KarateRec.com
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz
Diplomy, medaile - www.nabedne.cz

Žebříček Klubů podle kategorií:


Pořadí   Klub Stát Zlatých Stříbrných Bronzových 4. 5. 6. 7. 8. Celkem bodů
1. Fight Club České Budějovice CZE 22 24 40 32 17 1824
2. SPORT UNION, z.s. Ústí nad Labem CZE 11 11 22 10 7 845
3. KESL RYU Shotokan z.s. CZE 8 14 12 1 6 5 637
4. KARATE TEAM KCK Letohrad CZE 8 9 24 15 10 620
5. SK karate Dragon DDM Neratovice CZE 11 6 9 3 2 534
6. SK Karate Shotokan Liberec CZE 3 3 16 13 19 521
7. Karate klub LICHNICE, z.s. CZE 8 7 18 8 5 507
8. KK Topoľčany SVK 13 5 7 1 444
9. Karate Klub Tygr Karlovy Vary CZE 6 5 5 6 384
10. TJ Karate České Budějovice CZE 3 4 10 10 11 353
11. Shotokan Karate Klub ATTFIS Ostrava CZE 4 5 10 3 2 262
12. Karate Klub Jeseník z.s. CZE 2 6 6 2 4 254
13. Karate Lions Pardubice o.s. CZE 1 4 3 10 8 247
14. KK ŠK Real Klub Trenčín SVK 2 2 8 1 216
15. KK Ekonóm Trenčín SVK 5 2 3 212
16. SKP karate Písek CZE 3 2 6 2 2 194
17. Sportovní klub Keiko-ryu Shotokan CZE 3 1 4 1 192
18. KSA ATEMI Bielsko-Biała POL 1 1 5 1 3 167
19. Karate Kachi Nitra SVK 2 2 2 162
20. KK Shotokan Valenje SLO 2 1 2 160
21. Rapid Bratislava SVK 3 2 140
22. Karate Spartak Vrchlabí CZE 2 2 4 4 3 136
23. Karate klub ŠIN-MU Hodonín, z.s. CZE 3 1 2 132
24. Klub tradičního karate Olomouc, z.s. CZE 3 5 2 1 126
25. MŠK Žiar nad Hronom SVK 2 1 2 116
26. USK Slavia Liberec CZE 1 2 3 3 2 110
27. Ukrainian Team UKR 1 1 1 2 100
28. Ukrajina UKR 2 2 1 98
29. postup Slovensko SVK 2 96
29. pokles KARATE SPORT RELAX z.s. CZE 5 1 96
29. pokles ŠŠK Prievidza SVK 1 2 1 96
32. Karate SVČ Amos Český Těšín CZE 1 4 4 2 90
33. Karate-do Litomyšl, z.s. CZE 1 3 8 3 86
34. KARATE SPORT RELAX Děčín z.s. CZE 3 84
35. Karate Team Bohunice CZE 1 2 2 1 82
36. Bushi-Do Bydgoszcz POL 1 2 2 76
37. Karate klub Kamura-ryu shotokan Ústí nad Labem CZE 2 5 3 3 70
38. Soyuz Kaliningrad RUS 1 1 3 66
39. GRYF z.s. CZE 2 1 3 1 64
40. postup Karate Do Dvůr Králové nad Labem, z.s. CZE 5 4 3 62
40. pokles LZS Głubczyce POL 1 1 3 62
42. LKS Zarzewie Prudnik POL 2 1 60
42. Sen-Bin Karate Team UKR 1 2 60
44. Karate-Do Shotokan-ryu Sokolov CZE 1 3 2 58
45. HAKUBA Karate Ostrava CZE 1 1 5 3 54
45. VSK VŠB TU Ostrava CZE 1 4 54
47. Shihan Poprad SVK 1 1 52
48. SK Karate Olomouc z.s. CZE 3 1 49
49. KK Nováky SVK 1 1 48
49. Írán IRI 1 48
Stránka: 1/3
1 |  2 |  3

^ nahoru

 Tisk

Vysvětlivky:
  • Hodnocení žebříčků
  • Při kliknutí na závodníka se zobrazí jeho kompletní výsledky
  • Při kliknutí na počet bodů se zobrazí pouze výsledky z vybraných skupin, za vybrané období
  • Poslední závody: NP žactva 2021 - 1.kolo
  • postup .... Závodník postoupil v žebříčku od posledních závodů
  • pokles .... Závodník klesl v žebříčku od posledních závodů
  • bez posunu .... Závodník je na stejné pozici v žebříčku od posledních závodů