18. SKI Australia AUS 1 400
19. Rapid Bratislava SVK 6 5 5 3 390
20. SKIF Russia RUS 1 1 350
21. Venezuela VEN 1 1 325
22. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 7 7 22 7 11 318
23. Champions Club BEL 4 2 2 296
24. Karate klub WAKIZASHI Ostrava CZE 1 9 4 4 2 247
25. Red Dragon Team CZE 5 1 2 2 1 231
26. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 6 10 6 17 229
27. USA USA 1 1 225
28. Ukrainian Team UKR 1 3 5 1 1 221
29. postup Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 5 1 6 6 216
30. pokles Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 4 6 5 3 1 213
31. Budó škola KK Písek CZE 4 7 3 3 3 206
32. L.F. CLUB KARATE, z.s. CZE 4 1 3 1 1 189
33. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 3 3 9 1 5 182
34. SKIF Romania ROM 1 1 1 175
35. SK Tommi Praha CZE 9 4 5 3 171
35. SVČ DOMEČEK Brno CZE 1 4 5 3 2 171
37. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 3 7 9 15 168
38. NIDOSHINKAN Dojo, z.s. CZE 2 1 8 3 3 163
39. TJ Karate České Budějovice CZE 2 5 7 17 158
40. TJ TŽ Třinec CZE 3 1 1 144
41. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 2 5 6 1 136
42. Federation Francophone BEL 2 2 1 130
42. Oddíl karate Hlinsko CZE 2 1 10 2 3 130
44. KK Shobuken Łódź POL 2 2 128
45. postup SKBU Trutnov, z. s. CZE 2 1 4 5 7 125
46. pokles Ukrajina UKR 1 3 3 122
47. Shikon ENG 1 2 2 120
48. Karate Klub Ústí nad Labem CZE 2 9 1 113
49. Karate Jindřichův Hradec Okinawa Goju Ryu Dojo z.s. CZE 2 1 1 1 112
50. Arashi Sportsclub HUN 2 1 1 108
Stránka: 1/5
1 |  2 |  3 |  4 |  5

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: Velká cena Trutnova 2020
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů