KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 15 8 10 2 524
2. SHOTOKAN KARATE KLUB ATTFIS, z.s. CZE 6 8 5 1 266
3. SK Karate Spartak Hradec Králové, z.s. CZE 1 6 3 1 3 1 4 172
4. TARGET SPORT MILOVICE z.s. CZE 3 3 3 1 2 139
5. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 5 1 136
6. KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 2 5 7 128
7. SKBU Trutnov, z. s. CZE 4 3 1 3 118
8. TJ Auto Škoda Mladá Boleslav CZE 2 2 9 89
9. Shotokan Karate Mělník CZE 3 1 76
10. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 2 1 1 70
11. Karate team Bohunice z.s. CZE 3 1 1 2 1 69
12. postup Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 1 1 4 1 58
12. pokles KESL RYU SHOTOKAN z.s. CZE 1 1 1 2 1 58
14. Karate ToJo CZE 2 1 1 1 57
15. SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 3 1 52
16. Karate Spartak Vrchlabí CZE 1 1 1 3 51
17. ŠSK karate Karviná CZE 1 1 1 48
17. Ukrajina UKR 1 48
19. KODOKAI BRNO z.s. CZE 1 2 1 1 1 47
20. Karate klub Odry, z.s. CZE 1 3 2 46
21. Shotokan Sport Centrum Česká Lípa CZE 1 1 1 44
22. postup KARATE TYGR SHOTOKAN CZE 2 1 40
22. pokles SK Karate Shotokan Liberec CZE 2 2 40
24. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 1 2 2 39
25. Salaspils Karate Club LAT 1 1 36
26. Karate Silesia Opava CZE 1 1 32
26. Karate TJ Sokol Brno-Husovice CZE 1 1 32
28. SK Tommi Praha CZE 2 30
29. Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 1 3 28
29. TJ Karate České Budějovice CZE 1 1 1 28
31. KASR ŽAMBERK CZE 1 1 24
31. SK Trial CZE 1 24
31. ŠBU Cobra Studénka CZE 1 24
34. Nagai-Michi o.s. CZE 1 1 23
35. Klub karate - dó Bruntál, z.s. CZE 1 3 22
36. postup HPZ Karate CZE 2 1 20
36. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 2 2 20
36. pokles KK Topolčany SVK 1 1 20
39. GRYF z.s. CZE 2 1 18
39. Shotokan karate club Louny CZE 2 1 18
41. postup Shotokan karate-do Sokol Slaný CZE 1 2 16
41. pokles SK Slavia Orlová CZE 1 2 16
43. SK Karate Lipník n./B. z.s. CZE 1 15
44. postup KSA ATEMI Bielsko-Biała POL 1 12
44. pokles Karateteam Lobenstein GER 1 12
44. postup Masada Praha CZE 1 12
44. pokles Shotokan karate dó TJ Sadská CZE 2 12
44. pokles SK KAMIWAZA KARATE z.s. CZE 1 12
49. Dům dětí a mládeže Praha 7 CZE 1 10
50. postup Karate Klub Kyjov CZE 1 8
Stránka: 1/2
1 |  2

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP mládeže 2024 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů